Шиворот Навыворот• 17 марта 2023
Если часто ночью просыпаться с ощущением что отнялась
рука или нога....словно она не твоя. И начинаешь шевелить, чтоб ощутить. Такой страх.
Эта_Шикарна)• 17 марта 2023
Щоночі оніміють рука чи нога, іноді дві руки одночасно. Проблеми з хребтом у всіх відділах.
Айпишница• 17 марта 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Не только, рассеянный склероз и много чего другого
Эта_Шикарна)• 17 марта 2023
Ответ дляАйпишница
Це я про себе. Тому що думаю, що ці оніміння пов´язані саме з хребтом.
У мене ще вогнищеві зміни у головному мозку є, порушений мозковий кровообіг.
Котики-муркотики• 17 марта 2023
У меня связано с грыжами и протрузиями. Вообщем, большие проьлемы с позвоночником