всемВсёИмного• 17 марта 2023

Хто орендує квартиру у Вінниці, які ціни?

Свати виїжджають з Краматорську. Є родичі у Вінниці. Розкажіть, які там реальні ціни на оренду житла. Розглядаємо і квартиру, і будиночок простенький.
Лика-прилипка• 17 марта 2023
Вот вернулась сотрудница - снимала 2ку за 15000

МаксХмара• 17 марта 2023
Але ж не найспокійніше місто зараз
Цикавенная• 17 марта 2023
Подруга снимает за 8 тыс - 2к
Весела пiсенька• 17 марта 2023
Я з Вінниці. У нас дорога оренда дуже, в Києві з війною подешевшала, в нас тільки подорожчала
автор всемВсёИмного • 17 марта 2023
Ответ дляВесела пiсенька
От я й питаю. Бо дивлюся олх - 11 однушки, а далі й вище, й вище
Весела пiсенька• 17 марта 2023
Ответ длявсемВсёИмного
якусь стару 1к хрущевку без ремонта у віддаленому районі напевно можна за 6 тис зняти
Несу добро людям• 17 марта 2023
Ціни різні, залежить від стану квартири. Знаю однокімнатну ду-ууже простий ремонт без техніки- 4 тис., 2-кімн. хрущ, простий ремонт, але аккуратно і з технікою - 11 тис. Відповідно те що більше і краще буде дорожче

Весела пiсенька• 17 марта 2023
Ответ дляНесу добро людям
щось в 4 тис не вірю, або хтось давно знімає дуже і ціну не підняли орендодавці
Несу добро людям• 17 марта 2023
Ответ дляВесела пiсенька
чому не вірите?
Весела пiсенька• 17 марта 2023
Ответ дляНесу добро людям
чому не вірите?
тому що постійно в групі переселенці вмовляють знайти хоч щось убоге до 5 тисяч
Інно4каа• 17 марта 2023
Ответ дляМаксХмара
Але ж не найспокійніше місто зараз
а де зараз найспокійніше місто?
МаксХмара• 17 марта 2023
Ответ дляІнно4каа
а де зараз найспокійніше місто?
А хз, але деякі передмістя столиці таки безпечніші.
Ну, і ті ж Чернівці, якийсь Трускавець...
Маргарита-8944• 17 марта 2023
9000 грн, 1 кімнатна з ремонтом та АГВ
Але ми вже рік тут
Несу добро людям• 17 марта 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Ремонта немає, ні пралки, ні посудомийки. Кухня - холодильник, стіл, плита, мийка і бабушкин сервант. Кімната - диван розкладний, правда великий і не роздолбаний і все. Навіть шафи немає. Дві якісь тумби. Ванна-туалет сумісні, теж ремонт не комільфо. Здали два місяці назад. Під час війни не захотіли заморачуватись ремонтом хазяї, от і все. Район Славянка. Тут як пощастить
Весела пiсенька• 17 марта 2023
Ответ дляНесу добро людям
буває ж таке... ще й район хороший. Вангую квартира улетіла за пів-дня
Несу добро людям• 17 марта 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Таки да, і будинок сам хороший, не хрущ, утеплений, осбб замінило всі труби, вікна загальні. Ну плюс комуналка.
Фима Собак• 17 марта 2023
7 тыс + коммунальные, 1 комн. кв. в центре.
Інно4каа• 17 марта 2023
Ответ дляМаксХмара
Ой, незнаю, незнаю. У мене є родичі в Вінниці, так прильотів у них набагато менше,чим в Києві. Саме страшне це було влітку ,коли влучили в будинок офіцерів. Можна вибрат передмістя Віниці,як варіант
Інно4каа• 17 марта 2023
передмістя Вінниці вони не розглядають? наприклад є чудове місто Немірів, 40 км від Вінниці,воно невеличке,але все є і квартири дешевші, родичі здають там 3-кімнатну з хорошим ремонтом+гараж+невеликий город для посадки овочів і т.п і ціна 7000 грн

Плету корзинки• 17 марта 2023
2 кімнатна, аде менша кімната зачинена. Квартира нормальна, стиль типу ікеа, але стареньке все. Район Вишенька - подобається тут. 5 тисяч, комунальні, та хороший власник. Скоро рік, як живемо. Пралка є, хрущ
Флюорография гуся• 17 марта 2023
Снимали летом на подолье 12 2х к кв, после нас пересдавали за 14
Ищу Аленя• 17 марта 2023
Ответ дляІнно4каа
Можна і ближче до Вінниці розглянути: Стрижавка, Агрономічне, Десна тощо. Не знаю, чи здається там щось і по якій ціні. Але з цих нас.пунктів можна й на роботу у Вінницю їздити.
Несу добро людям• 17 марта 2023
Ответ дляИщу Аленя
Теж хотіла написати. Лука-Мелешківська, Зарванці, Вінницькі Хутори ще можна. Хоча там певно тільки приватні будинки. 40 км якось забагато для передмістя, принаймні для Вінниці
Інно4каа• 17 марта 2023
Ответ дляИщу Аленя
тільки не біля Калинівки
Ищу Аленя• 17 марта 2023
Ответ дляІнно4каа
тільки не біля Калинівки
Калинівка далі, ніж Стрижавка.
Хоча, в мене колега з самої Калинівки їздить на роботу, і живе там (не дивлячись на...)
Інно4каа• 17 марта 2023
Ответ дляИщу Аленя
Калинівка далі, ніж Стрижавка.
я мала на увазі не відстань,а інше, ви зрозуміли...