trickywicky• 15 марта 2023

Ви за вимкнення опалення ?

Сьогодні в Раді запропонували вимкнути опалення з 20 числа
Як на мене холодно ще, особливо на Заході
Ви який варіант підтримуєте ?
Результат:
вже голосів: 282
153 (54.26%) За вимкнення, вже тепло
129 (45.74%) За опалення, ще холодно
автор trickywicky • 15 марта 2023
Ответ дляginora
Минулої весни коли відключили?
Теж десь всередині березня.
І нічого, нормально пережили
10 квітня наче

masterim• 15 марта 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Когда счётчики, вы прикрутили и не платите. А когда нет, прикрутили, а все равно будете платить
Да, ми так і робимо
З відкритими на повну 27°, а вони ледь теплі
Але коли вимкнуть, одразу сирість в квартирі
Lilittt07• 15 марта 2023
Ответ дляtrickywicky
10 квітня наче
Нет
В начале марта
winter2011• 15 марта 2023
Ответ дляginora
Минулої весни коли відключили?
Теж десь всередині березня.
І нічого, нормально пережили
в нас місто було окуповпне і опалення ,світло і вода зникли 5 березня.
Ми змогли повернутися на початку квітня, в квартирі було 8 градусів
Remensa• 15 марта 2023
А в Раді погодою керують? В 2013 теж ніхто не думав ,що 22 числа снігом засипле по плечі.
автор trickywicky • 15 марта 2023
Ответ дляRemensa
Це правда) я пам’ятаю той снігопад
Техніки не вистачало дороги чистити))
ElenaMari• 15 марта 2023
Ответ дляElenka0515
Холодно будет, но потерпим. Все таки экономия топлива, вроде не минус 20 за бортом
Так отключите у себя лично отопление и терпите, а я не хочу отключать батареи

VivaForever• 15 марта 2023
если не начнут свет выключать от перегруза, то пусть вырубают отопление
ElenaMari• 15 марта 2023
Ответ дляНе ангелы
Відкритий балкон та всі кватирки, за що я плачу майже 2 тисячі?
Краны ставьте на батареи и отключайте
Remensa• 15 марта 2023
Ответ дляElenka0515
От ви за всіх і терпіть
anabelia• 15 марта 2023
Є жаркі квартири є прохолодні, які виходять на північну сторону. Так само і регіони. А ще є люди які люблять прохолоду, у яких серцева недостатність і високий тиск, їм весь час не вистачає повітря і тд А є тепличні квітки, гипотоніки, весь час мерзнуть. Всім не догодиш. Але вже не зима. Буде ще прохолодно, особливо вночі, стабільного тепла нема. Я за відключення, хоча я люблю тепло, але у мене південна сторона.
Sergeevna-a227• 15 марта 2023
Пусть отключают. Они разве греют? Еле еле теплые, а коммуналка пипец.
ginora• 15 марта 2023
Ответ дляtrickywicky
10 квітня наче
Ні
Десь 25 березня

https://kyivcity.gov.ua/npa/pro_zakinchennya_opaly...
Remensa• 15 марта 2023
Ответ дляtrickywicky
Це правда) я пам’ятаю той снігопад
Техніки не вистачало дороги чистити))
Мама ввечері до подруги поїхала, рано встають, а в хаті темно. На вулицю вийти - двері не відчиняються. Насилу вибрались і в осад випали від картини. Потім ще сусідку ’ відкопували’. сиділа там тиждень,бо доїхати нічим.
Александра333-0d63• 15 марта 2023
У нас сейчас платный дубарь, а будет бесплатный.
ginora• 15 марта 2023
Ответ дляRemensa
Це було виключення з правил.
Про яке, доречі, попереджували синоптики.
Щука• 15 марта 2023
в нашому багатоповерховому будинку, старому,поставили теплопунк. Температура в системі опалення реагує на температуру на вулиці. Зараз майже холодні батареї.
мені нехай буде опалення, в холод зразу пліснява піде,це гірше чим ті 1500 за опалення,( 1500 в самі холодні місяці)
Болаболик• 15 марта 2023
Считаю что до Киевтеплоэнерго должно дойти поставить всем абонентам счетчики на тепло , хотя бы за счет людей , но централизовано . Но нет же выгодней так наверное им . Топить в никуда и снимать стружку .
KateKhoma• 15 марта 2023
Я за, у нас батареи фигачат шо дурные. В квартире жара, постоянно открытые окна, и включён увлажнитель воздуха, иначе дышать тяжко.
Думала хоть в этом году топить меньше будут но нет...

Asteroidea• 15 марта 2023
Я проти, бо повмикають електричні прилади на обігрів і почнуть виходити з ладу трансформатори. А їх і так після обстрілів половину знищили. Будем сидіти без опалення і без світла
Asteroidea• 15 марта 2023
Ответ дляtrickywicky
10 квітня наче
В Дніпрі десь наприкінці березня вимкнули опалення. Але точно не скажу, бо ми минулої весни виїжджали на дачу жити
Asteroidea• 15 марта 2023
Ответ дляElenaMari
Краны ставьте на батареи и отключайте
Так а платити все одно будуть як всі, бо лічильник на будинок. Це тільки у відносно нових та зовсім нових будинках лічильники на квартиру
Asteroidea• 15 марта 2023
Ответ дляSergeevna-a227
По-різному. Ми на верхніх поверхах, то в квартирі 22-23 і постійно відкриваю вікна, на ніч в нас вікно відкрите. В чаті ОСББ бачу що нижче 6 поверху у людей 18 градусів і батареї ледве теплі, особливо холодно тим в кого вся квартира на північ виходить
Ollka• 15 марта 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
За - там где нет счётчиков. Люди отапливают улицы.
Против - там где счетчики и могут сами регулировать подачу тепла в квартиру.
У меня счётчик. Пусть выключают в моем доме.
Дом термо. Почти у всех на счётчиках нули.
Но считают эту новую графу всем. За мои 50 квадратов только донарахування 600 грн + МЗК + Абонплата и доставка. А на счётчике нули.
Мне выгоднее включить батареи и открыть окна - тогда платёжка меньше.
У меня батареи выключены почти всю зиму. И в квартире сейчас +25.
У соседей квартиры больше и наружные, у них + 23. При выключенных батареях.
Нам отопление не нужно.
Ollka• 15 марта 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Со счётчиками с прошлого года платим даже с нулями. И немало.
Teonaa• 15 марта 2023
Ответ дляLike-995b
У меня и так батареи еле теплые, а счета присылают как за горячие. Пусть отключают
Я за зиму ні разу не включала. Чоловік ходив включав, а я за ним ходила і вимикала. Бо здуріла б.
А сьогодні я подохну від спеки мабуть
Елена1265• 15 марта 2023
Ответ дляLilittt07
В прошлом году выключили в начале марта и нормально было
Я в прошлом году не знаю как было у нас дома т.к. тогда жила в квартире с собственным отоплением. Я еще долго не отключала
СвітланкаОК• 15 марта 2023
Ответ дляRemensa
Як засипе, так і розтане через пару днів. Вже не буде стійких морозів.
СвітланкаОК• 15 марта 2023
Ответ дляElenaMari
Так ви можете увімкнути обігрівач чи кондиціонер.
Kot_v_meshke• 15 марта 2023
Ответ дляLilittt07
Не нормально было. Обогревателями грелись, март был холодный совсем.