Zelenkа• 14 марта 2023

Хвилювалочка, вівторок

❗️Висока активність авіації противника. Можливі пуски ракет. Бережіть себе!
чаревна• 14 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Ловите , но нужны толстошкурые лимоны , и водку покупаю Финляндию обычную, перепробовала много разной водки, но на этой самая вкусная получается .
Я могу и по отдельности водку с лимоном)
Недавно захотелось выпить, у меня виски были и кислючие зеленые яблоки с атб.
Я яблочко помыла, дольками порезала, в микроволновку на пару минут, дольки испеклись,, сверху мед и отличная закуска
Yellow berry• 14 марта 2023
Ответ дляok1904
Я зробила трошки настоянок, але ж непитуща , хотіла смородинову, дуже її люблю, але спутала і замість самогонки залила водою, забродило воно гарно, я зрозуміла, що то не самогон додада, а воду, дала туди ще цукру, виграло, вистоялося, зберігаю в погребі, яке воно навіть не пробувала. Оце нова родичка з´явилася, а в неї військові волонтери живуть, то думаю, треба продегустувати, і якщо все ок, віддам їм бутильок, якщо вживають.
А якщо ні, то можна якийсь маринад придумати
ЛЮБА• 14 марта 2023
Ответ длячаревна
Это не то))) напиток получается очень нежный , освежающий .
ok1904• 14 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Смородина має такий ядрьоний червоний аж фіолетовиц пігмент... Пофарбує все. Це не виноградне вино
ok1904• 14 марта 2023
Ответ длячаревна
Гарний підхід.
Yellow berry• 14 марта 2023
Ответ дляok1904
Будем фарбувати яйця. Мені ж нічого не буде за такий переводняк продукту?)
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Ответ дляYellow berry
А я вирішила цього року крашанки з перепелиних яєць робити.
Вони виходять як яйця динозавра з мультика, плямисті і кольорові. Особливо малим дітям це заходить
ok1904• 14 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Та, ні. Але чи на шкаралупі буде стійкий ефект.

Я оцету фруктового наробила, і щось вінив мене безируху... Поки не почада ним мити чайникмвід накипу, поверхню нержавку кух.мийни, трошки скло в душевій, о! Тепер зроблю більше, бо нормально мати вдома свій оцет,щоб осінні яблука не пропадали без діла
Gupa• 14 марта 2023
Ответ длячаревна
Головне бажання!
Николь1986• 14 марта 2023
Ответ дляok1904
Вибачте, невже Ваша свекруха новини педарасії слухає?
Говорили такое. Это если на выборах победят не те. То да, тогда нам жопа
irina _d• 14 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Русня зай іде в жопу.
Ми б і так зустрілись. Тут. Ви мені доречі ще маєте квіти вислати скоро. Я памятаю.
В смысле скоро?
Я весной никому не обещала выслать, я Мичурин-рукожоп, я боюсь трогать проснувшиеся цветы. Весной и летом вышлю фото цветущих, можно застолбить), осенью без проблем поделюсь)))
Yellow berry• 14 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Будуть чекати поки птеродактиль вилупиться?
sobacura• 14 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
І чистити їх одне ’задоволення’ ))
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Ну може хто і чекає, але мені такі не траплялися.
Просто прикольно виходить
Yellow berry• 14 марта 2023
Ответ дляok1904

Кислота, доречі закріплює колір...але розчиняє шкаралупу
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Відбій вже
Николь1986• 14 марта 2023
Отбой Но, боюсь, и ночью спать не дадут
sobacura• 14 марта 2023
От тепер точно я ушуршала. Всім тихої ночі!
ok1904• 14 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Палка з двома кінцями, крашанки в мене чоловік фарбує, я таким не переймаюся
Yellow berry• 14 марта 2023
Ответ дляsobacura
І чистити їх одне ’задоволення’ ))
В мене дитя любить таке заняття
a.ostroverh• 14 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Странно
У меня с них краска слазит прям пленкой
Ни разу не выходило
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Странно
У меня с них краска слазит прям пленкой
Ни разу не выходило
Я позаминулого року купила саму просту фарбу в атб. Вийшло суперово.
Але яйця в мене домашні були
Може магазинні чимось обробляють перед продажем і тому фарба не взялася?
a.ostroverh• 14 марта 2023
Я тут насобирала)))
Куча сладостей, свечи...
Надо что-то заказать будет
a.ostroverh• 14 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Але яйця в мене домашні були
Может
Хотя мне кажется от кипятка должно в любом случае слезть было)
irina _d• 14 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Ви слідкуйте, особливо за тиском
Бо в мами сусідка теж так захворіла, ковід.
Наче легше стало, але тиск низький був
У ванні втратила свідомість, 5 швів на голові наклали. Як не вбилася, одному богу відомо
О, это я так в прошлом году в эвакуации отличилась
Типа дикий ротавирус, потом в один день попустило, я пошла в душ, и там перед входом херакнулась без всякой сознательности, череп раскроила, куча гематом в мозгах. Нюха теперь нет вообще 11 месяцев.
И не факт, что вообще когда-то будет хоть слабый нюх)
a.ostroverh• 14 марта 2023
Ответ дляirina _d
Фигасе
irina _d• 14 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Фигасе
Да)
Я теперь как бы человек- дурак, есть снимки МРТ.
Так что, если вдруг нечаянно кого обижу, не принимайте всерьез, то не я, то болезнь
a.ostroverh• 14 марта 2023
Ответ дляirina _d
Да)
С собой надо возить )))
Inna Medvetska• 14 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Я тут насобирала)))
Куча сладостей, свечи...
Надо что-то заказать будет
Класні. Я хочу свічечку з вушками
Де таке взяти?
a.ostroverh• 14 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Класні. Я хочу свічечку з вушками
Де таке взяти?
Я там аккаунты не обрезала)
Просто открыть надо
А мне первые яйца прям подходят, буду пастельные в этом году красить)))