Привіт з ботойбіччя• 18 марта 2023
Покриття на кухонний стіл
Доброго дня, шановні порадниці! 😊
А підкажіть мені, що краще на стіл постелити 🤔Бо оце 2й день ламаю голову, а хочеться що б гарно було😌
Чи клейонку і не страждати фігньою, чи скатертина, чи скатертина і читала про гнучке скло (доречі, в кого воно, чи нормальна річ чи фігня).
А що у вас?)
Заздалегідь дяяякую вам)💐
А що у вас?)
Заздалегідь дяяякую вам)💐
Шукаю стакан• 18 марта 2023
Мы орендуємо, тож поклали оце ’скло’. Воно дійсно захищає, але не дуже приємне на дотик для мене. Та й виглядає не краще ніж звичайна клейонка.
Привіт з ботойбіччя
• 18 марта 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Тефлоновая скатерть.
Дякую, буду мати на увазі!)
Привіт з ботойбіччя
• 18 марта 2023
Ответ дляШукаю стакан
Так, треба знайти його і помацати) Дякую Вам!)
ЯяяКакаджамбо• 18 марта 2023
Я не люблю клейонку дуже, тому в мене на столі скатертина+ використовую ланчмати. Але це стіл, за яким тільки обідають, а не ріжуть-миють-чистять. Ну і плюс піймала вже дзен в тому, що все одно ці скатертини треба періодично нові, бо щось десь ляпнули, щось десь впустили і маєш.
Кукарачка• 18 марта 2023
У меня мягкое стекло. Мне очень нравится. Оно бывает с рисунком и просто прозрачное. И разной толщины. Живучее очень. Но прямо на него кипяток я не ставлю.
Привіт з ботойбіччя
• 18 марта 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Також не люблю ці клейонки, оце і задумалась, що б його такого постелити і головне щоб практично було) Дякую Вам!
Кукарачка• 18 марта 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Есть в Эпике, но там дорого. В Харькове есть на рынках и раньше бывало в Росте.
Привіт з ботойбіччя
• 18 марта 2023
Ответ дляКукарачка
Дякую Вам)
Лама_мама• 18 марта 2023
Ответ дляКукарачка
Там обычно тонкое, реально как клеенка. Я и в Росте смотрела и в Эпике. В итоге себе брала на киде, плотное. Мне оно больше нравится
Шлях до зірок• 18 марта 2023
Я купую клейонку яка схожа на скатертину. Був один час що була скатертина, то замучилась прати і прасувати кожного дня
Кукарачка• 18 марта 2023
Ответ дляЛама_мама
В Росте центральном раньше хороший выбор был, от совсем тонкого до очень плотного.
Как клеенка - да, точно, было) Я как-то даже повелась, оно копейки стояло. Выкинула(
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А сам стіл який? Матеріал?
В мене переважно лише плейсмати, бавлюсь, купу різних маю. Іноді скатертину стелю.
Клейонки і все таке для мене то колгосп.
Лама_мама• 18 марта 2023
Ответ дляКукарачка
Я на алексеевке смотрела. До центрального ехать же надо было ) но не думаю что ассортимент сильно отличался )
Я тонкое даже не покупала + не люблю когда со стола что то свисает. А плотное по размеру стола обрезали и красота )
Ответ дляШлях до зірок
З тефлоновою пропиткою непогані. Мої свинтуси новорічну не засрали, прання не потребує. Зараз весняну постелила кольору пудра. Але ми за великим столом нечасто сідаємо. На кухонному (дерево) - плейсмати під індивідуальні тарілки і обертова дошка ікеа під загальні блюда.
Кукарачка• 18 марта 2023
Ответ дляЛама_мама
Ассортимент отличается) У меня 3 Роста более-менее близко - выбор был только в одном.
Шукаю стакан• 18 марта 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Мабуть, бо це ж індивідуальне, може, вам не буде неприємно. В мене товсте скло, і воно дійсно, практичне. Просто мені не подобається)
Лама_мама• 18 марта 2023
Ответ дляКукарачка
Ну.. в принципе Вы правы ) то я не подумала ))
Вы написали сейчас про разный ассортимент, я вспомнила что в том же Вайкики реально большие отличия ) в фр.бульваре выбор был намного лучше/интереснее чем в никольском ) хотя в никольском и магазин вроде больше ))
ЯяяКакаджамбо• 18 марта 2023
Ответ для4мама
Підтверджую. В мене гості на таку з тефлоновим покриттям вино червоне вилили одного разу і все чудово відійшло.
Привіт з ботойбіччя
• 18 марта 2023
Ответ для4мама
А сам стіл який? Матеріал?
Звичайний стіл, дерев´яний)
Шлях до зірок• 18 марта 2023
Ответ для4мама
Ну от в мене кетчуп вже був - швиденько витерла і ані сліду нема.
У мене двоє дітей, буває їдять самі. То прання скатертини реально щодня. Звичайно гарно скатертина, але не практично.
Привіт з ботойбіччя
• 18 марта 2023
Усім усім дякую за поради, багато чого нового побачила! Дякую вам! Ви неймовірні!
Ответ дляШлях до зірок
Розумію :)))
В мене також всі пацята. Тому переважно плейсмати. Мені так простіше. Стіл швидко протер, плейсмати або протер або коли ’немає сечі’ то терпіти - у пралку на швидкий цикл.
ЯяяКакаджамбо• 18 марта 2023
Ответ дляШлях до зірок
Велетенські ланчмати. Якщо дитята трохи поки поросята, то не один, а прямо застелити ними частину столу. Потім їх протерти, якщо пластикові, якщо тканинні- в пралку і усьо. Мама задоволена гарною скатертиною, діти ситі та не в неврозі бо мама нагримала за крихти, лад та спокій у родині.