Королева краси• Изменено 15 марта 2023

Дитина проходила 3 роки на фортепіано і хоче кинути((( музична школа

Це переломний момент?
І його треба пережити?

.
Пускаю бісики• 15 марта 2023
куда хочет туда и отдавать, ребенок ищет себя, чем раньше определится, тем лучше

МДТ• 15 марта 2023
Ответ дляжижифреймут
не удивлена. Но это встречается редко и с абсолютным талантом и слухом. С навыками художника просунуться легче, сейчас это довольно популярное и оплачиваемое направление
Мій син з 13 років до війни мав дохід в 10 тис грн граючи на вулиці. Плюс запрошували грати на корпоративах в ресторанах, для початківця 1 година 500 грн. І це так, баловство, плюс напрацювання зв´язків,що безцінно.
жижифреймут• 15 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
Какой инструмент был?
Меня добили уговорами закончить муз школу, какие-то плюшки типа, в итоге ничего
Для примера, сестра не закончила, 3 года отходила и бросила, а я как лох 6 лет, играли на домре, вспомнить хорошего нечего с 6 до 12 лет, что сам инструмент дебильный, что звук его
И что имеем, сестра живёт сейчас лучше, чем я
Выводы...
фортепиано. Бедные наши соседи...
А еще у нас был преподаватель сольфеджио (Царство Небесное), у которого на уроке и уписаться можно было. По четвергам, как сейчас помню. Меня мандраж колотил с утра в день сольфеджио. Вот нахрена это было нужно
Я только за!• 15 марта 2023
Дочь отзанималась 5 лет по классу виолончели. Абсолютный слух, прекрасный инструмент, пыталась сама сочинять, конкурсы и т.п. Второй инструмент фортепиано. Все бросила в один день. Мы не настаивали. Но вот, что интересно: по прошествии нескольких лет она сказала, что мы должны были настоять, чтобы она все-таки закончила музыкальную школу.
Пускаю бісики• 15 марта 2023
Ответ дляМДТ
вы же понимаете, что это путь вашего сына? сын автора этого не повторит.
Мишка-шалунишка• 15 марта 2023
Ответ дляМДТ
Із того, що я цікавилась, дизайнер, веб дизайнер, художник по костбмам, конструктор одягу. Це помимо основного напрямку художник. На всі ці напрямки треба гарна початкова худодня школа. Але там працювати треба, все те саме, що і з музикою.
Вы просто не знаете музыкальных профессий. Аранжировщик чужих! мелодий может несколько тысяч уе получить за одну песню. Я уже молчу композитор. А в фильмах, играх чья музыка играет? Да простая учительница музыки всегда может давать частные уроки у себя дома и хоть до 80 лет)
Это совсем неплохая профессия.
Ананомчикус• 15 марта 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дитина з таким же успіхом через 2 місяці може кинути малювання. У мене донька такого ж віку - то танці, то брейк, то малювання, то ліплення, то карате - вона би всім займалась крім математики і укрмови. А ще діти хочуть ходити на якісь заняття бо туди ходять їх подружки. Вибираємо щось одне-два, інше пробуємо додаткові заняття літом і визначаємось на наступний рік що залишати.
Моя так хотіла кинути бальні танці, я не дозволила - місяць нила що не хоче ходити, а потім ще 2 роки з задоволенням бігала.
Який жах! Дитина посміла шукати себе та експериментувати! Це ж не по-піонерськи, не по-совєтські, так дівчата-відмінниці не роблять, ні! Вони сумлінно тягнуть свою ношу до споконвіку, бо ашолюдискажуть?
Ви ще скажіть, що і роботу міняти можна не більш, ніж раз за життя.
жижифреймут• 15 марта 2023
Ответ дляМДТ
умничка парень. Но, со всем уважением, если смотреть с точки зрения карьеры, художник - более реально, популярно и менее разгульно, чем карьера музыканта. Художники сейчас нужны, создается очень много визуального контента
Щаслива Я• 15 марта 2023
Может ей скучно? Я не любила классику играть, а современные песни - с удовольствием. Ну в стиле как играет Питер Бука - разные каверы песен. Найдите в ютубе - покажите ребенку. Должна быть правильная мотивация.

вАлнуюся сильнА• 15 марта 2023
Ответ дляжижифреймут
чем именно вы довольны? Какой + от этого у вас?
І я рада що закінчила музичну школу. Хоча я той рідкісний випадок - ніколи не хотіла кинути- мені подобалось.
МДТ• 15 марта 2023
Ответ дляПускаю бісики
Це як приклад. Таких прикладів тисячі. Але треба працювати. Дати дитині не стрибати з одного на інше, а правильну мотивацію. Не просто заставити, а зробити так, щоб дитина захотіла сама. Неважливо що це, музика, малювання, спорт, робототехніка і тд.
Тишком нишком• 15 марта 2023
Ответ дляМДТ
Було і з старшим, і з молодшою, і буде ще з третім. Все перетерпіли. І спорт кинути хотіли, і музику. Я не дала кинути.
А зачем терпеть? Это же хобби,они должны быть в радость, а не через силу
Пускаю бісики• 15 марта 2023
Ответ дляМДТ
почему бы не попрыгать. иногда и взрослый не знает, что его дело, пока не попробует, что то новое. Вот никогда бы не подумала,что мне понравится варить мыло. Когда попробовала, мое, варила бы и варила.
МДТ• 15 марта 2023
Ответ дляжижифреймут
Не будемо перетягувати канати)) головне бути професіоналом у своїй справі, любити те, що робиш.
Щаслива Я• 15 марта 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
уговаривала в 7 лет пойти на фортепиано?) что-то сомневаюсь я
Почему. Я год уговаривала родителей как раз в семь лет. Они год держались, не покупали пианино. Так я на бумаге нарисовала клавиши и демонстративно перед ними играла и пела каждый день. Сама записалась в музыкальную студию в школе.
вАлнуюся сильнА• 15 марта 2023
Ответ дляАнаномчикус
В чому жах? Моя ходить на ті заняття які подобаються. Чи ви все життя експериментували і не навчились читати і розуміти написане?
жижифреймут• 15 марта 2023
Ответ дляМДТ
Разумеется. Главное, чтобы занятие было в удовольствие
sur_sur• 15 марта 2023
Ответ дляМішечок щастя
Пусть бросает. И ходит на то, что нравится. Меня заставляли ходить на музыку, я ее ненавидела. Хотела на танцы. Но родителям нужно было это долбанное пианино.
Мене не дивують малі діти, яким ліньки.
А танці - це теж перш за все музика. Навіть пантоміма - теж музика. Вона скрізь.
Дуже дивують дорослі, які таке пишуть.
Колись я покинула музичну школу, була причина. Хоча можна було якось викрутитися, та не склалося.
Музику люблю все життя, хоча мої здібності не якісь визначні, досить звичайні. Хоча вони могли б розвинутися. Чим далі, тим більше люблю. Готова слухати концерти.
Але мені здасться, що якби навіть не любила, то було б соромно у цьому зізнатися. Бо це просто якась душевна бідність, просто не можу поважати таких людей.
Якщо хтось не обізнаний з живописом або іншим мистецтвом, то можна називати долбаним? Вони будуть існувати вічно, і їх не можна принизити низьким інтелектом.
Краще вже промовчати та не хизуватися своєю недалекістю. Бо музика - це складно, як і будь-яке мистецтво. Потрібно працювати, працювати і працювати. Так, не кожний спроможний. І справа тільки в цьому.
Не знаю, як про це м,яко написати.)) Але не думаю, що з зрозумієте.
То як вірш про крила і про людину.
Зубачистка• 15 марта 2023
Ответ дляжижифреймут
Как я ненавидела муз.школу. Как я не хотела туда ходить. Но ’надо же завершить начатое’, ’осталось доучиться 2 года’, ’у тебя же будет диплом’. Вырванные из жизни годы. Я так и не поняла, ЗАЧЕМ я туда ходила? Для чего, для кого??? Все таки бросила. Не доучилась год. Сказала, не пойду больше, хоть из дома выгоняйте, все равно не пойду.
Внешкольные занятия должны быть интересными и полезными для ребенка. Не хочет - не ходит.
оо это я)) .. все дети гуляют ,а ты занимаешься на пианино ,потом сольфеджио, потом литература .. как вспомню)) этот ужас

Ананомчикус• 15 марта 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Зате навчилася на особистості не переходити, на відміну від вас
вАлнуюся сильнА• 15 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Ну так правильно, дитина має право спробувати, має право передумати. Чому ні?
Ну так вона і передумала, танцями більше не займається, ходить в музичну школу. БО САМА ХОЧЕ!!!!
Млинці зі смайликом• 15 марта 2023
Ответ дляCrazy_lady
Дитина фортепіано обрала сама? Вмовляла вас? Якщо так, то ще є шанс.
Мой сам выбрал гитару. С удовольствие занимался. Лауреат международных конкурсов. Бросил.
Майор Медуза• 15 марта 2023
Ответ дляЯ только за!
А якби ви настояли, то через кілька років вона б вам сказала, що ви не мали б її змушувати :)
Цикавенная• 15 марта 2023
Ответ дляМішечок щастя
У вас хоть пианино,та меня отдали на баян! Отходила года три
Никому не рассказываю, что девочка и баян
МДТ• 15 марта 2023
Ответ дляПускаю бісики
Пробувати можна, мої ходили на спорт, танці, музику, бісероплетіння, малювання, і багато різних гуртків на один - два тижні. Але погано, коли займаєшся одним, а потім передумав, бо важко.
Щаслива Я• 15 марта 2023
Ответ дляЯ только за!
Я тоже пыталась бросить, родители не дали. Я рада, что закончила и жаль, что не пошла дальше учиться в училище и консерваторию. Играю неплохо, но могла бы быть любимая профессия.
Тишком нишком• 15 марта 2023
Ответ дляКоролева краси
А що там в малюванні є перспективного
Дизайн, это и промышленный дизайн, и компьютерные игры, и иллюстрации и много всего. Это очень перспективно и хорошо оплачивается
Морожена_курка• 15 марта 2023
Ответ дляжижифреймут
фортепиано. Бедные наши соседи...
Да уж, у нас проще было, лишь бы вообще ходили, я до сих пор не понимаю как я закончила с красным аттестатом, сольфеджио не понимала, что от меня вообще хотят, а на муз лит-ре здохнуть от скуки можно было
вАлнуюся сильнА• 15 марта 2023
Ответ дляАнаномчикус
Прочитайте свій попередній пост, уважненьк0, 5 раз. Ясно з розумінням проблеми, якщо ви свого хамства не бачите.
Майор Медуза• 15 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
У мене так дочка в свій час захопилася, але все одно 3 класи прозаймалася і кинула, бо інші захоплення перемогли з часом (математика і зоологія).