Королева краси• Изменено 15 марта 2023
Дитина проходила 3 роки на фортепіано і хоче кинути((( музична школа
Це переломний момент?
І його треба пережити?
.
І його треба пережити?
.
Шпондєр• 15 марта 2023
Второй сын тоже ходил в музыкалку. Закончил. Не играет) ну, не его это отдушина. А еще у него голос хороший, но после пары уроков вокала сказал - нет. Не настаивали. Музыкалку закончил скорее из принципа - старший же закончил, значит и не брошу).
Вкуси мене• 15 марта 2023
Ответ дляКоролева краси
А що там в малюванні є перспективного
Розвиток творчих навикыв.
Фортепіано закінчить і забуде, як на ньому грати.
Да будет так• 15 марта 2023
Ответ дляКоролева краси
Хоче ходити на малювання 😂😂😂😂
Але воно якось не рівноцінно..
Як людина , яка відходила на скрипку 7 років, скажу вам: пожалійте дитину, хай займається тим, чим хоче.
Я просто зненавиділа інструмент, закінчила музичну школу через бажання мами моєї, краще б англійську вчила за цей час, чи малювала б, якщо приносить задоволення.