ПушАпница• 13 марта 2023

Пересмотр договора аренды

Кто в Европе снимает жильё больше года, пересматривает ли арендодатель цену? Если да, то на сколько в процентах может быть увеличена сумма?
Не боюся осуду• 13 марта 2023
Все так же как и у нас. По договору. Как закончится может назвать любую цену

Викачую яйцями• 13 марта 2023
Так. До 20% за 3 роки. Може чекати три роки і підвищити на максимум або як у нас - підняти на 7% за рік.
За компуслуги піднімали окремо.

Німеччина, винаймаємо як раз рік, контракт безлімітний.

Про соціал і т.д. не знаю, можливо там інші правила.
Ядвига Юсьлегко• 13 марта 2023
Не знаю про всіх , у Франції таке не практикується , змінити щось у договорі , як і виселити квартирантів - це довга бюрократична процедура
Рогнеда Карповна• 13 марта 2023
Зависит от страны
Рогнеда Карповна• 13 марта 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
За неуплату выселить без проблем
Ядвига Юсьлегко• 13 марта 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
За неуплату выселить без проблем
Ні, лише через суд , який тягнеться мінімум пів року , а то і довше. Тому і до вибору квартирантів жорсткі вимоги
автор ПушАпница • 13 марта 2023
Ответ дляВикачую яйцями
За компуслуги піднімали окремо.

А если вы решите съезжать арендодатель должен вернуть задаток ( или как его назвать правильно, у нас за два месяца)? А может ли не отдать?

Рогнеда Карповна• 13 марта 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Естественно, что через постановление суда, если зпдолденность 3 месяца, то решение принимается быстро и в течении пары недель всесте с полицией и вещами на выход
Ядвига Юсьлегко• 13 марта 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
У Франції пів року це і є швидко , тут ніяка процедура за пару тижнів не робиться.
Викачую яйцями• 13 марта 2023
Ответ дляПушАпница
Ми повинні попередити про виїзд за 3 місяці. Завдаток (у нас за 3 місяці) мають повернути за винятком того, що ми зіпсували в квартирі або того, що потребує ремонту.

Але завдаток повертають тільки після того, як прийде перерахунок за компослуги. Якщо ми використали більше, ніж нам рахували, то це також вираховують з завдатку.

Чекати на повернення завдатку можна і рік. Але його за законом передають на окремий ’безпечний’ банківський рахунок, тому немає переживань, що не повернуть.
Секс-Бомба• 13 марта 2023
Родителям в этом году подняли впервые за 5 лет, я живу больше 2х, еще не поднимали и до конца года скорей всего это уже не произойдет
Ядвига Юсьлегко• 13 марта 2023
Ответ дляПушАпница
Може не віддати чи частково , у вас прописано в договорі за, що можуть стягуватися гроші .
Рогнеда Карповна• 13 марта 2023
Ответ дляПушАпница
Должен и возвращает, при этом конечно модет быть выставлен счет за какие либо поломки или уборку жилья, идет в перерасчет
Рогнеда Карповна• 13 марта 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Вы не в курсе, еще не сталкивались
Ядвига Юсьлегко• 13 марта 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Вы не в курсе, еще не сталкивались
Я тут більше 10 років живу, стикалася з різним
автор ПушАпница • 13 марта 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну дом пустой, ничего не написано за шо можуть Бути стягнені гроші.
Рогнеда Карповна• 13 марта 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А я работаю в этой сфере, вот будет у вас задолженность за 3 месяца и узнаете как долго проходит выселение
Ядвига Юсьлегко• 13 марта 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Я знаю, довго ,а при наявності дітей і допомозі соц.працівника ще довше