Ноу коммент• 17 марта 2023

Як зварити згущене молоко?

Чоловік купив незиране, а мені потрібно варене
Крошечка-хаврошечка• 17 марта 2023
В якій тарі?

Маю декілька думок• 17 марта 2023
Консерву в воду і варите
Козяка-маляка• 17 марта 2023
Якщо в жестяній, то ставите в воду, щоб покрили і години дві кипить.
Маю декілька думок• 17 марта 2023
В скляній, якщо кришка не гвинтова, перекласти в банку з гвинтовою кришкою, закрити, поставити в холодну воду і варити.
автор Ноу коммент • 17 марта 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
В якій тарі?
Жестяна
Директриссимо• 17 марта 2023
Она капец как может взорваться.
Тантрический кекс• 17 марта 2023
Ответ дляНоу коммент
Жестяна
В кастрюльку, повністю покриваєте водою, після закипання варите 1,5-2 години. Періодично перевіряйте чи не википіла вода, якщо викіпає, то доливайте потроху.
Тантрический кекс• 17 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Она капец как может взорваться.
Ну якщо її поставити варитися і піти гуляти на пів дня, то так, може, а якщо варити в воді, то нічого ніде не зривається.
ДваДваВісім• 17 марта 2023
Ответ дляТантрический кекс
І доливати тільки кип´яток.

Тантрический кекс• 17 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
І доливати тільки кип´яток.
Я і холодну доливаю.
Неновая почта• 17 марта 2023
Я варила багато разів в жестяній банці, головне слідкувати, щоб банка була покрита водою, інакше взірветься. Варила 2,5 год, ми любимо саме таку, 1,5-2 год вона мені не така, але у кожного свій смак
автор Ноу коммент • 17 марта 2023
Ответ дляТантрический кекс
Дякую!