trickywicky• 15 марта 2023

Ви за вимкнення опалення ?

Сьогодні в Раді запропонували вимкнути опалення з 20 числа
Як на мене холодно ще, особливо на Заході
Ви який варіант підтримуєте ?
Результат:
вже голосів: 282
153 (54.26%) За вимкнення, вже тепло
129 (45.74%) За опалення, ще холодно
Like-995b• 15 марта 2023
У меня и так батареи еле теплые, а счета присылают как за горячие. Пусть отключают

Elenka0515• 15 марта 2023
Холодно будет, но потерпим. Все таки экономия топлива, вроде не минус 20 за бортом
Не ангелы• 15 марта 2023
Відкритий балкон та всі кватирки, за що я плачу майже 2 тисячі?
автор trickywicky • 15 марта 2023
Ответ дляНе ангелы
Яке у вас місто?
Moco• 15 марта 2023
Боже так жарко спать, я каждый час ночью просыпаюсь , всегда окна открытые
ВЗРЫВ_МОЗГА• 15 марта 2023
За - там где нет счётчиков. Люди отапливают улицы.
Против - там где счетчики и могут сами регулировать подачу тепла в квартиру.
interior_designer• 15 марта 2023
У нас в Николаеве уже более менее тепло, да и батареи еле теплее, пусть выключают

masterim• 15 марта 2023
Пенсіонери точно будуть не проти
Але як вимкнуть, так і похолодає одразу
Anna-705s• 15 марта 2023
Батареи теплые, в квартире жара, окна открыты почти весь день. Зачем платить? Пусть отключают
ShellyBelly• 15 марта 2023
Так в квартирі спекотно,що дихати немає чим. Вікна постійно відкриті. Я за вимкнення.
Kot_v_meshke• 15 марта 2023
Завтра похолодание у нас, +4 днем. Рано отключать еще.
Возрастная• 15 марта 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
А це технічно можливо? У мене немає лічильника, але є регулятори. Я собі поставила на ледь теплий режим і мені норм.
HupBaHa• 15 марта 2023
Холодно
vinika• 15 марта 2023
Не против точно. Можно одеться или подтопить часок кондером
боригнув• 15 марта 2023
я за, бо духота страшна. чого вони так кочегарять сьогодні не розумію.
Ирина 789• 15 марта 2023
Я против. Хотя бы с 27 марта. У нас в квартире особой жары нет. А как выключат - сыро сразу. Многие начнут включать обогреватели, пойдет нагрузка на эл. сети, начнутся отключения света.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 15 марта 2023
Ответ дляВозрастная
Когда счётчики, вы прикрутили и не платите. А когда нет, прикрутили, а все равно будете платить
Lilittt07• 15 марта 2023
Ответ дляLike-995b
100%
Еле тёплые , толку от них нет , есть счётчик , но они все равно насчитывают даже если отключить .
Я только за
Alex_Kri• 15 марта 2023
Ответ дляборигнув
Если подключены к тэц, а не к котельной, то им выгодно отапливать. Тэц стараются максимально гнать электроэнергию, а тепло - побочный продукт.

jif• 15 марта 2023
В нас так топлять, що думається, що палива в нас на мільйон років і економія не потрібна.
Lilittt07• 15 марта 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Ага , конечно
Киев платит , хоть прикрути, хоть нет
marata• 15 марта 2023
Я вже вимкнула в себе
ginora• 15 марта 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Минулої весни коли відключили?
Теж десь всередині березня.
І нічого, нормально пережили
winter2011• 15 марта 2023
Київська обл, на опалення лічильник, в кімнатах вимкнено, залишила лише на кухні, батареї ледь теплі( на котельні подають тепло з урахуванням температури на вулиці),тому ми ітак економно використовуємо тепло.
У свекрухи в Києві жарять батареї так,що можна щось смажити, тому вікна всі відкриті.До кінця місяця і вимикала б опалення.
Байрактарочка• 15 марта 2023
Всю зиму батареї перекриті, тільки стояк грів квартиру, дуже гаряче. Сьогодні сонечко пригріло - взагалі спека.
Я б була рада якби вже вимкнули опалення.
Lilittt07• 15 марта 2023
Ответ дляjif
Видимо высокий этаж , на 2ом почти холодные
Елена1265• 15 марта 2023
У нас счетчик на дом, сейчас в квартире прохладно, батареи еле теплые. Но до конца марта не думаю, что нужно отключать
Belosnezka1980• 15 марта 2023
У нас теж жарковато, а у свекрухи в квартирі 20 градусів, якщо без отоплення це +-16, а якщо є груднічки?
Lilittt07• 15 марта 2023
Ответ дляЕлена1265
В прошлом году выключили в начале марта и нормально было
боригнув• 15 марта 2023
Ответ дляAlex_Kri
навіть і не знаю куди ми підключені зазвичай в холодні дні кочегарять, а в тепліші температуру зменшують, а оце шось дивне.. все рівно як відлючать, то будуть 2 холодних тижня, трошки померзнем, а від духоти аж сердце стає.