Сьогодні в Раді запропонували вимкнути опалення з 20 числа
Як на мене холодно ще, особливо на Заході
Ви який варіант підтримуєте ?
Результат:
вже голосів:
153 (54.26%)
За вимкнення, вже тепло
129 (45.74%)
За опалення, ще холодно
Юлия_Юлия-2175• 15 марта 2023
Я на ЗУ і попри дощ з снігом готова до вимкнення, грошей шкода на опалення. Готова вдома вдягати 2 фліски і загортатися в плед.
Юлия_Юлия-2175• 16 марта 2023
Ответ дляAmalpi
Приезжала в Сходницу в июле, дубарь и сырость в доме, просила чтоб включили батареи
В приватних будинках справді прохолодніше.
В квартирі тепліше, особливо якщо це південна сторона, не нижні поверхи і не кутова сторона.
ShellyBelly• 16 марта 2023
Ответ дляAmalpi
Жарко это сколько, у нас батареи еле теплые, в квартире прохладно, ходим одетые.
29 градусів
Екатерина27• 16 марта 2023
Конечно против. Отключат отопление, сразу пойдет перегруз сетей из-за включенных обогревателей. И привет отключениям света.