Через моє небажання їхати жити у гірське малесеньке село, чоловік подає на розлучення. Я знаю, що немає ані роботи для мене, і це життя не те про яке я мріяла. Як для дачі поїхати там відпочити, то гарно, а як для постійного проживання, де немає ані доріг, ні цивілізації то жах. Що робити? Зробіть, будь ласка, розклад, що мене чекає? Я у розпачі. На компроміси він не йде. Я залишуся сама з дитиною.
Пленница SexShop-а!• 16 марта 2023
Ответ дляЧу Ча
Картошка в горах не растет, там нет земли особо, одни камни и глина
Не в картошке дело.
Винник• 16 марта 2023
Ответ дляКатастрофа
Він не буде нічого вирішувати. Якщо зараз стоїть питання про розлучення, то і тоді це буде
Это сейчас так,нельзя резко решать.Если мужик как бык упёрся,может характер такой,упертый и принципиальный.Переезжаем,и все плохое что будет в селе ,ему высказываем.И так постепенно можно прийти к компромиссу,не село,а пригород,и тот же частный дом,и сад,и город рядом,например
Пленница SexShop-а!• 16 марта 2023
Вот автор, достала карту. Если разведетесь, не страшно. Начнёте новую жизнь,сил хватит. Удача .
Катастрофа• 16 марта 2023
Ответ дляВинник
Він не прийде до компромісу, а відправить автора на всі 4 сторони
Чу Ча• 16 марта 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Не в картошке дело.
Я вам написала это для полноты картины)
Огород автору не светит в горах, там ничего не растет кроме специй
Заместитель автора• 16 марта 2023
Ужас ,конечно не ехать ! Муж прячется от военкомата ? От кредиторов ? Зачем именно в глухомань ехать ?
Не едьте ,не сможете себя переломать , начнутся депрессии ,ещё и работу потеряете здесь .
Я бы вообще развелась и чухнула в Европу , тем более у вас нет жилья .
ЗновЗдоров• 16 марта 2023
Ответ дляТасюля
Це його мрії життя. Їдемо або розлучаємося. Так постало питання.
Значить, розлучайтесь. Справитесь з дитиною. Але поруч не буде маніпулятора та аб‘юзера. Жити тане легше.
Якщо він так ставить питання, без жодних компромісів, то йому начхати на Вашу думку і на Вас саму.
Далі буде тільки гірше.
Муууумие• 16 марта 2023
Ответ длянеДодекаэдр
А кем он там работать будет?
На подножном корме жить будет.
Мы каждое лето отдыхаем в таком селе. Оно в горах, правда курорт и все люкс. Аот едешь туда отдохнуть от всего, работы там не будет. С инетом там вечные проблемы. Поговорить бегаешь и ищешь место, а уж про работу молчу.
Пингвинчик сизокрылый• 16 марта 2023
Можно я вместо Вас поеду? Я так устала от своей работы, от ответственности, от постоянных срочных заданий, от этого ритма и гонки, что хочу в село в горах ((((
Тріль!• 16 марта 2023
Ответ дляТасюля
Ви привязані фінансово до нього?Він як заробляє кошти....Як дитина в школу ходитиме...Якщо в нього думка про свій комфорт хай їде.розлучайтеся.,Аліменти платитиме.,,,...Я взагалі не розумію ультиматумі у сімї...,Це можливо лише коли він або вона мають їншу людину вже в житті.
Тріль!• 16 марта 2023
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
А ви не спитали автора який заробіток має її чоловік,,,Чи ви на грибах-ягодах хочете там прожити...)))Я теж люблю пожити в горах ...до місяця...
Надувная пыль• 16 марта 2023
Так а чем он планирует там заниматься ? И как налаживать быт ? Магазины хоть есть там ? А если понадобится срочная медицинская помощь ?
Дона Ко Ко• 16 марта 2023
Ответ дляПозитивна
Мені 40 Я не хочу в село, і в 50 я теж не захочу
Не факт. В 40 я категорично не хотіла в село. 46 хата в селі, чекаю з нетерпінням переїзду.
your style• 16 марта 2023
кинула вам на карти. Що буде , якщо ви поїдете в село? Ви будете там бепомічна, в переносному слові- це як згвалтування для вас буде. У вас не буде там ні мотивації, ні бажання жити
Отблеск мысли• 16 марта 2023
Автор,він вас не любить,от і все. І в селі не полюбить. Готуйтесь жити самостійно
Ms. Dolly• 16 марта 2023
Ответ дляТасюля
Мені 39, житла свого немає.
А дитині скільки? Школа, садочок, лікарі,цивілізація і розвиток для дитини?
Ответ дляyour style
Скажіть, будь ласка, чи справлюся я? У мене нікого немає поряд з рідних для підтримки ((( Дуже важко
your style• 16 марта 2023
Ответ дляТасюля
Кинула на карти: поки що ваш відчай передється на карти. тому й не випало ні одної позитивної. Це у вас навіть не страх самого села, це більш за все страх невідомості в несприятливих умовах. Скажу, що вам буде на початку дуже важко, і морально, і фізично. Якщо ви поїдете, ви навіть роботу знайдете- це буде робота з документами
Ms. Dolly• 16 марта 2023
Ответ дляТасюля
Дитині 9 років
Що їй робити в тій глухомані? Вчитися дистанційно? А як захворіє?
Ответ дляyour style
Тобто краще їхати? Я правильно Вас зрозуміла?
Ответ дляyour style
А якщо я не поїду, чи справлюся я сама?
Мой завтрак• 16 марта 2023
Ответ дляТасюля
может тогда в Ирландию пострадать?