Сирожено_пирожено• 15 марта 2023

Ремонтне питання - стара плитка залита стяжкою

Підкажіть, плиз)
На балконі на полу є стара плитка, влом збивати. Можна поверх залити стяжку чи обов’язково плитку збивати?
Результат:
вже голосів: 22
12 (54.55%) Вийде фігня, збивай її, бейба
10 (45.45%) Можна, буде гуд
Мизимец• 15 марта 2023
В продаже есть клеи для плитки на плитку, но нужно учитывать крепость старой плитки и ровность при этом пола.
З вишневого садка• 15 марта 2023
А висота нової стяжки + плитки не буде вище за поріг?
АяВсёЗнаю• 15 марта 2023
Буде дуже громіздка конструкція, можна осб плиту покласти, а на неї лінолеум чи ламінат наприклад. Стяжку краще робити на чисту поверхню
Ошеламиссимо• 15 марта 2023
Якщо по висоті вписуєтесь, то заливайте. Яка різниця, що там буде - бетон чи плитка під бетоном. Ви ж коня на балконі не тримаєте, щоб гарцював там та розбив стяжку.
автор Сирожено_пирожено • 15 марта 2023
Дякую!
На балконі перепад сантиметри 2-3, просто листом нк вирівняєш…
Буду поверх заливати, коней не буду туди пускати гарцювати))))
автор Сирожено_пирожено • 15 марта 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Ні, там пластикові двері на балкон і поріг підіймається доволі високо, 3-5 см точно є
Рыжая бестия• 15 марта 2023
А яке кінцеве покриття? Це відкритий балкон чи закритий? Стяжка додатково збільшить вагу на плиту, а потім ще щось буде поверх стяжки. Якщо плануєте лінолеум, то краще дійсно лист осб плиту присверлити до підлоги, без попередньої стяжки. Плитку теж можна покласти поверх старої плитки. Є така штука бетон контакт, це гарна штука для підготовки до укладення нової плитки на стару підлогу. В мене таким чином вже декілька раз робили, клали плитку на плитку. Все добре тримається вже багато років.