Нічна ненажера• 17 марта 2023
Туроператор каже шо нема різниці бухта чи ні в Єгипті все рівно як вітер то
То скрізь дістане той вітер
Тіпа для чого переплачувати
Я там ніколи не була
Розглядаємо аеропорт в Шармі
Тіпа для чого переплачувати
Я там ніколи не була
Розглядаємо аеропорт в Шармі
Нічна ненажера
• 17 марта 2023
Ответ дляЛісАпетная
Це неправда.
Чи мені хочуть напарити готель не в бухті..
Цвіпканя• 17 марта 2023
Бреше, краще читати відгуки, особливу увагу приділити поганим.
Турагенту цьому довіряти мінімально
ЛісАпетная• 17 марта 2023
Ми колись були в бухті, реально дуже закрите з усіх сторін скелями місце, купалися, все було чудово. А потім відмінили наш авіарейс і нас перевезли на добу в якийсь супер шикарний готель на відкритому місці, ото там здувало, ніхто не купався - був червоний пропор.
Цвіпканя• 17 марта 2023
Ответ дляНічна ненажера
100%
Птица секретарь• 17 марта 2023
Не правда.
Якщо вітер, то в бухті він буде, але менший або зовсім не буде.
Бо так вас з ніг може зносити від вітру на відкритій місцевості.
На вітер можна не зважати тільки якщо летітимете туди в червні-вересні
ЛісАпетная• 17 марта 2023
Ответ дляНічна ненажера
Або не розбирається
З гірками альбатрос акваблу
Вилами по воде• 17 марта 2023
Це неправда
Але з квітня вже можете їхати і не в бухту
Не замерзнете
Птица секретарь• 17 марта 2023
Ответ дляВилами по воде
Це неправда
Не замерзнете
Але може не покупатися в морі, бо якщо буде вітер, то буде червоний прапор постійно
Нічна ненажера
• 17 марта 2023
Ответ дляПтица секретарь
Не правда.
А якшо я зараз хочу на канікули полетіти
Нічна ненажера
• 17 марта 2023
Ответ дляВилами по воде
Це неправда
Не замерзнете
Думала через тиждень поїхати
Наполеон Бонапарт• 17 марта 2023
В бухті Наама бей готель Шарм Дрімс гляньте. Пляж піщаний, захід пологий. Для дітей класно. Є аквапарк невеликий.
Вилами по воде• 17 марта 2023
Ответ дляПтица секретарь
Так , вірно
Вилами по воде• 17 марта 2023
Ответ дляНічна ненажера
Зараз краще в бухту
Плекаю думи• 17 марта 2023
Який туроператор, може турагент?
У Шармі є бухта Набк, там навіть літом вітрюган добрячий. Так літом спека. А зараз є різниця, у бухтах краще.
Теща дочки• 17 марта 2023
Меняйте турагента. На советчице есть проверенные девочки, обратитесь к ним
Птица секретарь• 17 марта 2023
Ответ дляНічна ненажера
Тоді тільки бухта