ВерСаСе• 14 марта 2023

Як це розцінювати?

колишня чоловіка переїхала в наш район я її помітила тут,потім в нас сварка була і в контексті цієї сварки я сказала про це йому і запитала його ,що він буде робити, якщо побачить її тут?
Його відповідь мене шокувала він декілька разів поспіль на моє запитання відповів "не знаю,я не знаю"

От що робити???я так розумію це поганий знак така відповідь..
автор ВерСаСе • 14 марта 2023
Ответ дляНе служанка
Мы квартиру купили через дом от дома где муж с бж и дочкой жили, и трагедии не вижу, видимся в магазине часто , поздоровались и пошли все по своим делам, вопросы касательно ребенка обсуждают в переписке .....Но я уверена в своем муже.
Так це колишня дружина то зовсім інше
Без Баяна• 14 марта 2023
Удалено администрацией...
автор ВерСаСе • 14 марта 2023
Ответ дляМолчалка
Ну ви погодились тоді бути на вторих ролях, це ваші проблеми. Ви про неї знали, вона про вас вряд чи . Заспокойтеся. Він з нею жив, кохався не один рік, а тепер ігнорувати?) Ви хочете, що б ваш чоловік виглядав , як бидло? Мені б соромно було за таку поведінку чоловіка.
Ні я про неї не знаю взагалі то !!!
Не служанка• 14 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Подивилася би я на вашу впевненість , якщо б вам зрадили ,а потім та з ким зрадили під вікнами вашого будинку собачку вигулювала
Собачку ввгуливаете Вы??? Кислоты и мести боитесь ?
Это ей с вами изменили или вам с ней?
Или Вы боитесь, что мужчтна ее ахать и вас снова начнет?
Вы женаты или так вместе живете?
автор ВерСаСе • 14 марта 2023
Ответ дляМолчалка
Він з нею взагалі не жив ,ні дня.
Молчалка• 14 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Я б зробила вигляд ,що не знаю
Вона колишня його, а вам зрадили, чи що? А хіба не їй з вами?
ГендиреХтор• 14 марта 2023
Ответ дляНе служанка
Удалено администрацией...
ваш комент фу. Что у вас в голове?
автор ВерСаСе • 14 марта 2023
Ответ дляБубль Гум)
Может, это Вы с ним спать начали, пока он ещё с другой жил?
Він був самотній тоді,ні з ким не жив
Оченьценная• 14 марта 2023
Удалено администрацией...
Не служанка• 14 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
А нащо здороватися ?
Удалено администрацией...
Молчалка• 14 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Ні я про неї не знаю взагалі то !!!
А що значить колишня чоловіка?
Молчалка• 14 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Він з нею взагалі не жив ,ні дня.
А що він робив з колишньою?
автор ВерСаСе • 14 марта 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Удалено администрацией...
А що він повинен зробити по вашому?
Запросити в ресторан її,а ми з дитиною вдома почекаємо його з побачення
Молчалка• 14 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Він був самотній тоді,ні з ким не жив
Почитайте, що ви пишите в старпості))) Колишня чоловіка . Як це розуміти?
Гарантую неперелевки• 14 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Він з нею ще спав,як зі мною почав спати також та спілкувався з нею тоді.
виходить, це ви почали з ним спати, поки він був ще одружений?
автор ВерСаСе • 14 марта 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Так а нащо жити зі зрадником?
Я дізналася про зраду коли вже була вагітною
Молчалка• 14 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
А що він повинен зробити по вашому?
Але ж здороватися це не гріх. Що тут такого? Ну попросіть хай не вітається, раз вас так рве .
Не служанка• 14 марта 2023
Ответ дляГендиреХтор
ваш комент фу. Что у вас в голове?
А, что фу??? Значит та девушка спала из за денег, а автор одновременно зная, что парень ахает другую с ним тоже ахалась??? И теперь такая в белом пальто, ой бывшая обьявилась она гавно мерконтильное ,а я благочестивая Марта(((
КохайтесьЧорнобровi• 14 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Що він її проігнорує.
А зачем нужно было об этом упоминать обязательно в процессе ссоры?
автор ВерСаСе • 14 марта 2023
Ответ дляНе служанка
Это ей с вами изменили или вам с ней?
Вы женаты или так вместе живете?
І так і так,я не знала про неї коли з ним познайомились,я вина тепер виходить,так?
Не служанка• 14 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Він був самотній тоді,ні з ким не жив
Так выж писали, что он с этрй девушкой спал, и с вами тоже??? Это может он вам говорил, что у него никого нет, а сам ахал всех ))) тогда понятны ваши переживания
Молчалка• 14 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Ви були одружені, а він спав з нею? А чому вона колишня? Вона просто тіпа коханки, чи що?
автор ВерСаСе • 14 марта 2023
Ответ дляМолчалка
І так і так,це він сказав так
автор ВерСаСе • 14 марта 2023
Ответ дляНе служанка
Удалено администрацией...
Ви в собі,а ваш чоловік цікаво з колишніми також здоровається?
Молчалка• 14 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
І так і так,це він сказав так
А ви були одружені в той час вже? То вам просто зраджував чоловік з нею?
автор ВерСаСе • 14 марта 2023
Ответ дляМолчалка
А що значить колишня чоловіка?
Дівчина з якою він спілкувався та мав інтимні стосунки до мене,проводив час та тощо
автор ВерСаСе • 14 марта 2023
Ответ дляМолчалка
А що він робив з колишньою?
Трахав
Не служанка• 14 марта 2023
Ответ дляМолчалка
Удалено администрацией...
автор ВерСаСе • 14 марта 2023
Ответ дляМолчалка
Пояснила вже,колишня це не завжди дружина.
Уравнобешенная• 14 марта 2023
Удалено администрацией...