6755346• 17 марта 2023

Пояснили, чому покарали Купола

LudaSHS• 17 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
В тому й проблема, що половина отих всіх новин і ФБ публікацій взяли за основу емоційний вкид фейк-каналу 46-ї і переспівують кожен на свій лад. Чи ви справді думаєте, що оті 100500 дописувачів особисто вчора поспілкувалися з Куполом?

Є великий відсоток людей які владою теперішньою не задоволені. Є купа раша-ботів, які наче піраньї на таки вкиди стаєю налітають і тягнуть в профільні гілки і пабліки, розганяють зраду.

Я не кажу, що немає проблем в армії, я кажу що треба замість емоцій зберігати здоровий глузд і конструктивно підходити до питання.
Громадський рух, петиції, звернення офіційні, конкретні пропозиції по пунктах що як ми думаємо треба міняти, наші особисті ініціативи і допомога.
Вода камінь точить.
А оця всезагальна хвиля негативу нас самих дискредитує в очах міжнародної спільноти, тішить рашистів і руйнує нашу віру в перемогу.
Ну, нащо воно все?
В моих постах выше ответ Купола с суспильного.
Я вообще тот тг не читала, не думаю, что все общаются с куполом, зачем?
Но сама риторика.
Насчет проблем в армии, да они есть и их не скроешь.

Strelka_007• 17 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Но сама риторика.
Розумієте, якщо ми просто виллємо негатив і розійдемося, яка з того користь буде армії і країні?
Ну, от по-чесному?
Були яйця по 17, яблука по 51, фляги пластикові... Чим закінчилося? Нічим, тільки стійким відчуттям що все погано в країні. А якщо зсередини все гниє, то логічна думка ´за що ж тоді боремося´.

Кожну ситуацію, кожен прецедент необхідно завершуватися на користь Україні: запровадженням прозорих схем закупівель, громадським контролем, покаранням винних. В контексті сказаного Куполом зміною підходів до формування і підготовки резервів.
Треба нам, свідомим громадянам, дотискати кожну таку ситуацію на користь Україні.
А оці всьопропальщіци з Порадниці потім пишуть: мій бубочка воювати не піде, бо ті поганці дорого яйця закупили, погано готують резерви, ви ж чули, що Купол говорив. Але ж сама така коментаторка не підійме дупу і нічого не зробить в цьому напрямку, просто додасть в копілку аргумент чому не треба захищати країну.
чаревна• 17 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Перемогу чужими руками ждете саме Ви.
Ще й критикуєте тих,хто ту Перемогу для Вас здобуває.
Це вже дно
Расскажите чьими руками вы ждете?
чаревна• 17 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Купол
Его фамилия
Это его позывной
LudaSHS• 17 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Ну, от по-чесному?

Вы думаете власть думает о всеПропальщиках таких форумов?

Без освещения проблем, это б не вертелось.
Вы пишите треба.. необходимо.. да
Об этом и пишут журналисты. Надо быть взрослым, воспринимать критику и улучшаться, а не бегать бояться вякнуть, бо буде хуже.

А теперь объясните свое. ’Треба нам, свідомим громадянам, дотискати кожну таку ситуацію на користь Україні.

Каким методом, какие инструменты? Как?
LudaSHS• 17 марта 2023
Ответ длячаревна
Это его позывной
Да козел его фамилия
Меня спросили кто такой Козел
Я ответила - купол, козел его фамилия
Strelka_007• 17 марта 2023
Ще додам, я тут раніше поширювала петицію про строки демобілізації, про формування резервів і ротації військових. Петицію писав військовий по суті, аргументовано, чітко, були до неї роз´яснення детальні на texty.org

Вдячна всім дівчатам хто тоді підписав.
Але в темі мені насипали: а нащо нам ті резерви, а хто ж буде тримати тили на плечах, а за які гроші готувати і утримувати ті резерви, а чого мій має йти воювати, коли депутати, артисти (і далі по списку) не йдуть. Коротше, було суцільне толерування ухиляння від служби і негатив до збільшення витрат на армію.

А зараз ´пожежа´ - не вистачає живої сили і немає часу готувати якісно заміну.
Тобто, люди думають одним днем і виключно зі своєї точки сидіння (аби не мій). Тоді не дотиснули збільшення резервів, зараз проблема виросла, строки навчання скоротилися.
І знову одні й ті самі незадоволені.
Strelka_007• 17 марта 2023
Ответ дляLudaSHS

Вы пишите треба.. необходимо.. да

Каким методом, какие инструменты? Как?
Громадський рух, петиції, колективні офіційні звернення в усі можливі установи, допомога юристів із грамотним оформленням на всіх етапах.
автор 6755346 • 17 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
А оце типовий раша-наратив про неоголошена війну ще з 2014 року, палитесь. )
Удалено администрацией...

LudaSHS• 17 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Так об этом и я пишу. Но это невозможно без освещения публично. И работы журналистов и волонтеров.
Юристы это второй этап. Первое - осознать проблему, донести, осветить.
LudaSHS• 17 марта 2023
Ответ для6755346
Удалено администрацией...
Вы стрелку блоканули? Зачем? Это же дискуссия.