Я_з_Франека• 17 марта 2023

Чим замінити некорисні солодощі?

Люблю до чаю взяти тортик якийсь, чи печиво, або цукерку. Не скажу, що їм багато солодкого, але хочу до літа трохи підтягнути тіло, тому шукаю альтернативу. Пробувала різні сушені фрукти - але вони теж доволі калорійні в основному. Що порадите замість звичних солодощів?
БезникаЯ• 17 марта 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Немає там фруктози
там фруктоза з фруктів

Звожу з розуму• 17 марта 2023
Я взагалі відмовилася від солодощів. Спокуситися можу, хіба що, рафаелками і то - дуже рідко. Чай і кава також без цукру.
Спочатку було важкувато, а зараз майже всі солодощі здаються приторними аж до нудоти.
Тільки, автор, така відмова мені мало допомогла схуднути.
Айболитная• 17 марта 2023
Підтягнути тіло - це про спорт більше
Капитошечка• 17 марта 2023
ем мармелад боб, сама пеку печенье из творога
Мульйонерша• 17 марта 2023
Ответ дляПозаземний розум
в батончиках, типа протеиновых из атб сахара дофига
Не, такие не покупаю вообще.
Всякие орехово-фруктовые, орехово-сухофруктовые и т.д.
Покупаю в ЗОЖных магазинах разных.
Но я в лечебных целях, у меня аит и я на палео диете.
Ради похудения только со спокойной душой ела бы немного сладостей.
Позаземний розум• 17 марта 2023
Ответ дляМульйонерша
Не, такие не покупаю вообще.
Покупаю в ЗОЖных магазинах разных.
или в спортпите, там не только батончики можно взять, но и кексы..десерты
Мдаа• 17 марта 2023
я пью чай з хлібцем і трохи арахісової пасти мажу
SKoda05• 17 марта 2023
Я вот такие батончики заказывала, стоимость 30грн/шт, вес 70гр.