Daimyo• 17 марта 2023

Ви бачили які публікують в ТГ зарева від збиття шахідів

Це страшно, аби ніхто не постраждав Господи🙏
Щоб ті рашисти на собі відчули все те, що роблять в Україні.
автор Ариэлла • 18 марта 2023
Ответ дляNik-4a50
Как мама, дозвонились?
З ранку вдалося додзвонитися, в неї все добре слава Богу 🙏 то в неї телефон був вимкнений, а вона не звернула на це уваги.
автор Ариэлла • 18 марта 2023
Ответ дляПипетка-668c
Когда в Чернигове попали в нефтебазу такое же зарево было. Как сейчас помню, со страху не поняли что это такое
Я в той час жила у своєї подруги.
Пам´ятаю ще, що напрямку телевізійної вишки щось добряче горіло декілька днів, але то була не нафтобаза здається.
автор Ариэлла • 18 марта 2023
Ответ дляСветлана_umnica
Это сейчас в городе такое зарево
Мама мені розповіла, що минула ніч у них була майже вся такою, як на фотографії, це страшно.
автор Ариэлла • 18 марта 2023
Ответ дляJulieta78
Та який очерет???...
В рашинському каналі вже є відео майже зблизька. Там якесь паливо горить.
Можливо це їхній ТГ канал, вночі про це прочитала.
автор Ариэлла • 18 марта 2023
Ответ дляNik-4a50
Дозвонились маме?
Зранку вдалося додзвонитися, в неї був вимкнений телефон, а вона не звертала на нього увагу, слава Богу з нею все добре 🙏
Nik-4a50• 18 марта 2023
Ответ дляАриэлла
Слава Богу, автор. Я переживала 🙏
автор Ариэлла • 18 марта 2023
Ответ дляNik-4a50
Слава Богу, автор. Я переживала 🙏
Мені коли вдалося мамі додзвонитися, та почути від неї що з нею все добре, я розплакалася від радості, таке зі мною вперше.
Nik-4a50• 18 марта 2023
Ответ дляАриэлла
Я Вас понимаю. У нас когда прилеты были, а муж поехал на работу и взрывы, за взрывами начались, я сразу звонить, и телефон отключён, и так минут 20 или больше, я не могу описать свой страх, но когда муж перезвонил, помню очень хорошо что было со мной, никогда не забуду этого.
Это очень страшно..

Рада что с Вашей мамочкой все хорошо
автор Ариэлла • 18 марта 2023
Ответ дляNik-4a50
Это очень страшно..

Рада что с Вашей мамочкой все хорошо
Спасибо большое