Вот просто такая ремарочка...Читала долго одну группу в вайбере-антифашистскую ( без уточнения) А комментарии там обычно такие- на каждое сообщение об обстрелах, ракетах- Царствие небесное...плачущие смайлики..Слава Україні... смерть ворогам..А сегодня типа опрос был- чем вы готовы "пожертвовать" ради мира- отдать Донбасс, отдать Крым, война до последнего украинца, свой вариант..Я написала свой вариант. В итоге хозяйка группы пишет- кто готов "уступить"-покиньте группу. Более продвинутые предложили покинуть не только группу, а сразу Украину (смех в зале). Я ответила, что вопрос был-ваше мнение и что я против смертей и убийств. В ответ мне пожелали ракет моему дому и тд и тп в матерной форме. Я, конечно, ответила одному... На что меня выкинули из группы. Просто смотрю, как были 70 процентов неадекватов, так и не протрезвели еще за год войны...
Olya Rybka• 14 марта 2023
Ответ дляОксана_12
Я не сиджу в європах. А який вихід? Віддай їм, що вони хочуть і???? Все закінчиться? Якраз все лише почнеться (((
Крым уже можно сказать отдали. Закончилось?
SlawaUkraine• 14 марта 2023
Ответ дляВаша величність
х.. через плечо, а не женщин
У яких випадках призивають жінок
Відповідно до пункту 12 статті 1 закону України ’Про військовий обов´язок та військову службу’, у мирний час жінки можуть бути прийняті на військову службу та службу у військовому резерві лише у добровільному порядку за контрактом.
Однак у воєнний час, відповідно до тієї самої статті закону, жінки, які перебувають на військовому обліку, можуть бути призвані на військову службу або залучені для виконання робіт із забезпечення оборони держави.
Відповідно, закон не забороняє закликати на службу жінок.
Olya Rybka• 14 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
У яких випадках призивають жінок
Учёт по желанию. Получается, если не на учёте, то призывать не будут.
SlawaUkraine• 14 марта 2023
Хто має стати на облік
Ще минулого року український парламент вніс зміни до закону ’Про військовий обов´язок та військову службу’. Нардепи зобов´язали жінок, які мають спеціальність або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, ставати на військовий облік військовозобов´язаних.
Важлива умова: жінки повинні бути придатними до несення служби за віком (від 18 до 60 років) та станом здоров´я.
Перелік професій та спеціальностей, володіючи якими жінки мають ставати на облік, окремим наказом №313 від 11 жовтня 2021 року визначило Міноборони. Це, наприклад, кухарі, перекладачі, ветеринари, лікарі, медсестри, психологи, робітники хімічної промисловості, систем комунікації. Щоправда, не зовсім очікувано у цьому списку з´явилися працівники видавничої справи та поліграфії.
SlawaUkraine• 14 марта 2023
Що буде, якщо не ставати на облік
Адміністративна відповідальність за статтею 210 Кодексу України про адміністративні порушення. Це штраф у розмірі від 510 до 850 гривень. У разі повторного порушення протягом року штраф різко зросте від 850 до 1700 гривень.
Існує і кримінальна відповідальність за статтею 337 ’Ухилення від військового обліку’. Так, ухилення від обліку після попередження, зробленого керівником територіального центру комплектування може загрожувати штрафом від 5100 до 8500 гривень або виправними роботами строком на 1 рік.
Крім того, на суму від 5100 до 8500 гривень штрафуватимуть і підприємства, де працюють жінки, яким потрібно ставати на облік, але які цього не зроблять. Утім, у владі обіцяють, що до кінця 2022 року нікого штрафувати не будуть, оскільки це перехідний період.
L-i-s-a-92af• 14 марта 2023
Ответ дляOL@
76 процентов поддерживают войну до полного возврата территорий, включая Крым. Были еще свои варианты- до Воронежа, заберем Кубань, что-то про бурятов. То есть было не скучно
Голоси з підвалів херсонської катівні. Як росіяни знущалися з українців
прчитайте,вам буде корисно,щоб зрозуміти,що саме переживають українці в окупації.
Ви готові ними пожертвувати заради власного спокою.Але ж головне питання- чи надовго той відносний спокій?
Ответ дляOL@
Хорошо рассуждать воюя не своими руками буквально((( я не хочу, чтоб отдавали территории, но мне так жалко людей!
Ответ дляOL@
я не знаю, які там у кого методічки , а за моєю- треба було договарюватися у лютому 22 та негайно.
У лютому рашисти чекали взяття Київа за 3 дні. І вже вбивали і гвалтували мирних в Київській, Чернігівській, Харківській області. Ні на які перемовини вони не йшли. А в січні-лютому до Путі почергово їздили президенти Європейских стран, попереджаючи про те що війну не треба починати. На перемовини рашисти згодні тільки коли їм треба перепочити, поповнити запаси і далі йти вбивати Україну.
Mira29-c3c3• 14 марта 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Подождите, но есть только два варианта: ВОЕВАТЬ или... сдаться... Если Вы не за вариант ’Воевать’, то выходит... Вы предлагаете...
Як що ? Ви коменти цієї панянки у темах про повістки не читали?
Ответ дляSabbatay_cvi
Я из Харькова и с 1 марта 2022 там не была и не планирую. Там две отличные квартиры и даже машинка моя новенькая стоит в новеньком гараже (ге смогли добраться в тот район из-за сильны обстрелов, уезжали на машине мужа). Мы в Украине. Так вот, если мне сейчас скажут, - отдай квартиры-машины-гараж, чтобы больше никто не гиб и дети не вздрагивали от сирен - я не задумываясь соглашусь. В Харьковя и так не вернусь больше никогда и за имущество держаться не буду. Нет ничего ценнее человеческой жизни, Маннергейм это понял еще в 1940, выиграв войну и уступив треть территории.
Давайте проверим ваши красивые намерения. Сейчас в ваших отличных квартирах живут переселенцы из области? Сдаете по бешенным ценам или стоят закрытые для дальнейшей продажи. Вы же не держитесь уже сейчас за имущество? Да?
L-i-s-a-92af• 14 марта 2023
Ответ дляVoblochka-26
ну начнем с того, что никакое ’отдавание’ территорий мира не то чтобы не гарантирует, а даже не обещает.
В этом-то и проблема.Крым уже отдали(
Irina-5d24• 14 марта 2023
Ответ дляAHetfield
Беріть вище! Вони вважають, що тільки їм шкода українців. Уявіть ступінь цинізму.
Це вже якась хвороба, психічний розлад (цікаво, нав´язаний чи виявлений?), робити винними у всіх гріхах тих кто не голосував за боневтіка? Ще б 150 раз вибори 2019 повторилися і я всі 150 проголосувала б за Пороха. І не тому, що я його люблю або вірю йому, але щоб не переміг нинішній.
Я напевне напишу те, що більшості не сподобається, але! Мій брат на війні, на 0 … а іноді навіть на мінусі! І я готова віддати і Крим, і Донбас …. лиш би його побачити живим! Ці люди, що пишуть про те що необхідно вийти на кордони 91 року, у вас є хтось близький на нулі?
П.С. нікуди не виїзджали.
Irina-5d24• 14 марта 2023
Ответ дляmarina26
Да, я была в Буче во время окупации, всё видела, поэтому и опускаются руки от бессилия-и сдать нельзя ни метра и выйграть никак(((
Да ладно, никак. Выиграем, вопрос когда и цены. А, ну и как?
Irina-5d24• 14 марта 2023
Ответ дляЛиса Порш
С нами никто не хотел говорить ни в феврале, ни в марте, ни в апреле. В русских новостях откровенно ржали над ’ киевским режимом’ и не хотели переговоров, сейчас риторика чуть сменилась, они не против, но на их условиях
Они и в феврале были не против. Забыли что ли встречи в Стамбуле? Вопрос был и остается ’на чьих условиях’. Гоблины настаивают, что на их. Нет чтоб задержать их всех в одном месте и бомбу сбросить.
Ответ дляLeshkatr
П.С. нікуди не виїзджали.
Тримайтеся. Нехай силі небесні бережуть вашого брата та його побратимів.
Вирішувати мають право тільки такі як він.
А не ми, ті, хто в теплі. І, навіть, не ви, вибачте. Хоча я вас, звичайно, розумію
Kitty-77aa• 14 марта 2023
Ответ дляtetnes
В харькове сдать пр бешенным ценам ну ну
Абу написать
Kitty-77aa• 14 марта 2023
Ответ дляOlya Rybka
По желанию до осени 23
А там уже не по желанию
Ответ дляKitty-77aa
Абу написать
Конечно легче написать красивые слова о том, что не держусь за имущество ради мира, чем на самом деле кому то помочь. Прихистком или сдачей своей квартиры за комуналку тем, у кого дома разрушены в области
Kitty-77aa• 14 марта 2023
Ответ дляtetnes
Да
Но тут люди писали, что в Киеве не могут слать за 6
Я представляю какие цены в Харькове на аренду , учитывая как часто туда прилетает
Ваша величність• 14 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
По желанию до осени 23
А там уже не по желанию
Ви помиляєтеся. Читайте закони.
Оксана-004e• 14 марта 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я не знаю, есть ли слова, какими можно назвать этих тварей?
Kitty-77aa• 14 марта 2023
Ответ дляВаша величність
Ви помиляєтеся. Читайте закони.
Дайте ссылочку пожалуйста
Оксана-004e• 14 марта 2023
Ответ дляtetnes
А вам какое дело до чужого имущества?
Ваша величність• 14 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Хто має стати на облік
У вас застаріла інформація
Ваша величність• 14 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Дайте ссылочку пожалуйста
Сайт rada доступний для кожного.
Трохи пізніше дам посилання