Це страшно, аби ніхто не постраждав Господи🙏
Щоб ті рашисти на собі відчули все те, що роблять в Україні.
Маргарита Владимировна• 17 марта 2023
Ответ дляosna
Я за Житомирскую область переживаю,там родные
А що в Жит.обл?
Клементина• 17 марта 2023
Ответ дляJulieta78
Та який очерет???...
В рашинському каналі вже є відео майже зблизька. Там якесь паливо горить.
Нефтебаза - русня пише
Клементина• 17 марта 2023
Ответ дляLilittt07
Может и правда в нефтебазу , так сильно горит там (
Русня пише, що там наші військові заправлялись
За правду не ручаюсь
Ответ дляErjebaka
Читала сегодня, сколько баб сбу взяло, которые сдавали наши позиции , наводили нс обьекты...просто сволоты, сидит, центнер веса, и лет ей уже ого, медсестрой была у наших...как тебе сволота живется только...
бо поки такі не будуть висіти на стовпах замість отримувати замальовані пики на фоточках, фальшивого ’извините’ на камеру з папірчика і умовних термінів, толку не буде. Ця зараза розповзлася по всій Україні, як воші. Віддихались, обтріпались, віджерлись на гуманітарних і людських харчах і взялись за своє. Бо нутро своє гниле рузькомірне повезли по світу з собою
Ответ дляМариш_ка
Таким треба на лобі татуювання робити - zрадник
KozaNostra_I• 17 марта 2023
Ответ дляАриэлла
Я ніколи такого не бачила, їх вже ж не перший раз збивають, але фото такі показали на моїй пам´яті вперше.
Полно видео уже в сети без квадратиков. Попали в какой-то склад ГСМ или боеприпасов.
Чудо в камуфляже• 17 марта 2023
Співчуваю місцевим( В нас поруч летів,збивали,аж двері гахкали. Хоча,як на мене,ракети страшніше. Клята русня,ненавиджу, щоб їм поколіннями аукалось те,що вони в нашій країні наробили. (
Чудо в камуфляже• 17 марта 2023
Ответ дляLilittt07
Эти твари первые все знают, они всегда спустя секунды даже фото прилётов публикуют . И это же местные им сливают , вот где жесть (
Може й місцеві,але точно не баба Валя з Толіком вантажником, якщо ви розумієте про що я. У цих ’місцевих’ ,які здають,неабиякі посади. А ті,які знімають,то вже ні про що.
Ответ дляМариш_ка
+1000
Пипетка-668c• 18 марта 2023
Ответ дляСветлана_umnica
Это сейчас в городе такое зарево
Когда в Чернигове попали в нефтебазу такое же зарево было. Как сейчас помню, со страху не поняли что это такое
bespe4na_mavpa• 18 марта 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Где вы смотрите?
healer09648293• 18 марта 2023
Ответ дляпромокашка
Я вообще не могу понять этих , ну это маньяки или безмозглые неужели оно не понимает сколько людей пострадает , я тоже знаю -у друга нашего , сотрудника взяли , (важный обьект писать не буду по понятным причинам ) оно падло работало с людьми , дружило , его семья живет в этом городе ,и наводил , и корректировал , Я понять не могу -за свою жизнь не боялся ? За детей ? Или их там травят чем , мрак одним словом
За гроші матір рідну продадуть деякі. І дітей власне також