Olha-cf58• 18 марта 2023

Підтримайте, будь ласка, петицію №22/183544-еп

Підтримайте, будь ласка, петицію про демобілізацію добровольців після року служби
https://petition.president.gov.ua/petition/183544
zelvor• 18 марта 2023
Я звістно підпишу , в мене чоловік теж вже рік у березні в ЗСУ, але скільки таких петицій вже було ….
Oksana-f9a3• 18 марта 2023
Чула від воєнних та пво-шників в Києві що відпускати і в планах немає тільки відпустки(
автор Olha-cf58 • 18 марта 2023
Ответ дляzelvor
В мене теж з березня... Я дуже сподіваюсь, що влада зрозуміє, що це питання гостро стоїть і треба з цим щось робити.
Светлана777• 18 марта 2023
Не отпустят. Даже комисоваться нельзя .... Мой тоже год...
Forever_young• 18 марта 2023
Подпишу!муж уже больше года,задолбало....
Это не единственная такая петиция,подписывайте все,их много!
автор Olha-cf58 • 18 марта 2023
Ответ дляForever_young
Да, я все подписала. Отфильтровала по слову демобилизация и подписала все. Но пытаюсь везде одну постить и продвигать (писала ее не я), чтобы больше шансов было, что люди подпишут, не каждый будет так заворачиваются.
ПанВиктория• 18 марта 2023
Підпишу. Мій чоловік з 28 лютого. Вже сил не має. Ледь дали відпустку на 10 днів. На 5 не було. А демобілізації скоріш і не буде поки це все не закінчиться.
автор Olha-cf58 • 18 марта 2023
Ответ дляПанВиктория
Мій ще навіть у відпустці не був. З 11 березня...
ПанВиктория• 18 марта 2023
Ответ дляOlha-cf58
Господи.... Чого так?
Мій батько в тилу, було 5 днів. 10 не дають. Він з 11 березня.
А от в чоловіка ледь дали. Але дали. Він вже на східній частині.
СтрашнаяНаташа• 18 марта 2023
Це ж, щоб наші чоловіки демобілізувалися, треба щоб підспідничники наших порадниць, які вже згодні на переговори з расією і все пробачити, аби їх чоловіків не чіпали, бо вони ж не ми, вони не готові своїх милих на фронт відпускати, теж підписали цю петицію. А їх більшість, їм це не потрібно. То ж не там просите, автор. Тут якщо сотня тих, у кого чоловіки воюють, набереться, то і добре.
автор Olha-cf58 • 18 марта 2023
Ответ дляПанВиктория
Господи.... Чого так?
Обіцяли у квітні. Сподіваюсь буде.
автор Olha-cf58 • 18 марта 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Я це розумію, і розумію, чому так слабо її підтримують. Але пишу всюди, щоб хоч потрохи знайти підтримку.
Teonaa• 18 марта 2023
Ответ дляOlha-cf58
А если новьіх ещеине научили, в боях не побьівали? Не стоашно, что упьіри прорвуться?
автор Olha-cf58 • 18 марта 2023
Ответ дляTeonaa
Так мають навчати, а хлопцям теж потрібен відпочинок. А то в нас в когось війна, а хтось про неї і не думає.