Помидорина• 16 марта 2023
Туалетна вода для молодого хлопця
Порадьте, будь ласка
Щось легке, щоб людей довкола не душив)
17 років
ПиСи. Сам вибирати не буде, ненавидить шопінг. Що мамка купить, те й добре)
Щось легке, щоб людей довкола не душив)
17 років
МаксХмара• 16 марта 2023
Хоч би бюджет покупки вказали...
Для юного хлопця порадила б Москіно Той бой, чорний ведмедик. Молодіжний трендовий аромат, вас не задушить, дівчатам сподобається)
Любящая болтать• 16 марта 2023
Антоніо Бандерас це саме ваш варіант.
Чудовий легкий аромат, подобається як хлопцям так і дівчатам. І бюджетний
Карамбулкул• 16 марта 2023
Versace Man Eau Fraiche
Dior Homme Sport
Blue Seduction Antonio Banderas
Dior Homme Sport
Blue Seduction Antonio Banderas
Карапулька• 16 марта 2023
моєму 13, магазини не любить. але гелі для душа,антиперспіранти і тим більше туалетну воду вибирає сам.
Помидорина
• 16 марта 2023
Ответ дляКарапулька
Дякую, мені це важливо знати)
Тут как тут• 16 марта 2023
Ответ дляКарапулька
А що вибирає? Яку туал воду?
Карапулька• 16 марта 2023
Ответ дляТут как тут
А що вибирає? Яку туал воду?
Хресна його купила Пако Рабан One Million. Вибирали вдвох. З усіх ароматів йому ця сподобалась. Але закінчується. Однокласниці мама в Ейвоні. Там взяла пробнички. З всіх ароматів вибрав 2. Яка більше сподобається, таку візьму. Назви не пам´ятаю, зараз не дома. Як потрібно, то ввечері напишу
Тут как тут• 16 марта 2023
Ответ дляКарапулька
Якщо можна,напишіть,будь ласка. Дякую
Карапулька• 16 марта 2023
Ответ дляТут как тут
Якщо можна,напишіть,будь ласка. Дякую
від Ейвону водичка Фул Спід найбільше сподобалась. Та, що помаранчеву вставку має. І по ціні не дорога.
Тут как тут• 16 марта 2023
Ответ дляКарапулька
Дякую. Вона стійка?
Карапулька• 16 марта 2023
Ответ дляТут как тут
Дякую. Вона стійка?
скажу так. колись брат,як був підлітком, нею користувався. пшикався рано, а як приходив ввечір додому, то ще легенький шлейф був. мені той аромат не подобався, подібний до мандарин. але якщо сину та водичка сподобалась, то куплю і нехай дитина пшикається.