Репетиторша• 17 марта 2023
Чим збивають температуру новонародженому
Що купити для новонароджених від температури на всяк випадок? Живу у селі, аптеки немає, не дай Боже що, а у мене немає чим і температуру збити
Да, я блондинка!• 17 марта 2023
Препарати ібупрофену або парацетамолу , як і всім , просто доза за вагою
Ворожу на каві• 17 марта 2023
Сироп ефералган з 1 місяця (парацетамол), сироп нурофен з 3 місяців (ібупрофен)
Капризуля• 17 марта 2023
Краще свічки. Бо дитинка може виплюнути чи зригнути і не будете знати скільки точно попало. в мене таке було ( маю двох дітей)
Джем Шакіри• 17 марта 2023
Для самых маленьких парацетамол(у меня всегда в 2х формах: сироп и свечки).
Ибупрофен с 3 месяцев. На вкусовые добавки в ибупрофене бывает аллергия, поэтому лучше свечки.
Мелочунь• 17 марта 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Ібупрофен від 4міс, до того тільки парацетамол (панадол)
Да, я блондинка!• 17 марта 2023
Ответ дляМелочунь
Це не так