Радуга-дуга• 16 марта 2023
Декларировать доходы украинским беженцам
У нас тут все на ушах, что надо подавать декларацию полученной соцпомощи от других государств и тд. Кто-то разобрался, что это за законопроект такой?
Радуга-дуга
• 16 марта 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
У вас это где?
За пределами Украины. Я думаю это всех беженцев интересует, в не зависимости от страны
Мальчун-задирун• 16 марта 2023
Яка соц допомога, якщо ви за кордоном і можете отримати лише з однієї країни?
Кашка-маняшка• 16 марта 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Все правильно. Місцеві всі свої доходи декларують і сплачують з них податки. Чому ви інші? Особливо ретельно розглядають декларації тих, хто на соціалі.
Ошеламиссимо• 16 марта 2023
Обычная декларация о доходах , налоги ПОКА не платите , может по ходу пьесы что то придумают .
Кашка-маняшка• 16 марта 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Деякі були дуже розумні і отримували не в одній країні
а тепер всьопропало і кінецьсвіту
Мальчун-задирун• 16 марта 2023
Ответ дляКашка-маняшка
а тепер всьопропало і кінецьсвіту
А хіба немає спільної бази даних біженців у ЄС?
Страхованная• 16 марта 2023
Ответ дляКашка-маняшка
а тепер всьопропало і кінецьсвіту
Как такое возможно, если всем пальцы откатали?
Туфли в чешуе• 16 марта 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Так многие ездили по разным странам и получали плюшки.
Страхованная• 16 марта 2023
Автор, я не пойму кто на ушах и от чего? Все, кто получил лишнее - вернет. Или вы думали, что никто ничего не проверит и все так и будут на халяву жить?
Мальчун-задирун• 16 марта 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Блін, щось я рожеві окуляри зняти забула
Туфли в чешуе• 16 марта 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Я их сняла еще летом. Когда начались фоточки как люди по разным странам катаются и везде им что-то дают (проезд еще бесплатно был)
хутряна володарка• 16 марта 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Мені доречі подруга з Німеччини сказала, що всі хто збирається там лишитись має буде віддати всю допомогу яку отримав від держави, а хто повернеться назад то їм спишуть борги, цікаво чи це правда. По вашому питання не панікуйте якщо ту декларацію треба подавати там ніякої катастрофи немає і нічого складного.. Ще пенсії у нерезидентів країни збираютсья відбирати але думаю це питння не одного року 1-2 роки і почнуться перевірки.
Борисфенка• 16 марта 2023
Та якось байдуже. Повернуся, хай нараховують хоч мільйон, буду платити по 10 гривень щомісяця наступні 100 років.
Туфли в чешуе• 16 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
А Вы оптимистка 🙂
Khmelnichanka• 16 марта 2023
Будь ласка, уточніть: що і де треба декларувати?
Ось я зараз в Німеччині.
Отримую тут соцдопомогу.
Також отримую соцдопомогу з України, досить простору суму (як для допомоги).
Все вказала при оформленні документів.
Що і де я повинна ще декларувати?
Дякую.
Ось я зараз в Німеччині.
Отримую тут соцдопомогу.
Все вказала при оформленні документів.
Що і де я повинна ще декларувати?
Дякую.
Страхованная• 16 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Ось я зараз в Німеччині.
Отримую тут соцдопомогу.
Все вказала при оформленні документів.
Що і де я повинна ще декларувати?
Дякую.
Ось я зараз в Німеччині.
Отримую тут соцдопомогу.
Все вказала при оформленні документів.
Що і де я повинна ще декларувати?
Дякую.
А зачем вы и из Украины помощь получаете?
Борисфенка• 16 марта 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
А Вы оптимистка 🙂
Я пофігістка. Ніхто нічого не знає, світ здурів, у знайомої син на фронті сьогодні загинув, а податківці планують, з кого б що урвати.
Глибоко пофіг.
ОноВамнадо• 16 марта 2023
треба задекларувати закордонну допомогу, податки з неї не сплачиватимуть
Страхованная• 16 марта 2023
Ответ дляхутряна володарка
Ваша подруга просто сплетни распускает. Такого постановления нет. Но просто так никто ничего не дает.
хутряна володарка• 16 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
правильно, давно пора. І не забудьте сплатити ПДФО і воєнний збір!
НУ а що батьків нам лишили своїх на туримання а самі по світу поїхали. А ви борги віддавайте державні і батьків їх утримуйте. Я взагалі вважаю що ці питння мають урегулювати, бо з’їхали стільки мліьйонів людей, чого ми їх батькам маєм пенсії оплачувати, це не природня міграція... а трохи інше.
ОноВамнадо• 16 марта 2023
Ответ дляСтрахованная
гарне питання
Научительница• 16 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Ось я зараз в Німеччині.
Отримую тут соцдопомогу.
Все вказала при оформленні документів.
Що і де я повинна ще декларувати?
Дякую.
Ось я зараз в Німеччині.
Отримую тут соцдопомогу.
Все вказала при оформленні документів.
Що і де я повинна ще декларувати?
Дякую.
Взагалі ці декларації дятпрацюючих. Я була у Нідерландах. Так там бухгалтера казали, що після декларування, ще й повернуть надлишково сплачені податки. Бо їх утримували по найвищій ставці (якщо зп близька до мінімальної) . Це автор просто розказує мені здається . Хоча за всі країни я сказати не можу. Але те, що автор пише навіть без назви країни вказує, що вона тролить)