Несемо світло разом• 15 марта 2023

Ваші улюблені солодкі парфуми

Почали подобатись солодкі аромати, хочу пару пробників чи відливантів замовити для знайомства. Похваліть свій улюблений, будь ласка.
Перемелица• 15 марта 2023
Elie Saab Girl of Now
МастерЮля• 15 марта 2023
Hayati
автор Несемо світло разом • 15 марта 2023
Kilian Angels Share хто має? Вони дуже солодкі? Мені так опис сподобався, але ціна..
Мамулька• 15 марта 2023
Chanel Gabriel Essence
Ответ дляПеремелица
Elie Saab Girl of Now
Почитаю. Дякую
Ответ дляМастерЮля
Hayati
За цей чула, хвалила сестра його. Дякую
Країна мрій• 15 марта 2023
Том форд - черрі, всі три
Ответ дляМамулька
Chanel Gabriel Essence
Цей знаю, він наче для дорослої жінки більш підходить.. Мені 30, я до нього ще не доросла, мабуть
Ответ дляКраїна мрій
Том форд - черрі, всі три
Хочууу.. Ціна дуже не подобається, може в кращі часи замовлю, зараз дуже дорого для мене. Дякую
Джэкки Браун• 15 марта 2023
Mancera Roses Vanille, Zadig&Volter For her.
M от Мэрайя Кери.
Lancome La vie est belle intense
Viktor&Rolf Flowerbomb.
Самый самый любимый Guerlain Double Vanille.
Ваша прЭлесть• 15 марта 2023
Я когда-то угорала по Lolita Lempicka, наверное все ее парфюмы были.
Чеширская кошечка• 15 марта 2023
Вадентино Валентина, Дольче зе онлі ван, діор гіпнотік пуазон
Мамулька• 15 марта 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Мені 47))) я його обожнюю))) мій на 100%))
Ответ дляДжэкки Браун
M от Мэрайя Кери.
Lancome La vie est belle intense
Viktor&Rolf Flowerbomb.
Дякую Зараз буду читати про всі. Окрім Ланком, от чомусь він мені не заходить, подруга їх дуже любить, а мені погано стає, коли вона ними користується. Вони ще такі, зараза, стійкі і шлейфові
Ваша прЭлесть• 15 марта 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Вы их тестили? Просто вишнёвым ликвидом пахнет, или кальянной смесью максимум.
Ответ дляВаша прЭлесть
Почитаю. Дякую. З жодним не знайома, треба це виправити
Ответ дляЧеширская кошечка
Дякую
Слоник-тоник• 15 марта 2023
Цукерка - Зимова вишня, Се ля ві (Джейфензі, вдала репліка). Леді мільйон, Ангели і демони, 212сексі(класика, мені у 30 дуже подобався😁)
Джэкки Браун• 15 марта 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Мне нравится именно Ланком Интенс. Остальные не подошли:)
Ответ дляМамулька
Мені він важкуватий, мала змогу потестити. Говорю ж, що ще не доросла до нього
Ноу коммент• 15 марта 2023
вэри Гуд герл ) красная туфелька ) и мелиора де Марли мои любимые ❤️ ягодные и те и те ) сладкие вкусные ягодки. Не приторные
Ответ дляВаша прЭлесть
Ні, жоден не тестила. Але так всі вуха мені ними прожужали, що дуже хочу їх послухати. Просто цікаво
Ответ дляСлоник-тоник
Дякую 212 нещодавно з подругою обговорювали, я ще зайшла піраміду подивитись, можуть сподобатись.
Ответ дляНоу коммент
Дякую Почитаю. Не знайома з цими
Слоник-тоник• 15 марта 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Чесно скажу, на мій смак, Лост чері більше для зрілої жінки, а Українська Зимова вишня більше для молодої, і звучить приємно, немає важкості.
Ответ дляСлоник-тоник
Дякую. Подивлюсь
Ласую колобками• 15 марта 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Да! Автор, сейчас на Мейк ап пробники Лолиты, парфюм нежно-сладкий, такое абрикосовое варенье, всего по 40 грн. Я распробовала, заказала 5 штук, очень понравился.
Глас_Народа• 15 марта 2023
Не знаю, что в Вашем понимании сладкие, я понимаю это как гурманские.
Scent bar 103 и Scent bar 107-слаще не найдёте.
осень харашо• 15 марта 2023
Всім знайомий наркотик від ex nihilo ще я малинові теж іх не пам´ятаю назви
Світлячок з ліхтариком• 15 марта 2023
мои любимые Angel by Thierry Mugler