Вилосипедниця• 18 марта 2023
"Мій дід пив, батько пив і я буду пити"
Фраза від мого батька.
От скажіть, нащо такі люди народжують дітей і створюють сім´ї?
Кофе в лобби• 18 марта 2023
Ответ дляБлиск думки
Однажды в компании один после откровений одного человека знакомый выдал:’да ладно! Ты знаешь хоть одного, у кого батя не бухал?’
И я вам скажу выпивать у всех раное понятие. Кто-то выпьет и спать идёт, а есть такие, которых тянет на приключения или проявляется агрессия. Вот эти опасны.
Ніколи не бачила свого батька п‘яним. Келих вина на свята- це був його максимум. І бачила очи своєї подружки, очи повні сорому і страху, коли її бухий батя йшов з роботи перебігом, тримавшись за столби і паркани.
Вилосипедниця
• 18 марта 2023
Ответ дляКофе в лобби
На жаль я належу до другої категорії дітей....
Банан-барабан• 18 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Таким взагалі треба заборонити розмножуватися, бо вони то і сім´ї свої не годують своїх дітей , не прагнуть ,що б їх діти жили добре та мали все ,вони думають тільки про те як випити ,а все інше то таке не особливе
Це не більше ніж популізм. Більш того, від кого народжувати вибирає сама жінка.
Дрібка щастя• 18 марта 2023
Навпаки, якщо у дітей випивали батьки,то діти не п´ють,але це якщо нормальні люди виросли з тих дітей
Без Баяна• 18 марта 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Це хворі люди без фермента, який розчеплює алкоголь. Передається по спадковості , особливо в 3 групу крові .. вони не винуваті .
Вы серьёзно или просто потроллить?
Нога на ногу• 18 марта 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Можна просто не пити. І все.
Якщо людина без фермента не питиме, вона не зіп´ється ніколи.
Княгиня пітьми• 18 марта 2023
Ответ дляБез Баяна
Вы серьёзно или просто потроллить?
Я на тому питанні зуби зїла
Княгиня пітьми• 18 марта 2023
Ответ дляНога на ногу
Можна просто не пити. І все.
Так , ті що не пють ті здорові ,але треба зовсім не пити .
Нога на ногу• 18 марта 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Можна пити пару раз на рік по бокалу і не спитися.
Не обов´язково вже зовсім не пити.
Але ж простіше спихнути на ’дід пив, тато пив і я мушу пити’.
Не обов´язково вже зовсім не пити.
Княгиня пітьми• 18 марта 2023
Ответ дляНога на ногу
Не обов´язково вже зовсім не пити.
Ви не були в тій шкурі , і не знаєте , що після першого бокалу втрачається контроль . Це здорова люлини може конролювати , а алкоголіки ні
Нога на ногу• 18 марта 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Це якщо вже алкоголік.
Якщо просто людина з неприємною спадковістю, то цілком може себе контролювати.