Радостина• 18 марта 2023

Кто варил уху из головы толстолобика

Как варили? Вкусно было?
МДТ• 18 марта 2023
З дикого річкового смачно, із штучного ставкового ні.

Броніки для Моніки• 18 марта 2023
Очень вкусно. Мама всегда варила. Но лучше ещё хвост добавить
Плакулька• 18 марта 2023
Варила, норм только воды много не наливайте
Жабры нужно вырезать
Свекруня• 18 марта 2023
Варила , зі ставкового . Хвости ще додаю .
автор Радостина • 18 марта 2023
А у меня магазинный толстолобик. То не получится? (((
ПанВиктория• 18 марта 2023
Дуже смачна. Прям така ❤❤❤ не знаю як з Магазинного, я готувала тільки з річної. Але думаю що буде смачно і з магазинної голови)
ПанВиктория• 18 марта 2023
Додам. Я варю скоріше суп з голови, а не уху)
Zelenkа• 18 марта 2023
Ответ дляРадостина
Жабри тільки гляньте, чи витягнули. А так, то на маленькому вогні, як закипить, зніміть піну, посоліть, мілко нарізану картошку, моркву, лаврушку і духм‘яний перець пару горошинок.
Zelenkа• 18 марта 2023
А, і цілу цибулину киньне, витягнете, коли звариться, то для аромату.

автор Радостина • 18 марта 2023
а скільки тую голову варити?
булоТАЙминуло• 18 марта 2023
Ответ дляРадостина
а скільки тую голову варити?
Я варю до поки її можна буде розібрати, там м´ясо є. Я спочатку її відварюю із спеціями і цибулею, виймаю, поки трохи охолоне, кидаю овочі, поки варяться розбираю голову і то м´ясо додаю в суп.
Раздражевская• 18 марта 2023
Мне не понравилось. Сильно жирная.