Zelenkа• 14 марта 2023

Хвилювалочка, вівторок

❗️Висока активність авіації противника. Можливі пуски ракет. Бережіть себе!
Vot• 14 марта 2023
Хвилювалочки, так вам, до відома, у Дніпрі сьогодні було 12 тривог більше ніж 5 годин за часом і зараз тривога! Щоденно звісно менше, але 5-6 є. Але ми кожного разу не створюємо тему. Звісно могли б, але замахалися б, та і навіщо??? Ну от навіщо дійсно ці теми?? Тому якось дивно бачити страшенні хвилювання на другий рік таких тривог. Чесно, підбішує трохи, коли в деяких пабліках інформують лише про тривогу в Києві, ой-йой! А ми так більше ніж рік живемо… Цей пост ні до чого, просто дивно бачити хвилювання саме через Київ. Можливо більшість з нього, тому так, але нібито знецінюють наше повсякдення…
sobacura• 14 марта 2023
Ответ дляVot
Це окремий вид садомазо заходити в бісячі теми?
Це скоріше вже Тринділочка, ніж Хвилювалочка. Але за такою собі традицією, збираємось під час тривоги. Що в цьому поганого?
Olesya Kim• 14 марта 2023
Ответ дляVot
Капец вы странная. Вам не надо - не заходите. При чем тут Киев? Мой город каждый день под обстрелами, так что мне теперь Ваш Днепр гнобить за просто тревоги и иногда прилеты? У меня же каждый день люди гибнут. Ну так, по Вашей логике. Не обесценивайте чужие проблемы. Раз сидят тут люди, значит им это надо. Вам не надо - вышли и забыли
Vot• 14 марта 2023
Ответ дляsobacura
Звісно нічого!!! Але схоже робити нехєр! То і підбішує!
Olesya Kim• 14 марта 2023
Ответ дляVot
Главное что Вы пипец как заняты тут
rybka21• 14 марта 2023
Дівчата, не сваріться.
Он в нас сусіди з бнр самі себе обстріляли, і це не стьоб. Відосів повно.
Nata.t.1970• 14 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
Маршмэллоу прикольные)

У меня дочка уже пряники заказывает. Заранее))
О...а покажите фото или ссылку их,пожалуйста
Маршмэллоу мне тоже понравились
Vot• 14 марта 2023
Ответ дляOlesya Kim
Та слава Богу не заходжу, а за Дніпро не потрібно казати, що просто тривоги й іноді прильоти… Чи Вам так здалося?
Звісно, людям потрібно розрадитись, але по кожному пуку звідти… так ніяких нервів не вистачить. Я до того, що якщо б прифронтові області створювали щоразу Хвилювалочку, то заполонили б всю ленту.
Масована атака так, зрозуміло, але якісь непевні виліти чи кружляння вздовж границі - ну мали б уже звикнути, що живемо у війні… Нащо кукарекати кожного разу…
Nata.t.1970• 14 марта 2023
Ответ дляVot
В этой теме есть девушки из разных городов
И из Днепра,в том числе
Nata.t.1970• 14 марта 2023
Ответ дляrybka21
Дівчата, не сваріться.
Я смотрела в ТКанале,но не совсем врубилась....
rybka21• 14 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
В якому
Vot• 14 марта 2023
Ответ дляOlesya Kim
Главное что Вы пипец как заняты тут
Та зайнята весь день роботою, ось була впевнена, що сьогодні була Хвилювалочка, бо, Боже ж мій!!!, тривога в Києві!!! Зайшла, і так…
Olesya Kim• 14 марта 2023
Ответ дляVot
Вы ни слова не уловили из прочитанного
Nata.t.1970• 14 марта 2023
Ответ дляrybka21
В якому
Дэ у Києві
Olesya Kim• 14 марта 2023
Ответ дляVot
Ну так выйдите. Мы тут без вашей персоны решим когда и что писать. Всего хорошего
rybka21• 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Дэ у Києві
Та нє, тре читать наші
https://t.me/c/1390947831/60393
Усі публікації вниз дивіться
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляOlesya Kim
А Вы в каком городе?
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляrybka21
Та нє, тре читать наші
https://t.me/c/1390947831/60393
Усі публікації вниз дивіться
Мне написали,что канал недоступен....
rybka21• 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Мне написали,что канал недоступен....
https://t.me/place_kh/44805?single=
Може отут
Olesya Kim• 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
А Вы в каком городе?
Я не собираюсь здесь с ней пис...ми меряться кому хуже, у меня с головой все нормально. Город прифронтовой, обстреливают артой каждый день
Vot• 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
И из Днепра,в том числе
Звісно, у кожного свій рівень тривожності. Я ж не проти теми або спілкування щодо тривог. Просто дивує сприйняття їх у різних регіонах. Слава Богу, повно пабликів щодо тоивог, пусків, прольотів і вже зрозуміло, коли дійсно атака.
sobacura• 15 марта 2023
Ответ дляVot
Ідіть спати, без вас було краще.
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляrybka21
https://t.me/place_kh/44805?single=
Може отут
Спасибо
Этот открылся
Сейчас буду читать
alena2013• 15 марта 2023
Предлагаю переименовать на Болталочку))
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляVot
Вы читали эти темы?
Если брать 100%,то речь о тревогах здесь % 10
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляOlesya Kim
А Вы сейчас в своем городе или выехали?
sobacura• 15 марта 2023
Ответ дляalena2013
Предлагаю переименовать на Болталочку))
Створимо у вайбері собі закриту групу? Щоб не бісити нікого ))))
Vot• 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
И из Днепра,в том числе
Та на здоров’я!!! Розумію, що потрібно поспілкуватись та зняти тривожність! Просто ці теми в основному коли київська тривога, а без них дніпряни наприклад і самі справляються.
alena2013• 15 марта 2023
Ответ дляVot
На днях тревоги в Киеве не было, а тему девочки создали. Мы здесь просто общаемся. Или это запрещено правилами сайта?
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляVot
Из Днепра здесь тоже есть
И из Харькова, Одессы ..