мадамГрицацуева• 17 марта 2023
Сестра сказала що вчитель налякав повтором війни
Вчитель історії висловив свою думку що війна через 5-10 років буде знову(ну звісно після закінчення цієї) всі діти в шоці, налякані звісно, дуже активно це обговорюють в чаті між собою та з батьками, але я вже і сама задумалась, а може? Хоча взагалі такі думки ніколи до голови не лізли. Як ви гадаєте? Може таке бути?
Forever_young• 17 марта 2023
Ответ дляKriskaA
І ми - в НАТО.
І армія натівських стандартів,і головне-добровільна
zztop-b844• 17 марта 2023
Я удивляюсь, если её не будет
Предпосылок для мира нет никаких - ни у нас (нет оружия), ни в рашке (экономический рост), ни в мире (нет единства)
Такой заголовок гучний - ’повтором війни’.
А що війна вже закінчилася?
По темі, все треба до дітей доносити відповідно віку
Тож вчитель неправий хіба що способом подачі інформації,раз діти перелякалися.
А що ризик війни завжди зберігається - то так, бо рашка від кордонів ніде не дінеться
А що війна вже закінчилася?
Ответ дляZara Zara
Мені здається ,що вчитель вже занадто із себе експерта робить , школа,діти не для таких тем цей заклад ,тому такі теми на уроці ну не дуже це розумно
Всі люди розуміють ,що Україна та Росія географічно знаходяться поряд і тому це погано ,тому України потрібні союзники ЕС та щоб був укладений договір пакт на не менше ніж від 50...до 100000000...0 років
Якщо це старшокласники 10-11 клас то такі теми треба з ними обговорювати. А вчитель історії, якщо він дійсно її добре знає, може будувати припущення на основі аналізу історії нашої держави.
Ответ дляamoa
У мене був вчитель історії ,я як згадаю аж мурахи по шкірі ,всі його боялися
Його урок починався с того ,що він вибірково викликав до дошки і питання були о перегляді новин 1+1, ТСН , навіть погоду мали знати .Господи та хіба нам дітям до новин з телевізора ,хто то дивитись хотів ..а він вважав що так ми мали бути вкурсі політики України та світу
Ответ дляLizzzzz
Ой, слушайте, я вообще считаю что эта война начало большого кризиса или мировой войны, так что…. Не разделяю позитивного мировозрения большинства тут.
Почему война в Югославии не стала началом большого кризиса или мировой войны, а наша станет? В чём её особенность?
MananaPryadko• 17 марта 2023
Ответ дляappareils
Та в нас чоловіки закінчаться до 31 року!
вона писала що типо заморозять конфлікт і тільки 31р. вирішать його і відкриють кордони
Мелитрисса• 17 марта 2023
Если рф не развалится, либо там не будет кардинальной смены власти, то очевидно, что так и будет. Шизанутые не успокоятся.