Дюймовочка• 14 марта 2023
БЖУ при дієті
Дівчата, рахую калорії. Крім ПП, завжди вважала, що треба максимально знизити вуглеводи і нажимати на білки.
Тільки звернула увагу, що при розрахунку БЖУ вуглеводів більше . Це чому? Переходити на каші? Розкажіть
Зубная фея• 14 марта 2023
Больше углеводов, потому что продукты выбираете углеводные, выбирайте разумно
Дюймовочка
• 14 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
Ні, це розрахунок БЖУ мені для схуднення програмою. Я їх не їм, навіть набрати не можу стільки.
Сама дивуюся, чому так
Шмоточницаца• 14 марта 2023
углеводы это энергия, иначе будете хотеть сладкого, если у вас есть мышцы, то нельзя резко сокращать угли, иначе мышцы слетят. Мне приложение тоже насчитало дофига бжу....я держу 1200 ккал...и углей где то 120.
Дюймовочка
• 14 марта 2023
Ответ дляЯсноВидящая
У меня углеводов вечно недобор, что вы едите?
Так я нічого не їм, тримаюся більш білкового харчування. Як тільки починаю більше вуглів їсти, то калорії зашкалюють. Якась дурня
Дюймовочка
• 14 марта 2023
Ответ дляШмоточницаца
Та які там м´язи, один жир.
Доктор Хаос• 14 марта 2023
дивний розрахунок, зазвичай десь так рахують при схудненні 30/30/40 БЖВ чи близько до цього, але не так що білку найменше а вуглів найбільше
Бавовнятий Пупс• 14 марта 2023
Чому ви так боїтеся вуглеводів? Я худала з кашами та іншими білковими продуктами прекрасно.
Навпаки, коли вирішила обмежити вуглеводи, на білки налягати - було погано - морозило, втома.
Дюймовочка
• 14 марта 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Перерахувала на різних калькуляторах. Завжди намагалися добового калоражу дотримуватися, а тут читаю, що БЖУ має значення. Не розумію як худнути при цьому
Слава Українi• 14 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Вообще примерно 1гр жира на 1кг веса,белки 1-1,5 гр на 1 кг Высчитываете общий калораж,отнимаете белки и жиры ну и остальное углеводы
И обязательно! следить что бы клетчатки было не меньше 15гр в день
Цветов Мне срочно• 14 марта 2023
Ответ дляСлава Українi
А как клетчатку высчитывать?
Слава Українi• 14 марта 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
А как клетчатку высчитывать?
В фетсикрете само считает
Внизу смотрите
Цветов Мне срочно• 14 марта 2023
Ответ дляСлава Українi
В фетсикрете само считает
Внизу смотрите
Сейчас скачаю. У меня ХиКи
Доктор Хаос• 15 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
це дійсно так, не достатньо рахувати ккал
а ще можна не рахувати ккал але притримуватись саме бжу - і худнути))
Дюймовочка
• 15 марта 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Так це ж важче набагато. Треба розуміти склад страв. Ось закачала інший калькулятор. Тут ще важчі умови
Доктор Хаос• 15 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
ну що там важче, берете тарілку, ділити на пополам - одна половина це овочі, іншу половину ділити ще на половину - кладете на одну цю четвертину міясо/рибу (білок) + гарнір, все
Доктор Хаос• 15 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
І взагалі, на такому раціоні я голодна((
автор, відкладіть це все, загоните себе в РХП
Дюймовочка
• 15 марта 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Ну як вам сказати , с понеділка я рахую все, а з п´ятниці в мене завжди якийсь обжирон, вихожу за межу калорій постійно.
Доктор Хаос• 15 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
ну це про що я кажу...тобто так працюють обмеження, а потім це (чи вже) перетворюється на психологічну залежність - коли навіть від листя салату вага йде догори
ось автор, це те що працює і не шкодить ні вазі ні голівоньки, то тяжко потім лікувати (я про РХП), повірте
Дюймовочка
• 15 марта 2023
А фрукти? Ось зїла я 2 яблука, на одному калькуляторі 117 ккал, на іншому 173. Таке