Полтавська галушка• 17 марта 2023
В кого дитячі кімнати по 7 м2
Реально розмістити все необхідне на такій площі ?
12 галюцинаций• 18 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Так, вікон досить
А дітям скільки? Спитати в них найкращій варіант.
Полтавська галушка
• 18 марта 2023
Ответ для12 галюцинаций
14 і 6, спитати, що саме? Вони хочуть власні кімнати, але в технічних особливостях не розбираються
Клевотница• 18 марта 2023
Автор, а є план кімнати? З тим, що ви описали, непогано наче виходить. Проте, розстановка меблів залишилась і встановлення дверей. Кімната, я к я розумію, ділиться вздовж, тобто кімната буде у формі прямокутника в кожного. Стінка ’зʼїсть’ сантиметрів 10-15. Що по ширині кімнат?
12 галюцинаций• 18 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Хочуть окремі чи ні. Якщо хочуть, та у кожного буде вікно, то про що мова взагалі? Як було, так і залишиться по 7 квадратів на кожного) Тільки буде за їхнім бажанням, це ж добре.
Снегопадка• 18 марта 2023
Нормально буде, в мене тітка саме так зробила, бо син і дочка, розділила стіною звичайну кімнату, але в кожного і вікно і двері окремо. У сестри в кімнаті нормальне ліжко, робочий стіл, шафа і комод. Все чудово помістилось.
Полтавська галушка
• 18 марта 2023
Ответ дляКлевотница
Плану зараз не маю, кімната правильної прямокутної форми 14м2. Треба розмістити кожному ліжко, робочо-ігрову зону і комод. Для габаритних речей є гардеробна в коридорі.
Країна мрій• 18 марта 2023
Ответ дляПочемучка
Але ж СВОЯ власна кімната!....
епітль - живуть вчетвером в одній кімнаті - караул, соц служб викликайфте
Влаштовують ВЛАСНІ кімнати дітям - вай-вах, будка, а не житло)))
Точно! Стільки вже тут обси…нь було, що діти в одній кімнаті. Знов не так 🤣🤣
Клевотница• 18 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Я б біля вікна зробила робочу зону. Підвіконня може бути столешнею, а де гіпсокартонова перегородка - шафа. Ліжко поставити вздовж стіни після робочої зони,в узніжжі зробила б стінку, на яку б з одного боку повісила телевізор, а з іншого це була б стінка шафи.
Ms. Любмая жена• 18 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Ви зможете це все розмістити. Так, буде не просто але все що треба вміститься. Побудуйте в якомусь онлайн дизайнері щоб подивитись. Єдиний мінус це спільне вікно - буде погана звукоізоляція кімнат одна від одної. І двері продумайте чи є можливість відкривати назовні
Полтавська галушка
• 18 марта 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Автор, а это самая большая комната в квартире?
Так
Чупокабра• 18 марта 2023
У нас дитяча 8 м - диван, пуфик, шафа, стіл, навісні полиці і дзеркало велике.
Біток чи ефір?• 18 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Я бы не делила.
Зонирование сделайте, но комнату не половиньте.
Полтавська галушка
• 18 марта 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Я бы не делила.
Чим це краще, ніж повноцінна перегородка?
Біток чи ефір?• 18 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Больше общего пространства, больше воздуха. Ваши дети вместе время вообще не проводят?
Точу ляси• 18 марта 2023
Ответ дляКлевотница
це приватний будинок? В мене гардеробна кімната такого розміру. Чим дитина завинила, що їй така ’кімната’ дістанеться? Чи ви думаєте, дитина не виросте? Я б житло з такою кімнатою не дивилася б, чесно, це знущання
Ну не всі заробили собі на хороми по 200 квадратів.
Можливо люди можуть дозволити собі тільки таку малогабаритну квартиру.
Полтавська галушка
• 18 марта 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Ні, в них різні інтереси
Країна мрій• 18 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
А як же біле пальто вигуляти з гардеробної? )
Мир Мир Мир!• 18 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Так
Ох, специально посмотрела в тех.паспорт, у сына самая маленькая комната и она 10 м, и там не особо развернешся.
До этого у детей тоже была детская 14м, даже не представляю что там останется, если ее делить. Только зонировать как-то.
Клевотница• 18 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
ну взагалі-то це дуже мало для дитини та й для будь-якої людини. А уявіть, що там проводиш більшість часу. 11м2 це ще більш менш, але 7м2 це на квадрат більше, ніж кухня в квартирах в 90 роки. Ви не уявляєте собі, мабудь, що це таке, як жити в такому просторі, а я уявляю.
Полтавська галушка
• 18 марта 2023
Ответ дляКлевотница
Автор, у вас 2 кімнати в квартирі, чи 3?
Полтавська галушка
• 18 марта 2023
Ответ дляКлевотница
еще одна 10 м , а еще одна сколько?
Спальні - 10, 9 , вони вже зайняті і вітальні 14, яку можна розділити
Клевотница• 18 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
тобто, вас не 4-ро? Яке призначення у кімнати 9м2?
Пищалка• 18 марта 2023
Ответ дляКлевотница
Та прям
Мир Мир Мир!• 18 марта 2023
Ответ дляПочемучка
Але ж СВОЯ власна кімната!....
Власною кімнатою це важко назвати, бо двері одні, і вікно теж. Хтось хоче його відкрити, а хтось - ні.
Коли шукали собі квартиру, то бачили щось подібне, де кімнату просто перегородили гіпсокартоном, то це жах. Але, коли нема інших варіантів, то і такий піде. Он у Китаї живуть цілими родинами на 5м.
Полтавська галушка
• 18 марта 2023
Ответ дляКлевотница
Кімната бабусі