Подтяжка• 14 марта 2023

Молитва до святого щоб знайти роботу

Колись я тут натикалася на тему, писали молитву до святого щоб знайти роботу. Я залишила собі скрин, але напевно видалила і тепер не можу згадати і знайти.
Звертаюся до Вас, в мене вже опускаються руки таке враження наче пороблено, якась черна полоса і в особистому житті і в роботі нічого не клеїться. Хочу вже звернутися до Бога з молитвою з проханням допомогти, може це карма за щось не знаю, але я дуже хочу щоб в житті все наладилось. Дякую всім хто допоможе, чи молитву якусь чи порадою, як себе витягти з цієї дірки.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 14 марта 2023
А на ворк уа резюме розсилали?

Бюст Березуцкого• 14 марта 2023
Спиридон допомагає у фінансових питаннях
автор Подтяжка • 14 марта 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
А на ворк уа резюме розсилали?
Так.
постою_послушаю• 14 марта 2023
Святитель Спиридон Тримифунтский
постою_послушаю• 14 марта 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
А на ворк уа резюме розсилали?

Но иногда без Божьей помощи все ворк.юэй как рыба- облёт
Творю чудеса• 14 марта 2023
Ответ дляпостою_послушаю

Или работа.юа
ОченьПриятно-Царь• 14 марта 2023
Я просила у Матрони, їздила в храм, де є частини її мощей, і ще іншим молилася святим, важко мені тоді було, роботу я шукала довго.
ОченьПриятно-Царь• 14 марта 2023
Ось вам молитви, можливо допоможуть.
автор Подтяжка • 14 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Ось вам молитви, можливо допоможуть.
Дякую🙏