Блакитне небо• 18 марта 2023
давайте по-чесноку, під анонімами. ви колись створювали трольну тему тут?
Бойова• 18 марта 2023
Нет, хотя была у меня одна тема, когда меня все тролем считали, но такая тогда была жизнь
Послушная• 18 марта 2023
Не створювала
Але народ вирішив про одну з моїх тем, що вона трольна.
Мені не повірили.
Було це досить давно.
Мені не повірили.
Було це досить давно.
Бамбарбия! Кергуду.• 18 марта 2023
Трольных классных тем очееень мало. Таких, чтоб ржач стоял на 20 страниц. Ерунда непонятная есть прессная. Аж заходить не итересно. Куда делись крутые тролли?
LIANA171185• 18 марта 2023
Ни то,ни другое.Стыдно признаться,но даже не знаю,как тут 2 аккаунт делается.А тролльные темы я создавать не умею.
Залізний кіготь• 18 марта 2023
Ні, ніколи не створювала. Нема стільки вільного часу. Усі мої теми тут стосувалися туризму, здоров‘я та стилю
Кава з адреналіном• 18 марта 2023
Тут ні, а от колись давно на руснявому форум вумен любила таке. Ті убогі ніколи не розуміють, що то тролінг
Повелитель бітка• 18 марта 2023
Ні, але моя життєва ситуація заставила багатьох написати що я троль