Якими кухонними вагами користуєтесь? Хочу придбати такі щоб і гарно виглядали, і точні були, і щоб через місяць не зломались)))
Яку фірму, модель порадите?
Вот Она Я• 14 марта 2023
Ответ дляМанный комочек
У мене така скляна. Вже років 7. Користуюся нечасто
Ой, і в мене такі. Купила як доні прикорм вводила, це було майже 12 років тому. Але в минулому році зламалися(((
Ёшки_Матрёшки• 14 марта 2023
Ответ дляборигнув
фотка потєрялась)
У меня тоже такие, только зелененькие. Года два пользуюсь, даже батарейку еще не меняла.