Бутерброд и я• 17 марта 2023
Как похудеть после родов?
Чтоб не во вред ГВ? После 1х родов уже через месяц была худее, чем до беременности. А сейчас и набрала в 2 раза больше и вообще не худею. Шла рожать 72, сразу после роддома 66, прошёл месяц, а я больше ни на грамм не похудела(((
тяжкаялюдина• 17 марта 2023
Ответ дляБутерброд и я
Спасибо! Ободрили. Дело даже не так в весе, как во внешнем виде, дряблосьь, целюлит-печально это все выглядит
Я вас прекрасно понимаю! Сама такая была) я после первых родов как смотрела на себя в зеркало, это было капец какой ужас. Гормональное это все. Со временем начнет все приходить в норму + упражнения дома после 2-3 месяцев, хорошее качественное питание и все будет налаживаться. Плюс очень советую банки, посмотрите видео про массаж банками. Хороши при целлюлите и дряблости кожи. Я сейчас как раз собой занимаюсь - год как третьего ребенка родила.
Зубная фея• 17 марта 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Люди з надмірною вагою мають більше проблем, додаткові проблеми зі здоров‘ям в порівнянні з тими, чия вага у межах норми. Наприклад надмірна вага або ожиріння підвищують ризик артеріальної гіпертензіі та інфаркту. А реабілітація після інфаркту з надмірною вагою складніша у порівнянні з нормальною масою тіла. Сподіваюсь, так більш зрозуміло?
Ні, незрозуміло. Перше, це те що є доказові дослідження про те що люди з зайвою вагою мають вищі шанси вижити при реабілітації тяжких хвороб, таких як рак і як не дивно, навіть тяжких сердцевих захворювань. І головне - чим автору так загрожують 66кг? Не зайвих 66кг, а всього 66!!! Це, блін, не більше ніж кукутики у головах сучасників. Куди ми катимося, якщо жінці з парою зайвих кг після вагітності потрібно витрачати ресурси на те щоб відповідати очікуванням оточуючих повернутих на стрункості людей, замість того, щоб витрачати всі свої душевні ресурси на дитинку і просто любити себе. Шкода, що ви дійсно цього не розумієте.
olena_shch• 17 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
Клас! Це ви у журналі Наталі вичитали?
Ну нравится быть жирной и иметь кучу последствий ваш выбор. Речь ведь не о 5 кг. Или по вашему девушка с ростом 165 см и весом 100 кг ах какая здоровая на фоне такой же девушки с весом 55 кг.
olena_shch• 17 марта 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Там девушка только и знает , что журнал Натали, поэтому безидейно обяснять примитивные вещи.
Невловимий Джо• 17 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
Йой! Нащо так драматизувати. Любити себе та приділяти увагу дитинці ніяк не заважає схудненню. Хто вам сказав, що автор худне задля оцінки оточуючих? Вона худне для себе, бо їй так комфортніше. Психологічний комфорт дуже важливий.
olena_shch• 17 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Разом з ГВ
Так, звичайно. В чому проблема не вживати цукор та муку, крупи. Який в них сенс, це харчування для бідних.
Зубная фея• 17 марта 2023
Ответ дляolena_shch
Де іде мова про 100кг? Де? Покажіть! У автора 66!!! Це дійсно варте того, щоб зараз, маючи малу дитину витрачати на це нерви? Що з вами, люди?
olena_shch• 17 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
Хоче , для неї це важливо. Це її зона комфорту. Чому ви нав´язуєте своє бачення.
Зубная фея• 17 марта 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Так, автор не вчора народилася і не жила у вакуумі. Звідки в неї думка, що при 66кг в неї є зайва вага? Так, це думка оточуючих на яких вплинула масова пропаганда стрункості, зумовлена величезними запросами фітнес-індустрії. Треба ж чимось годувати отих всіх дієтологів, тренерів, ліпосаторів.
А чи 100, 200, 300 років тому, комусь молода мама 66 кілограмів ваги здалася б товстою?
Невловимий Джо• 17 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
Доказова медицина каже, що ожиріння підвищує ризик раку молочної залози та ендометрію. То треба надерти ожиріння , підвищіти ризик, щоб потом успішно долати наслідки за допомогою зайвої ваги?
olena_shch• 17 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
Ні, я теж не розумію як може бути комфортно з зайвою вагою. Все тисне, падає лібідо і якість секса, почуваєш себе бабою, не хочеться за собою слідкувати, нікого бачити. У кожного своя комфортна вага. В мене це 60 кг і я звізда) , а в моєї знайомої на 5 см нижча 42 кг... їй так комфортно.
olena_shch• 17 марта 2023
І що заважає насолоджуватись декретом і своїм тілом, а ще літечко попереду, гарні плаття, легкість і радість. Саме жити в кайф.
Невловимий Джо• 17 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
300 років тому в 45 років жінка вже була старухою. 300 років тому жінка народжувала до 10 дітей з яких до 15 років доживали 3-4. Все ще вважаєте, що є сенс порівнювати сучасних жінок з жінками 17 століття?
olena_shch• 17 марта 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Це точно, в мене є знайомі ’дівчата’ по роботі, 45 річні, блін, виглядають краще за 35 річних і всі, як невдобно получається, худі. Бо вага ще й додає віку. Ну і догляд, догляд. Всі не прості дами. І ні одної жирної. Бо це не здорова людина.
olena_shch• 17 марта 2023
Завтра роблю обгортання з медом і гірчицею, скоро кримнаш , треба готуватися.