Реверанс• 14 марта 2023

Резніков і надалі краде в української армії.

"Актив компані" продала армії яблука по 51 гривні
Буряк по 18 грн ,в Сильпо він по 7 грн.В 2.5 рази вище
Компанія "Актив компані", яка вже ледь не призвела своїми цінами на харчі для військових до відставки міністра оборони Олексія резнікова, продовжує "вражати".Попри скандал "Актив компані" не втратила позиції постачальника і 8 березня відправила свою продукцію до однієї з військових частин.
Військовий, що приймав товар, ознайомившись зі змістом видаткової накладної, де була вказана ціна на яблука в 51 гривню, відмовився приймати товар і написав рапорт.Історія настільки вразила військових, що вони не полінувались сходити в магазин і сфотографувати там ціни на яблука. Яблука там можна купити по ціні від 17 гривень. Можна вибрати польські, особливо красиві, за 28. Але за 51 гривню немає.
Джерело: https://censor.net/ua/b3405509
Серпневе кошеня• 14 марта 2023
Сором, який же сором(
tushka123• 14 марта 2023
Позор нашей власти! Вор на воре и вором погоняет! Нет у них ни стыда, ни совести! Расстреливать за такое!
Zlata-fc• 14 марта 2023
Удалено администрацией...
Charming• 14 марта 2023
Зате з гордістю розповідав, як гарно з´єкономив на зарплатах військових. Блювота...
Olga_31• 14 марта 2023
И все открыто, и никто ничего не может сделать. А народ между собой за 5 коп грызется
Расстрелять надо всю верхушку, там не один он ((. Там все кум/брат/сват
И за коррупцию и откаты при власти ввести также расстрел, или на 0
Olga_31• 14 марта 2023
Конечно им война выгодна. Один танки налево продает, другой на еде, третий на броне
Им выгодна война, никогда ещё так легко не обогащались
А чуть что- не на часі
Sokol_v_tapkah• 14 марта 2023
Ответ дляCharming
Я до сих пор не могу отойти от истории с зарплатами.
lilyD• 14 марта 2023
Удалено администрацией...
автор Реверанс • 14 марта 2023
В воєнний час, в своєї армії красти, коли люди в складчину купляють все,що резніков не вважає за потрібне купити військовим.Бо навіть не розуміє,що й навіщо ними використовується, ’весільні дрони’,як це мурло сказало.
Аєророзвідка, про яку він не підозрює.
Люди наближають перемогу,як можуть,є регулярні суми від пенсіонерів, а цей недоміністр тільки краде.
nkilburt• 14 марта 2023
Насправді дуже багато нюансів, і якщо ти не розумієш що таке тендери і державний бюджет - то можна і кричати про зрадоньку. Військові не можуть піти в АТБ і купити там яблука напряму. Потрібен договір, в який зазвичай закладено середня ціна в рік на товар (зараз яблука 20, в грудні будуть 60, наприклад, середня в рік =40) + доставка. А ще маленькі підприємства не приходять на тендер напряму, вони не вміють. А продають свій товар перепродухам, які потім великими компаніями проходять на такі тендери добавляючи свою націнку. Вони там на закупках крадуть, це зрозуміло, але не в таких епічних масштабах як пишуть журналісти, витягуючи з контексту якісь куски документів.
автор Реверанс • 14 марта 2023
Ответ дляnkilburt
Зрівняйте ,з тим як купували для прикордонників.
Там чомусь цифри нормальні.
А оту дурню залиште писати.
Всі заступники резнікова за два роки долларові мільйонери.Не гривневі.
Погугліть і не адвокатствуйте чортам
Cocomamzel2• 14 марта 2023
Ответ дляnkilburt
Я всю зиму покупала яблока в сильпо по 22 грн, по акции они же 11
Или вы из той же министерской братии?
nkilburt• 14 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Там чомусь цифри нормальні.
А оту дурню залиште писати.
Погугліть і не адвокатствуйте чортам
Ви працюєте в сфері тендерів державних? Знаєте цю кухню зсередини? Я користуюсь не тільки гуглом, вмію користуватись професійними інструментами закупівельників. Про дурню теж мені писати не треба, тримайте себе в руках. Для аналізу і порівняння з прикордонниками потрібно бачити умови і коли оголошувались дані тендери, а ця інформація зараз закрита під час війни, раніше все було доступно на сайті Прозорро.
Lizzzzz• 14 марта 2023
Ответ дляnkilburt
Обьяснить можно все что угодно, знаете пойманый изменяющий муж наобьясняет так красиво что еще и сами виноваты окажетесь) да только смысл если факты и цифры, да и какие люди у нас сидят при власти мы все хорошо знаем
Ммилаха• 14 марта 2023
Нам столько стран помогают,а мы друг у друга крадем
nkilburt• 14 марта 2023
Ответ дляCocomamzel2
Или вы из той же министерской братии?
Не працюю в жодному з міністерств, так що ніяк не зацікавлена в захисті їх інтересів. Просто дійсно є багато моментів, коли бюджетників заганяють в бюрократичні тиски при закупівлі за бюджетні кошти, які потрібно враховувати перед тим як махати шашками.
zmeika• 14 марта 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Сором, який же сором(
Це нам соромно, а тим уродам все нормально
Kseniya Andreyanova• 14 марта 2023
А Зеленский, что слепой? Мало того, что не убрал Резникова, (козлами отпущения сделали поставщиков и замов), так и дальше делает вид, что ничего не происходит. Это дело надо было взять на контроль, чтобы отчитывались за каждую цифру в накладной. Жалко ребят наших, которые в окопах сидят сутками и жизнью рискуют каждую минуту, а эти суки богатеют при этом каждую минуту. Нет слов. Столько помощи вливается в Украину, а простой народ все так же продолжает собирать на дроны, тепловизоры…
Pole• 14 марта 2023
Ответ дляМмилаха
Не ми, а вони!
Ммилаха• 14 марта 2023
Ответ дляzmeika
Совесть мучает тех,у кого она есть)
HelenWWW• 14 марта 2023
Ответ дляnkilburt
Не сочиняйте небылиц! Я проработала главным бухгалтером 20 лет и знаю как проходят государственные тендера, готовила документацию постоянно и как госчиновники сразу же впихивают процент отката выигравшим тендер. А вы говорите бюджетников загоняют в рамки 😅. А с этим «Актив компани» вообще всё проще простого- это самое обычное предприятие однодневка и прокладка для выведения государственных денег из бюджета то бишь для воровства.
elenze66• 14 марта 2023
Та не тільки яблука...
Минобороны собиралось закупать для ВСУ картофель по 27 грн/кг.

Об этом стало известно журналистам Bihus.info (https://bihus.info/bihus-info-diznalys-pershu-vers...). По их данным, до скандала с дорогими яйцами для военных — министерство имело контракт с компанией, которая якобы предлагала более дешёвые яйца (8-8,5 грн/шт), но дорогие овощи:

➡️ Картофель — 27 грн/кг с НДС.
➡️ Капуста — 33 грн/кг.
➡️ Свекла — 30 грн/кг.

Эти же продукты поставщик закупал значительно дешевле:

➡️ Картофель — 7,2-10,5 грн/кг с НДС.
➡️ Капуста — 12,5 грн/кг.
➡️ Свекла — 11 грн/кг.

В феврале министерство изменило договора со всеми поставщиками и цена овощей упала на 7-10 грн за килограмм.
автор Реверанс • 14 марта 2023
Ответ дляnkilburt
Це та сама компанія яка вмудрилася купити яйце за 17 грн.
Її так не змінили.
Не знаєте чому?
І наші союзники на це позорище дивляться.
Прикро
Решка7777• 14 марта 2023
Думаю скачек на овощи в Украине оттуда же
Olenka_bum• 14 марта 2023
Ответ дляOlga_31
А чуть что- не на часі
Ну, если б воевали они и их дети, то война б уже закончилась. А так бабки гребут, а дети их в Монако отдыхают пока народ гривны собирает своим родным на амуницию и сидит в темноте и холоде под ракетами
Алтыншаш• 14 марта 2023
Ответ дляnkilburt
Виходять не тендер не великі компанії, а виключно свої, під яких прописані умови тендеру. Це давно відомо.
І нема розрахунку майбутніх грудневих цін на майбутні врожаї - це ціни апетиту чиновників.
Ще й знають добре, що нічого їм за це не буде, може на публіку посварять та замів перетасують.
Ангел сошедший с небес• 14 марта 2023
Ответ дляKseniya Andreyanova
Та все він знає. І ворюг, і зрадників, і агентів кацапні в нашій розвідці та СБУ. Так само йому заносять як всім у ланцюгу
Olenka_bum• 14 марта 2023
Ответ дляnkilburt
В тому то і справа, що державні закупівлі та тендери це ще один варіант відмивання та отримання грошей нашими можновладцями.
В документах поставлять 100000, а насправді продадуть за 40000, а різницю по карманам
symbol• 14 марта 2023
Ответ дляnkilburt
1)в грудні яблука були дешевші
2)участь в тендері на мільйони гривень якраз беруть чомусь маленькі компанії з уставним фондом 1000 грн, а не, наприклад, Фоззі груп, яка, мабуть, здатна вивести середньорічні ціни на продукти
3) іншим відомствам чомусь вдається заключити контракти по нормальним цінам
Kseniya Andreyanova• 14 марта 2023
Ответ дляАнгел сошедший с небес
Я понимаю. От этого еще больше мерзко становится на душе. Ведь ему верят многие и надеятся на его порядочность. Но все эти скандалы говорят об обратном. Как известно, рыба гниет с головы. Сейчас военное время. Наказание- расстрел! И другим уже не повадно. Но ведь у нас как всегда , крайними пойдут мелкие сошки.