Бутерброд и я• 17 марта 2023
Как похудеть после родов?
Чтоб не во вред ГВ? После 1х родов уже через месяц была худее, чем до беременности. А сейчас и набрала в 2 раза больше и вообще не худею. Шла рожать 72, сразу после роддома 66, прошёл месяц, а я больше ни на грамм не похудела(((
Бутерброд и я
• 17 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
Люди вже поїхали розумом з тією худобою...
Я реально плохо выгляжу. Рост 162, я как колобок
Аристократка-тунеядка• 17 марта 2023
Не спешите, главное, здоровье восстановить. Ещё успеете
Ну не жрать вредное, а остальное уже само постепенно, а потом уже и спорт, если силы будут
Невловимий Джо• 17 марта 2023
Я обидва рази швидко худла. Але й обидва рази за вагітність по +9кг. Після перших пологів через ГВ занадто сильно схудла, набрала лише після закінчення ГВ. Другий раз мало годувала то й не сильно схудла
Може вам дотримуватися дієти і не їсти зайвого «для молока»?
Невловимий Джо• 17 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
????
А якщо є зайва вага, то нехай буде? І не зважати, що то шкідливе для здоров‘я?
Зубная фея• 17 марта 2023
Ответ дляБутерброд и я
Тааак, звичайно.
Зубная фея• 17 марта 2023
Ответ дляНевловимий Джо
????
66кг шкідливі для здоров´я? Серйозно?
Безлім на все• 17 марта 2023
Ответ дляБутерброд и я
Ну так постепенно похудеете. Вы ж полнели 9 мес.
К чему спешка?
Невловимий Джо• 17 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
66кг шкідливі для здоров´я? Серйозно?
Надмірна вага нікому ще користі не принесла
Organic• 17 марта 2023
Ответ дляБутерброд и я
Помню ваши темки. Как с именем,определились?
Сколько_мне_лет?• 17 марта 2023
Ответ дляБутерброд и я
Вашій дитині лише місяц.
Ви набирали вагу 9 місяців, за місяц хочете скинути?
Зубная фея• 17 марта 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Добре. Тобто, всі худі люди здорові, і тільки товсті мають проблеми зі здоров´ям?
Сколько_мне_лет?• 17 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
До чого тут тварини?
Незнакомлюся• 17 марта 2023
ПП и спортзал. Начала ходить в зал через полгода после родов. Других вариантов я не знаю
Зубная фея• 17 марта 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
До чого тут тварини?
Абсолютно згодна, тварин не треба ображати)))
olena_shch• 17 марта 2023
Кето без кетоза, ограничений калорий, подсчет калорий, 2 р в день открываем рот для приема пищи, интервальное питание и любая широкая кость сдаст свои позиции.
olena_shch• 17 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
Намного больше, для вас это новость? Ожирение и есть болезнь.
Зубная фея• 17 марта 2023
Ответ дляolena_shch
Клас! Це ви у журналі Наталі вичитали?
Бутерброд и я
• 17 марта 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вашій дитині лише місяц.
Звичайно хочу))) я ж на свій досвід орієнтуюсь, з первою дитиною швидко схудла без зайвих зусиль, але й молодше була на 8 років
Сколько_мне_лет?• 17 марта 2023
Ответ дляБутерброд и я
Але пологи (кількість), вік, набрану вагу не враховуєте, нє?))
Стильна штучка• 17 марта 2023
Ответ дляБутерброд и я
І я важко худну. З першою ванітністю 9 років тому легше було. Зараз 62 кг, 164 зріст. Дитині 4 міс. Планую рахувати калорії і трохи більше рухатись
тяжкаялюдина• 17 марта 2023
Ответ дляНевловимий Джо
????
У автора вес 66 кг, какие лишние килограммы вредные для здоровья? Вы издеваетесь? Да не красиво, но не смертельно.
Сколько_мне_лет?• 17 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Ваш варіант на підходить)
Жінка зараз хоче!
Бутерброд и я
• 17 марта 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Та ну, яке для молока. Ніякої згущьонки, чи пів хлібини з маслом. Для молока я тільки пью багато рідини. Їм як звичайно, за виключенням бобових, капусти, огірків, шоколаду та усіляких тістичок
тяжкаялюдина• 17 марта 2023
У вас сейчас пока что даже гормональная система будет работать иначе. Вы ребенка кормите, ваш организм не видит потребности отдавать килограммы. Потерпите еще месяц - два. Я все три беременности начинала заниматься только через 3 месяца после родов. Сейчас главное восстановится, а не похудеть.
Можете увеличить расход калорий - больше гулять и легкие упражнения дома. Не переживайте, до лета похудеть успеете.
Бутерброд и я
• 17 марта 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ваш варіант на підходить)
Жінка зараз хоче!
Я не хочу прям в 1 мить, але не розумію, чому я за пологи скинула всього 6 кг, якщо тільки дитина 4 кг, а ще ж води плацента. І чому взагалі не худну, бо їм і рухаюсь я так само, як до вагітності
Бутерброд и я
• 17 марта 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Спасибо! Ободрили. Дело даже не так в весе, как во внешнем виде, дряблосьь, целюлит-печально это все выглядит
Невловимий Джо• 17 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
Люди з надмірною вагою мають більше проблем, додаткові проблеми зі здоров‘ям в порівнянні з тими, чия вага у межах норми. Наприклад надмірна вага або ожиріння підвищують ризик артеріальної гіпертензіі та інфаркту. А реабілітація після інфаркту з надмірною вагою складніша у порівнянні з нормальною масою тіла. Сподіваюсь, так більш зрозуміло?
Невловимий Джо• 17 марта 2023
Ответ дляБутерброд и я
Тоді дивно. Грудне вигодовування забирає приблизно 400-500 ккал/добу. Тобто якщо ви харчуєтесь як завжди, то має формуватися фізіологічний дефіцит в 500 ккал і ви маєте худнути. Висновок або ви не адекватно оцінюєте своє харчування, або є певні проблеми з гормонами. Передивіться своє харчування, перерахуйте калорії. Якщо проблема не в цьому, то через 4 місяці від пологів є сенс звернутися до ендокринолога.