Вилосипедниця• 18 марта 2023
"Мій дід пив, батько пив і я буду пити"
Фраза від мого батька.
От скажіть, нащо такі люди народжують дітей і створюють сім´ї?
ГонУрова дівка• 18 марта 2023
Ну наверное перед свадьбой он вашей маме тоже это говорил , вопросы к ней .
Вилосипедниця
• 18 марта 2023
Ответ дляА у нас макарошки
А ви будете?
На щастя ні. Не бажаю такого своїй дитині.
НеГолосую• 18 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
такое редко говорят перед свадьбой)
Намазюкана нішою• 18 марта 2023
Діди і пра і пра пра всі голови колгоспів або керуючі
Мій тато і його рідний брат алкаші кончені
Дякуючи моїм дідам і пра маю нерухомість
Батька вилікувати не можу
Дама_с_караваем• 18 марта 2023
Ответ дляВилосипедниця
Нк але ви ж щасливі,що ви є на цьому світі?То вже не дарма ваш батько завів сім‘ю.
Charming person• 18 марта 2023
Так когда в этом живут, то это как бы и норма уже... Зачем таким семьи не понятно, но и женщины тоже ведь выбирают за кого замуж выходить.
Воздух в банке• 18 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Можливо внук вже не буде пити
Якщо дитина буде лиш записана на батька- пияка
Секс-Бомба• 18 марта 2023
Ответ дляНеГолосую
такое редко говорят перед свадьбой)
Коллега как-то напилась и рассказала, что ее муж перед свадьбой сказал «дед мой гулял, отец гулял и я тоже буду. Не нравится- я не держу». А она уже была беременна, и времена другие были- ребёнок вне брака позор. И вышла за него, как-то живут.
И ни таких ещё женщины подбирают, давайте честно.
Блиск думки• 18 марта 2023
Однажды в компании один после откровений одного человека знакомый выдал:’да ладно! Ты знаешь хоть одного, у кого батя не бухал?’
И я вам скажу выпивать у всех раное понятие. Кто-то выпьет и спать идёт, а есть такие, которых тянет на приключения или проявляется агрессия. Вот эти опасны.
Тарабарщина• 18 марта 2023
це їх вибір мій дід пив батько пив, я взагалі не вживаю алкоголь (навіть пів келиха вина чи шампанського на новий рік чи др)
Княгиня пітьми• 18 марта 2023
Це хворі люди без фермента, який розчеплює алкоголь. Передається по спадковості , особливо в 3 групу крові .. вони не винуваті .
Просто звязда• 18 марта 2023
І що характерно, такі чоловіки всі хочуть сина, аргументуючи тим, що їм потрібен наследнік, але наследство є це лише потомственний алкоголізм.
Кусман Сиру• 18 марта 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
а в кого інша група?
Банан-барабан• 18 марта 2023
Якщо людина пишається, що він спадковий алкаш, то Ви дійсно вважаєте, що він задавався такими питаннями, типу нащо заводити сім´ю? Він пишається своїм алкоголізмом, для нього це норма.
Наша взяла• 18 марта 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
дуже зручне пояснення.. Ні, це люди яких влаштовує таке життя. А ’по спадковості’ передається лиш життєва програма, яку можна змінити аби бажання було
Банан-барабан• 18 марта 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Що не має ферменту або певну групу крові, так, не винуваті. А вот за свої вчинки повністю несуть відповідальність.
Ответ дляВоздух в банке
Усі святі отці у церквах кажуть радять жінкам ,які мають п´янюг лишати їх , особливо якщо є діти ,щоб діти не бачили такого життя ,бо що б хто не казав з алкоголіками життя не має ,це жахіття ,бо у цих людей тільки одне на умі : пити
Ответ дляБанан-барабан
Таким взагалі треба заборонити розмножуватися, бо вони то і сім´ї свої не годують своїх дітей , не прагнуть ,що б їх діти жили добре та мали все ,вони думають тільки про те як випити ,а все інше то таке не особливе
Ананомчикус• 18 марта 2023
Цю фразу казав один чоловік з мого села’Пив, п´ю і буду пити’, чоловіка цього вже давно не має в живих, випив і замерз.
Усміхайлик• 18 марта 2023
Ответ дляZara Zara
В яких церквах? Може в Греко-католицькій? Бо в православній скажуть ’терпи, така твоя доля’. І лише в випадку прямої небезпеки життю і здоров’ю можуть порадити піти.
english book• 18 марта 2023
Такая у нас традиция-выпивать. Ничего против не имею, если это в меру и не ежедневно.
Запойных в семье не было, молодежь вообще редко пила, а старшее поколение рюмочку вечером выпивало за ужином. Бабушка до 96 лет.