Я что то не понимаю, неужели люди реально не понимают что нельзя во время войны так помогать Кремлю.
Стало страшно что многие поведутся на эту провокацию и правда пойдут на майдан
Борисфенка• 18 марта 2023
Ответ дляir.zhuck
Авторе, а ви знаєте причину майдану?
Його розпочинають матері і дружини військових, що зараз у полоні або безвісті або без зброї і підтримки на фронті!!!
Дехто не знає про своїх чоловіків нічого. І ніякої допомоги у пошуку!
Там питань багато!
Оно прямо зараз ракети летять, саме час майданувати.
Ответ дляЕлена1265
Где вы эти новости читаете?
Тик-ток. Мне отчим сегодня ’насыпал’ роликов. Хотя человек по жизни аполитичный, он даже взрывов/тревог никогда не слышит, когда в 10-ти метрах БПЛА в крышу врезался ( осколки сбитого), даже не моргнул- не понял что это, хотя люди вокруг на землю упали в ужасе.
Ответ дляБолаболик
Этого я не знаю , год бы прожить .. а первые два что не так ?
«Україна вже не та, що колись»? «Хочеться пожити спокійно, пора
повертатися до нормального життя.» Ви правда не бачите в цьому маніпуляцій?
Безперечно всі хочуть миру. Але важливо на яких умовах. Чи вам какая разніца?
Ответ дляБорисфенка
Знаете, если у кого-то ребенок/отец/муж на войне без оружия/пропавший/в плену и нет никакой помощи, нет никаких новостей, полное неведение и их только футболят везде, то когда им еще идти, если не сейчас?
Да, не время для майдана, но и отворачиваться от тех, кто пожертвовал самым дорогим - тоже не время
Ответ дляAHetfield
Вас не туда уносит … что с детьми малыми по 30-40 лет чего не воюют?! ..да и пусть сидят в Украине безвыездные все ! Как все украинские мужики.
Ответ дляЕлена1265
З вами неможливо не погодитись. Але хіба ви не розумієте, як цим можуть скористуватися ті, що тільки цього чекають? Цими ж бідними жінками тільки скористаються. Мають бути інші інструменти впливу.
Борисфенка• 18 марта 2023
Ответ дляЕлена1265
Куди підете - під ОП? І одразу повернуться?
Складно все і печально.
Ответ дляЕлена1265
Так а как майдан в Киеве, поможет заставить Путина вернуть пленных домой ?
Ответ дляFitnessPlan
Удалено администрацией...
А як комунікувати з ними ? Доки будуть гумунітарку красти, використовувати авто для зсу для потреб депутатів, питання мобілізації, за яким принципом відбирають людей і чому діти/родичі політиків не з народом? Все нормально по вашому? На що чекаємо?
Ответ дляir.zhuck
Авторе, а ви знаєте причину майдану?
Там питань багато!
А це так взагалі, болюче питання
Ответ дляБорисфенка
Складно все і печально.
Я так понимаю, люди хотят ответов, взаимосвязи, поддержки. Им нужно понимание того, что что-то делается, чтоб вернуть/найти их родных и близких. А не полного игнора и «иди туда, не знаю куда»
ПЛЮС-МИНУС• 18 марта 2023
Ответ дляFitnessPlan
Удалено администрацией...
вижу ’На Украине’ - сразу шлю нах....
вы чего это дерьмище сюда приволокли?
Ответ дляАгафья
Ну, прийнявши закон про посилення відповідальності для військових за будь-що, а одразу за ним урізавши їм виплати, не відповідаючи на питання про зниклих та полонених, влада якось собі яму риє, і підготовлює добрий ґрунт для провокацій від рашки.
Як де хочеться щоб кожен з них відповіли перед нашими захисниками і їх матерями. Я довіряю більше їм ніж депутатам і тому кодлу.