Радуга-дуга• 16 марта 2023
Декларировать доходы украинским беженцам
У нас тут все на ушах, что надо подавать декларацию полученной соцпомощи от других государств и тд. Кто-то разобрался, что это за законопроект такой?
Томатико• 16 марта 2023
Ответ дляничевока
Украинцы - не беженцы, они пока под временной защитой по 24 параграфу.
Пока да. Но если захотят остаться-Германия их вполне может отправить в другую страну ЕС
хутряна володарка• 16 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Почему не верится? В одной из стран уже давно так, не помню точно, какая страна. Но там тоже, чтоб остаться, нужно все вернуть. Почему по такому принципу не пойдёт вся ес?
Ну то ж не такі великі гроші і буде відбуватися якимось відсотком з заробітку якщо що...
Знову Я• 16 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Та якось байдуже. Повернуся, хай нараховують хоч мільйон, буду платити по 10 гривень щомісяця наступні 100 років.
Удалено администрацией...
ничевока• 16 марта 2023
Ответ дляТоматико
С какой стати? Останутся те, кто переквалифицируются с временной защиты на рабочую визу или другие законные основания для ВНЖ. Остальные по окончанию параграфа подут домой. Если у меня здесь будет работа, то с какой стати меня кто-то отправит в другую страну?
Вы это на ходу сочиняете что ли?
хутряна володарка• 16 марта 2023
Ответ дляЗнову Я
Удалено администрацией...
Так так, патріотизм закінчується коли свій зад в теплі. Назад повернутись щоб продовжувати паплюжити Україну не сплатою податків?? Нехай сидить де сиділа... по більше б таких громадян виїхало подалі.
Прикуси Язика• 16 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Это в Швейцарии, и то не во всех кантонах.
хутряна володарка• 16 марта 2023
Ответ дляничевока
Удалено администрацией...
ничевока• 16 марта 2023
Ответ дляхутряна володарка
Не зовсім, вона там з першого дня працює, допомогу не отримувала. Каже що їй таке подруга з джобцентру сказала. Дивно... Мені якось не віриться в це)
Короче, ОБС в действии )))
Одна баба сказала, а друга переказала
ничевока• 16 марта 2023
Ответ дляТоматико
В Швейцарии есть
Кто б тогда в Швейцарии на пособиях сидел порядка 1500 евро, если их потом вернуть придётся
хутряна володарка• 16 марта 2023
Ответ дляничевока
Короче, ОБС в действии )))
Одна баба сказала, а друга переказала
Я спитала просто, заради цікавості. Мені така інформація надійшла від людини, яка там працює і планує лишитись. А так хто що буде повертати чи ні - мені глибоко всеодно , бо я живу і працюю в Україні, мені ці питання не торкаються ніяким чином.
Томатико• 16 марта 2023
Ответ дляничевока
Вы это на ходу сочиняете что ли?
Ну так Вы можете перейти на другой вид. А еще есть пенсионеры, инвалиды, многодетные. Если их не смогут вернуть домой-вышлют в другую страну ЕС
Томатико• 16 марта 2023
Ответ дляничевока
Все кто захотят остаться-придется вернуть
Татьяна_М5• 16 марта 2023
Ответ дляхутряна володарка
Це питання риторичне. Пенсія це колективна відповідальність, а коли колектив в розмірі 30% з’їзжає то питання має вирішуватись по іншому. Це форс мажор так би мовити. Батьки платили пенсії своїм батькам і бабусям з дідусями а також соц заклади у вигляді лікарень, шкіл, дит садків і іншої інфраструктури. Тож зараз таким ми ті хто лишився оплачуєм пенсію армії пенсіонерів, яких покинули їх діти.
Ещё раз, вы никому ничего не оплачиваете. Пенсионеры сами себе пенсию заработали, оплачивая сборы по 30-40 лет
сладкий_ноябрь• 16 марта 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Деякі були дуже розумні і отримували не в одній країні
а тепер всьопропало і кінецьсвіту
И что?
С социалки не идет налог. Только с зарплаты и то если ты не являешься резидентом
Зілля до весілля• 16 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Это не вы платите чужим родителям пенсии. А чужие родители сами себе заработали эти пенсии, оплачивая каждый месяц на протяжении 30-40 лет пенсионные сборы, для себя. Как депозит. Теперь государство им все это выплачивает. А те, кто уехал и не хочет себе пенсию в Украине зарабатывать, то это их дело.
Извините, но это эмоции и противоречит нормам пенс.законодательства Украины.
У нас не существовало накопительных пенсий и отчисление с каждого работника идёт на содержание прошлых поколений, а никак не на будущее ’себе’.
Такова жизнь...
ничевока• 16 марта 2023
Ответ дляхутряна володарка
Нерезидентам країни теж належить допомога? Бо вже вийшла стаття що скоро будуть перевірки, хто не живе в Україні будуть забирати пенсії. Вчора з юристом про це говорила, вона сказала що вже такі питання почались і згідно закону пенсії у нерезидентів будуть забирати.
Смешно. Пенсия в Украине 2700-3000 грн., пособие в Германии 500 евро - около 20 тыс. грн.
И да, эту пенсию люди заработали своим трудом, с какой стати они её забирать будут? Им положено по возрасту. Точка.
сладкий_ноябрь• 16 марта 2023
Ответ дляМальчун-задирун
А хіба немає спільної бази даних біженців у ЄС?
Как вы себе это представляете? :)
хутряна володарка• 16 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Вони оплачували пенсії своїм батькам і безкоштовну освіту своїм дітям, і утримання собі інфраструктурних об’єктів держави. Пенсія це колективна відповідальність, наступні покоління оплачують її кволим і немічним з попередніх поколінь. Тому держава має якось притягнути до відповідальності дітей цих людей, нехай сплачують на утримання податки. Вважаю це правильним.
сладкий_ноябрь• 16 марта 2023
Ответ дляФорточка
Хай йдуть у сраку.за кордоном,бiльш витратила, чим та ’допомога’
У меня 100% помощи социальной уходит на волонтерство и зсу
хутряна володарка• 16 марта 2023
Ответ дляничевока
Це великий міф. В мого сусіда пенсія 18 тис грн. В моєї свекрухи більше 13 точно)) зараз ве не каже але остання цифра до індексація була така. Насправда багато людей отримують пенсію більше 10 тис грн... Тому кошти це не малі. Діти які з’їхали мають платити податок на утримання батьків, це є в наших законах сподіваюсь ці питання будуть вирішувати в майбутньому.
хутряна володарка• 16 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Таких як ви думаю менше 1 відсотка.
ИзЮмрудная• 16 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Вы же в Польше, что там за соц помощь?
Ответ дляхутряна володарка
Мені доречі подруга з Німеччини сказала, що всі хто збирається там лишитись має буде віддати всю допомогу яку отримав від держави, а хто повернеться назад то їм спишуть борги, цікаво чи це правда. По вашому питання не панікуйте якщо ту декларацію треба подавати там ніякої катастрофи немає і нічого складного.. Ще пенсії у нерезидентів країни збираютсья відбирати але думаю це питння не одного року 1-2 роки і почнуться перевірки.
Нет не правда.
Татьяна_М5• 16 марта 2023
Ответ дляхутряна володарка
Государство должно вернуть пенсионерам все уплаченные им отчисления в ПФ, а не дети. А где будет брать государство эти деньги - это проблемы государства. Если государство растрынькало деньги пенсионеров, то это не вина детей
ГороховаЯ• 16 марта 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Вы же в Польше, что там за соц помощь?
Теж цікаво. Я в Польщі і не маю ніякої соціалки. Все за свої. Лише на дитину 500 злотих.
А і ще одноразова допомога була по приїзду рік тому 300 зл
ничевока• 16 марта 2023
Ответ дляТоматико
Еще раз: после ухода с 24 параграфа на другие виды оснований получения ВНЖ - уже никто никого никуда не вышлет )))
хутряна володарка• 16 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
А хто така держава?? І яка держава, радянський союз? Ще раз пенсія це колективна відповідальність. Діти мають платити податок на утримання батьків, ті діти які з’їхали в кількості 30-40% працеспособного населення країни. Коли мова іде про природню міграцію всі б платили і не нили, а коли форс мажор, то мають бути форс мажорні рішення.