Барышня кисельная!• 14 марта 2023

"Централізоване водовідведення гарячої води лічильник" та "Постачання гарячої води".

Підкажіть, в чому різниця? В оплаті комунальних в приватні таке написано, за що платити з цього якщо в мене 300 років водонагрівач? Але висить борг і за те і за інше.
Що з цього називається коли гаряча вода з крану тече та що з цього батарея у ванній?
Дякую.
Тектологиня 80lv• 14 марта 2023
Якщо ви не подаєте показники лічильника, то все. По факту це вода і каналізація

автор Барышня кисельная! • 14 марта 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Я подаю показники регулярно в додаток ’комуналка’
Приму в дар• 14 марта 2023
Вам вже говорили 100 разів, не дивіться приват, дивіться на сайті постачальника гарячої води і водовідведення, там буде видно звідки заборгованість.
Якщо ви не подавали показання лічильника, то вам нарахували по середньому.
Ответ дляТектологиня 80lv
А де з цього каналізація? Бо за воду я не буду платити, я не користуюся
За каналізацію повинна платити
Тектологиня 80lv• 14 марта 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
Тоді дивіться на сайті вашого постачальника (ну чи в тому додатку, якщо там є)
Ответ дляПриму в дар
Я тут вперше з таким питанням. Але дякую за відповідь
Ответ дляТектологиня 80lv
Дякую!

Тектологиня 80lv• 14 марта 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
За каналізацію повинна платити
Якщо ви не користуєтесь водою, то не користуєтесь і каналізацією. У вас тоді каналізація тільки по холодній воді
Фрекен бок• 14 марта 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
За каналізацію повинна платити
водовідведення - це каналізація по вашому
Приму в дар• 14 марта 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
Тоді помилилася. Тут пару днів дуже схожі питання з´являються.
Фрекен бок• 14 марта 2023
автор, а гаряча вода в будинку централізовано, у вас лічильник, але користуєтесь водонагрівачем?
це Київ?
Ответ дляТектологиня 80lv
Ааа, зрозуміло.
А ’полотенцесушитель’ у ванній то не треба за нього платити? Бо щось таке нараховується в тому приваті. Піду подивлюся на сайті постачальників
Приму в дар• 14 марта 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
За каналізацію повинна платити
Каналізація скоріш за все там, де і холодна вода, там три пункти: ХВ, відвід ХВ і відвід ГВ.
Ответ дляФрекен бок
це Київ?
Так, Київ і лічильник який міняли десь 3 роки тому
Фрекен бок• 14 марта 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
Ааа, зрозуміло.
він йде в опалення + за обслеговування обладнання, навіть якщо по лічильникам 0
Фрекен бок• 14 марта 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
https://kte.kmda.gov.ua/my-cabinet/send_counters/g...

якщо поставчальник Київтеплоенерго - то зайдіть сюди і там все розписано
Фрекен бок• 14 марта 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
через рік повірку вже робити) не забудьте
Приму в дар• 14 марта 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
За каналізацію повинна платити
Борг у вас вже є, скоріш за все, якщо ви його не оплатите і не розберетеся, щоб вам зробили перерахунок, він так і буде висіти.
Стрекозей• 14 марта 2023
Ответ дляПриму в дар
Нам рахують по середньому, точніше за прибудинковим, оскільки лічильник у нас старий і повірку ми не робили. Але на водовідведення у нас у квитанції якісь загадкові показники, ніби лічильник є.

Приму в дар• 14 марта 2023
Ответ дляСтрекозей
Бо до київводоканалу ще не дійшло як слід.
Наполеон Бонапарт• 14 марта 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
За каналізацію повинна платити
водовідведення це туди де холодная вода (водоканал) сплачувати, а постачання це теплоенерго чи шо там у вас
Фрекен бок• 14 марта 2023
Київтеплоенрего
Гаряча вода:
Послуга: Гаряча вода
Послуга: Теплова енергія - це опалення та за функціонування систем опалення та гарячого водопостачання (навіть якщо по лічильникм 0)
Послуга: Абонентське обслуговування (ПАО ГВ)
Послуга: Абонентське обслуговування (ПАО ТЕ)

Київводоканал
Холодна вода:
Плата за абонентське обслуговування
За центр. постач. і відвед. хол. води
Відведення гарячої води
Я только за!• 14 марта 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Ні, не правильно, за каналізацію платити все одно потрібно, навіть якщо стоїть бойлер. Тільки оплачується це не на теплоенерго, а в водоканал.
Рекламама• 14 марта 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
За каналізацію повинна платити
і те і те розраховується через показники лічильника гарячої води тому або ви сплачуєте обидва рахунки або ні один
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 марта 2023
Ответ дляРекламама
Водовідведення то окрема графа. Рахується по формулі (г.в + х.в.)× ціна каналізації
В випадку Автора будуть рахуватись просто (...)кубів х.в × ціна каналізації
Стрекозей• 14 марта 2023
Ответ дляПриму в дар
Зрозуміло, треба попросити щоб нас по середньому рахували?
Приму в дар• 14 марта 2023
Ответ дляСтрекозей
Подивіться, що вам вигідніше, як зараз чи по середньому. А ви не збираєтеся повіряти лічильники? Вам вигідно їх повірити.
Тектологиня 80lv• 14 марта 2023
Ответ дляЯ только за!
За водовідведення гарячої води (по авторовому каналізація) сплачують за лічильником гарячої води. Немає гарячої води, немає її відведення. Та вода, що гріється бойлером, холодна. Її, і, відповідно, її відведення ’каналізацію’), сплачують за показниками лічильника холодної води. Що тут неправільного?
Тектологиня 80lv• 14 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
У Києві водовідведення гарячої і холодної води не сумується. То є 2 різні окремі графи у рахунки Київводоканалу
Я только за!• 15 марта 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Все неправильно, почитайте уважно договір і правила користування водопостачанням, у мене теж бойлер і за водовідведення гарячої води я плачу водоканалу кожного місяця, тому що стоки у квартирі є і навіть якщо ними не користуєшся все одно платити потрібно, ось такі у нас закони. Ми і за опалення централізоване абонплату платимо кожного місяця, хоч у нас воно відрізане вже 3 роки, але ж труби то йдуть до квартири, ось так класно у нас нараховують за послуги.