Мао_Мяо• 16 марта 2023
SINSAY. Хтось може допомогти
Хотіла замовити дитячий одяг. Проте коли ввожу всі дані - пише -НЕВІДПОВІДНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС.
як зробити замовлення? Чи можливо порадите інший недорогий сайт одягу
Цукрові вишні• 16 марта 2023
В мене таке було, але оформило коли обрала оплату онлайн при оформленні замовлення
Мао_Мяо
• 16 марта 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Так це глюк? Може пізніше вийде чи навряд?
Цукрові вишні• 16 марта 2023
Обирайте перший пункт, відділення чи поштамат нової пошти з оплатою онлайн.
Я з Миколаєва, доставку кур´єром не можу обрати, навіть з оплатою онлайн, теж видає таку помилку.
Усатая полосатая• 16 марта 2023
Просто нет доставки курьером в некоторые области, выбирайте доставку в отделение и оплату онлайн.
Усатая полосатая• 16 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
У мене немає поштомату чомусь
это как-то странно...
Цукрові вишні• 16 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
Ооо. Прибрала панчохи і з´явився поштомат. Дякую
Будь ласка.
Теж багато часу витратила, поки розібралася.
Мао_Мяо
• 16 марта 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Будь ласка.
Відділення вибрала. Натискаю оформити і...
Цукрові вишні• 16 марта 2023
Карта не прострочена?
На цьому етапі була проблема тільки в тому, що не бувала дозволена конвертація валюти.
Шмоточницаца• 16 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
Я думала при получении оплата
Як в поштоматі ви збираєтеся оплатити при отриманні?