Накладні мюслі• 18 марта 2023
Нерухомість. Ваші прогнози?
Наразі ціни вищі в 2,5-3 рази, ніж до війни. І вони просто нереальні. Квартири не купують масово, деякі варіанти стоять вже по пів року і ціна на них тільки росте. Чи є шанс, що ціни на нерухомість трішки впадуть?
Накладні мюслі
• 18 марта 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ви купуєте, чи продаєте?
Якби продавала, то була б рада такій ситуації)
Ластовиння• 18 марта 2023
Опять? Одной темы мало? Наверное не можете продать квартиру? Была здесь одна дама,которая рассказывала,что дом за 600тыс$ у нее с руками отрывают, а потом проговорилась,что даже просмотров нет
Чорт і Шо• 18 марта 2023
В Черкасах виросли ціни і на продаж і на оренду. То гребуть тільки так. Одні знайомі продали двушку і купили трьошку, подруга продала двушку доклала і купила дві однушки під здачу.
Злива інформації• 18 марта 2023
Ответ дляДиверсификация
В Закарпатье поднялись сильно. Но по таким ценам брать не будут.
В Ужгороді самі місцеві в шоці. Навіть не очікували такого щастя
Мусик Пусик• 18 марта 2023
Неможливо прогнозувати, бо війни в нас не було за роки незалежності країни. З одного боку можна казати, що ціна буде рости і для цього є причини. З іншого, зпвжди, коли економіка входила в круте піке, то нерухомість дешевшала. Тільки не зразу, а через рік-два. А зараз у нас супер круте піке.
Злива інформації• 18 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
У нас війни не було точнісінько з 1945 року.
Забобонний фрукт• 18 марта 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Ціни зростатимуть...
ПриснитсяЖЕ• 18 марта 2023
Ответ дляЛастовиння
Помню эту тему))
Мои знакомые уже 5 лет дом продают за 650 тыс дол
И все никак
Накладні мюслі
• 18 марта 2023
Ответ дляЛастовиння
Ні, я вперше це запитую.
Мусик Пусик• 18 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Тоді не було і риночних відносин. І ринку нерухомості не було. Було знешкоджене житло і будували своїми силами, з глини і кізяків. Жили в бараках. Той досвід впливу війни на ринок житла зовсім не годиться. Тобто і досвідом не можна назвати. Поголовна всеобхватня ніщета. Зараз інша картина.
Щось не спиться• 18 марта 2023
А как с ценами в Одессе? Мы давно хотели купить там квартиру для отдыха. Подешевели там ну совсем немного. Ждем еще падения
Злива інформації• 18 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
Ніщета у 45?
У СРСР особливо після децентралізації і приватизації також продавали і купували житло .
Kusalochka• 18 марта 2023
То жилье, что я смотрю подешевело. Но еще не на столько соблазнительно, чтобы рискнуть купить в вону.
Перловая Кашка• 18 марта 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ціни зростатимуть...
будуть... але віртуально! - тобто ціни можна виставляти і 1млн за вбитого хруща ))
але фактичні угоди (продаж) - падають, і будуть падати! = почитати основи економіки )
** Львів, Ужгород - ще +/- нормальна картина, решта -
Карамелька• 18 марта 2023
Ответ дляЗнову Я
Ціни будуть тільки рости(
Почему ? У людей денег больше стало? Люди уезжают из Украины. Мало возвращается . Падать будут
Оля_с_киркою• 18 марта 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Помню эту тему))
И все никак
Мої знайомі за 750 тис уе продали в 2019 році, не дуже великий будинок, але новий, менше року жили, в гарному місці.
Трохи дивно обговорювати прогноз ринку нерухомості без конкретики - місто, сегмент, тощо
Бюст Березуцкого• 18 марта 2023
Ответ дляКарамелька
У кого-то меньше, но у кого-то значительно больше. Не все теряют во время войны.
Мусик Пусик• 18 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ніщета у 45?
Звичайно ніщета в основній массі.Страна після війни. Це незаперечливий факт.
Зараз інша ситуація, у людей є гроші на руках. Я теж придбала квартиру в тому році.
Забобонний фрукт• 18 марта 2023
Буд матеріали дорожчають;
Зарплати зростають, смішно, офіційно зростають;
Житло зруйноване, а жити десь потрібно.
Мусик Пусик• 18 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ніщета у 45?
Приватизації в срср не було. Держава нічого не віддавала в приватну власність, скоріше навпаки, забирала. Ці процесси почались в 90ті
Ластовиння• 18 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ніщета у 45?
Людииии, вы вообще в школе учились или только мимо проходили? В Украине после войны голод был,а не то,что нищета. Лебеду ели ( трава такая сорная) .Понятие приватизации появилось после развала СССР.
Несу добро людям• 18 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
і шо, ніхто не кричить ’бариги, наживаються на саатєчествєнніках’?
Скромняшка• 18 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
Это в каком городе цены стали в 2.5-3 раза выше?
В любом, в гривне
ПриснитсяЖЕ• 18 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Так в 2019 году и мох и болото продавалось