6755346• 17 марта 2023

Пояснили, чому покарали Купола

lenka_zelenka• 17 марта 2023
Ви ж не йдете на співбесіду скиглячи, як вам важко виживати, які мали промахи в кар´єрі, і як не бачите для себе перспектив в майбутньому)) ви ж хочете справити гарне враження і отримати роботу.
А ми хочемо мати підтримку світу. І щоб наші вороги не зловтішалися з наших втрат і проблем, не відчували себе сильнішими.

А ця людина пішла і без дозволу розповіла світовому виданню, яке читають і вороги також, про сумніви, про втрати, про кадрові проблеми. Під час війни.

Реверанс• 17 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Дівчата, ви зараз ллєте воду на кацапський млин. Свідомо чи ні.
Розкол, срачі, це те що треба москалям всередині українського суспільства. Купола перевели на навчання молоді, на ланку важливу де дійсно є прогалини, саме щоб ці прогалини він закрив. Не вистачає зараз саме бойових інструкторів, часто новобранців вчать теоретики, а потім більше втрат полі бою.
Удалено администрацией...
PmB• 17 марта 2023
Ответ длячаревна
Для меня этот Купол, на одной линии с теми, кто защищает Украину от раши.
И для примера возьмем Аристовича, с его языком. Ляпнул лишнего, отошел от дел. Здесь тоже никого за язык не тянули
Сравнила х с пальцем
Реверанс• 17 марта 2023
Ответ длячаревна
Порівняти Купола і арестовича,як на мене то вже не допустимо.Отошел от дел,за ним ,звільняться інші, і це реальна допомога росіянам від нашої влади
Strelka_007• 17 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Я спілкувався з ним лише один раз особисто, але запам´ятав назавжди. Настільки мене вразив рівень цього командира.
Я дуже сподіваюся, що все ж таки ця історія спричинить суспільний резонанс, який змусить вище військово-політичне керівництво відновити справедливість та переглянути своє ставлення до нас, до військових.
Ми не бидло. Ми не в рашці. Ми не будемо мовчати.
Звичайний солдат 46 десантно-штурмової бригади. Володимир Шевченко.
Можете карати.
Резонанс вже спричинився. Далі що? Рапорт навряд приймуть, або залишиться навчати або після втручання Залужного поновлять на посаді. Але голод якісних інструкторів з бойовим досвідом все одно залишиться.
Окрема тема, що скоро і вчити нема кого буде в тих учєбках, бо принцеси бородаті масово ховаються від повісток. А добровольці закінчилися ще рік тому.
Зате розганяти зраду їх тисячі піднялися. Я теж м´яко кажучи ОП як структуру не підтримую і більшість їхніх дій, і мене обурює корупція і відсутність покарань за неї.
Але сратися по форумах не вихід, без емоцій треба тиснути на владу аргументами щоб зміни на краще були.
Реверанс• 17 марта 2023
Марченку другу кримінальну справу також за слова відкрили.
Влада проти Героїв України, чи можна було більше помогти росіянам??
чаревна• 17 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Любая дискредитация армии должна быть наказуема.
Кто такой Купол, чтоб ставить под сомнение контрнаступления ВСУ и освещать это в мировых СМИ
Допишу, кто дал разрешение озвучивать наши потери?
Реверанс• 17 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Удалено администрацией...
чаревна• 17 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Он же жаловался на плохую подготовку, теперь подготовит хорошо. Это не сарказм

Реверанс• 17 марта 2023
Ответ длячаревна
Купол це :
Народний Герой України.
Кіборг.
Кавалер ордену Богдана Хмельницького.
200 відмінно спланованих операцій,без втрат
Strelka_007• 17 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Ну, так а хто буде мобілізованих вчити? Теоретики? А кого вчити, ухилянтів, що з хати не виходять місяцями?
Реверанс• 17 марта 2023
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Реверанс• 17 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Удалено администрацией...
Strelka_007• 17 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Купол це :
Народний Герой України.
Кіборг.
Кавалер ордену Богдана Хмельницького.
Він крутий військовий, але персоналізована політика тільки шкодить в армії. Що й бачимо зараз на власні очі.

Я працюю у великій відомій компанії, маю досвід і багато успішних проектів. Але в нас теж до чортиків проблем всередині і через бюрократію не все можна вирішити.
Як думаєте, що зробить моє керівництво, якщо я піду в Таймс давати інтерв´ю про наші внутрішньокорпоративні проблеми? Навіть якщо все сказане буде чистою правдою.

Просто, не завжди треба в лобову оцінювати такі дії, так, він Герой, але зробив фігню і сам не радий. Дав рашкінським ботам на кілька тижнів їжі. )
Реверанс• 17 марта 2023
Ответ дляStrelka_007

Ждем кримінальну справу, як і по Марченку.
Ібо прецедент вже був.
чаревна• 17 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
По теме, при всех его качествах. Он сказал лишнее, которое не для всех ушей. И он не уполномочен говорить об этом.
Никто не ставит под сомнение его боевые и командные качества. Но его интервью, не к месту.
Strelka_007• 17 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Ібо прецедент вже був.
Не буде такого, не розганяйте.
Lilittt07• 17 марта 2023
Ответ дляРеверанс
’Ми не в рашці. Ми не будемо мовчати’. Військовослужбовці захищають комбата ’Купола’
’Ми вільні, ми сильні, ми демократичні’, ’ми ніколи не станемо на коліна’, ’в нас немає і не буде царя’ та усі інші заїжджені до дір гасла.
Це теорія.
На практиці все трохи не так.
На практиці є невеликий (більше, ніж був 9 років тому, але менший, ніж треба) відсоток активного та свідомого суспільства, для якого ці гасла не просто набір літер.
На практиці в нас знімають з посади одного з найкращих комбатів цієї дев´ятирічної війни.
На практиці в нас намагаються заткнути рота військовим, щоб вони, не дай Боже, не зруйнували ідеальну картинку світу, змальовану владою для пересічного.
На практиці ми дуже швидко і болісно про*бем все, за що вже загинули десятки тисяч людей.
https://www.pravda.com.ua/columns/2023/03/17/73938...
Купол Народний Герой України
А что за митинг будет 24 марта под в ВР ?
Это не провокация какая-то от власти ?
Митинги запрещены же , что за фигня ?
Реверанс• 17 марта 2023
Ответ длячаревна
Лишнє?
Він береже солдат, на яких поклали болт.
Сказав правильно,бо треба приймати рішення,а не закривати очі.
Рот солдатам не треба закривати, своє право на слово, вони власним життям вибороли

Ksuhin30• 17 марта 2023
Удалено администрацией...
Реверанс• 17 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Не буде такого, не розганяйте.
Нагадайте, за що 2 кримінальна справа в генерала Марченка ?
Strelka_007• 17 марта 2023
Ответ дляKsuhin30
Удалено администрацией...
Це ФЕЙК-акаунт 46-ї!
Не вводьте людей в оману, звідти ллється ото все лайно, їх вже раз прикрили, вони знову вигулькнули. Там незрозуміло хто конкретно від чийого імені і з якою метою пише і збирає інформацію.
Strelka_007• 17 марта 2023
Ответ дляKsuhin30
Удалено администрацией...
Ви ото зареєструвалися 3 дні тому, щоб порозганяти зраду і попіарити стрьомні джерела інформації?
Ksuhin30• 17 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Це ФЕЙК-акаунт 46-ї!
Це ви так вирішили? Як на мене там досить виважено викладена вся інформація.

Це теж фейк?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...
Ksuhin30• 17 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Дату реєстрації дивитися не вмієте?)
Ksuhin30• 17 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Да ви хоча б голову свою включіть, такі інтерв´ю не дають без погодження з вищим керівництвом
чаревна• 17 марта 2023
Ответ дляKsuhin30
Удалено администрацией...
В командовании Десантно-штурмовых войск ВСУ сообщили о переводе ’Купола’ на другую должность и подчеркнули, что у него не было разрешения на общение с прессой.
Strelka_007• 17 марта 2023
Ответ дляKsuhin30

Це теж фейк?
Слухайте,оте все лайно полилося з ТГ-помийки, з ФЕЙК-акаунта де типу 46-та постійно жене на владу, прикриваючись типу військовими заслугами.
Я знаю точно що той акаунт фейк. З великою ймовірністю його використовують рашисти, бо постійно звідти кацапи тягнуть зрадоньку собі в пабліки.

Посилання на такі джерела вважаю шкідливими.
А кожне ваше посилання рецензувати не маю можливості.
appareils• 17 марта 2023
Ответ длячаревна
Мы сейчас говорим о конкретном человеке.
Который ставит под сомнение действия главнокомандующего Залужного.
У меня все.
Ну какие действия Залужного? Он что боеприпасы достанет из-под полы? Или людей подготовленных найдёт? Залужный вообще как-то странно отмалчивается .
По вашей логике Залужный отправляет неподготовленных людей на убой?
чаревна• 17 марта 2023
Ответ дляappareils
Я думаю у него дела поважнее есть.