Lusapasika• 19 марта 2023

Нерухомість буде дорожчати, читала банкірів

В звязку з тим, що людям, втратившим житло, почнуть давати сертифікати на покупку, (президент підписав закон,) і з тим, що будується зараз мало, люди почнуть скуплятися по всій країні, спрос підвищеться і ціна взлетить. думаю, особливо на бюджетне житло.
Wendy Rhoades• 19 марта 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Ну ось Кімберлі стверджує, що в Україні з парижськими цінами і українськими зарплатами точно куплять ! Ціни йдуть тільки вгору шаленими темпами !
зарплати на жаль залишились старі.
Але ціни на нерухомість, якщо і не будуть рости, то точно не будуть падати.
І це пов´язано передусім не з нашими з/п, а з ростом цін на будівельні матеріали на світовому ринку + необхідність ці матеріали імпортувати + курс долара.

Це значить, що забудовники будуть будувати меньше, ціна буде вищою, і відповідно вторинне житло буде дорожчати, так як збільшиться попит.
Не може квартира коштувати в 3 рази дешевше, ніж ремонт в ній. Маю на увазі великі міста, де ще можна знайти роботу.

ce• 19 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
Надеюсь что не будет такого, иначе не купить вообще ничего. Иначе тогда я лучше в польше возьму
В польше цены в разы выше, если рассматривать например равнозначные киев и варшаву. А не киев и село
I_am_Ukrainian• 19 марта 2023
Ответ дляLusapasika
ви новини читайте і розумних людей-аналітиків..вже давним давно кошти ідуть на відбудову,на житло людям.чекали підпис закону.почитайте яка країна скільки дає.крім методички,треба ж хоч інколи цікавится ,що робиться в світі
Та в мене чоловік працює в цій сфері. Ви хоч знаєте який шлях треба пройти щоб щось виділили ?? По методичці тут тільки ви, одне й те саме повторюєте. Дає, дає. Хто що зараз дає ? Що ви вигадуєте тут і голови людям дурите ? Навіть по ленд лізу видно який довгий процес виділення допомоги ! Чи там дурні щоб наліво і направо гроші роздавати ? С податків своїх громадян
автор Lusapasika • 19 марта 2023
матрьошки вже не знають,чим крити,вчора долар падав у них,сьогодні ціни на квартири.
slpplp• 19 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
Откройте олх польский и смотрите
Не ведіться на « дешеві ціни» на Олкс. Треба трохи орієнтуватися в ринку нерухомості. Тут повно житла, квартир у тому числі на пічному опаленні. Це означає, що треба купити на зиму вугіль чи дрова , скласти уе все десь, порубати, носити щодня, топити в сажу трусити … а ще є камєніци - старий жилий фонд, де жити мало бажаючих . Квартира на фото може виглядати просто суперово і сучасно. А виявиться, що то або мале місто де немає роботи взагалі , або камєніца зі старим смердючим під’їздом , з постійними проблемами ( притаманними старим будинкам) або пічне опалення і двір , як у середньовіччі з вивезенням сміття раз в 2 тижні… нюансів є багато, тому у гаррнихх місцях, містах низьких цін просто немає
Talabama• 19 марта 2023
Куди ж уже далі. Я з Ужгорода, ціни виросли неймовірно, оренда однокімнатної від 13, до війни було 5-6. Те саме з продажем, до війни чорнову квартиру можна було придбати за 600 дол квадратний метр, а зараз у середньому 1000. Місто переповнене, будівництв дуже багато, як багатоповерхівок, так і котеджних містечок.
автор Lusapasika • 19 марта 2023
I_am_Ukrainian ваш чоловік не може працювати в цій сфері,тому що ви півгодини тому стверджували,что всьо неправда.а тут вже правда і чоловік все знає)я не реагую на ваші фантазії.кураторам завдання дайте,нехай підкоректують,як вам відповідати на такі питання
автор Lusapasika • 19 марта 2023
Ответ дляTalabama
та західна вже ціни польскі на землю і житло.центральна буде доганяти
slpplp• 19 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
Для этого у них кредиты есть, как и в польше. Сейчас стартует программа ипотеки для украинцев под 2% в польше. Так чем за съем платить, люди будут брать в ипотеку
Не так легко отримати кредит у Польщі. Мінімальної зарплати( на яку працює більшість) недостатньо для оформлення кредита. Наявність неповнолітніх дітей цю можливість теж знижує ( адже 100 тис доходу на рік у банку відкидають на потреби дітей). Отже зарплата має бути білою( знайомий має зарплатню в 7 тис злотих, а офіційно - мінімальну, в 3 тис злотих . Дружина теж на мінімалці, одна дитина, у кредиті відмовили. Причому кредит на маленьку суму , бо мали гроші на перший внесок), зарплата має бути високою і треба мати хоча би 50% суми на перший внесок . І окрема історія з наявністю дітей. Під ці критерії мало хто підпадає

Оксана-004e• 19 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Если б еще зарплаты догоняли
Оксана-004e• 19 марта 2023
Ответ дляslpplp
У меня все знакомые, кто в польше 2-3-4 года, уже все с ипотекой
I_am_Ukrainian• 19 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Дайте докази хто і що «дає» тролляко на зарплаті у України ще довгий шлях відбудови попереду. І ніхто за один рік не прийде і нічого не дасть. Купа робити має бути злрлблена перед цим. Перш ніж створювати теми без змісту хоч трохи цікавтесь питанням, а то смішно виглядаєте
slpplp• 19 марта 2023
Ответ дляLusapasika
де це такі ціни у нас.50 тис дол за 60 кв у містечку на 10 тис?та ні..20 тис дол можна найти ,але я містечка не дивилась давно по цінам,тільки великі міста.може вже і по 50 тис двушки в райцентрах.
У нас у місті на 200 тис . Читайте уважніше
Машкус• 19 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
Вот мне кума как раз и говорила что раньше было проще с этим и была возможность. После наплыва наших на данный момент нет- все очень сложно
slpplp• 19 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
І ? Задоволені ? Всі знайомі поляки стогнуть , що ставка по кредитам зросла у 2-3 рази, з минулого року. Хто віддавав 800-1500 злотих у місяць по кредиту на житло зараз віддають в 2-3 рази більше, а зарплата не змінилася ( не рахуючи копійчаних 200-300 злотих , пов’язаних з ростом мінімалки).
slpplp• 19 марта 2023
Ответ дляМашкус
Підтверджую . Пов’язано з великою інфляцією і шаленим попитом на житло українцями , ну і ринок праці просів. І що маємо : зріст цін, зарплати на старому рівні + відсутність житла та роботи
Оксана-004e• 19 марта 2023
Ответ дляslpplp
Я плачу дяде за съем 2500, они платят за свою трёшку 2000 с повышением ставок. То думаете довольны или не очень? Да, недовольны что ставки выросли и это понятно, но это лучше, чем просто отдавать за чужое и так было всегда. Лучше жить в своём и за свое платить, хоть и долго
автор Lusapasika • 19 марта 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
читайте новини.які роки)хто буде годувати біженців роками?де люди жити будуть як попросять на вихід з ЕС?тому і закон швиденько прийняли і чекали підпису Зе.Вже підписав вчора.по пунктах хто скільки дає грошей і звідки на житло.відірвіться від методички .
Nathalie27• 19 марта 2023
Ответ дляLusapasika
А надавачі грошей про це знають?

Ви описали ідеальний сценарій, при якому люди хоч завтра почнуть отримувати ці сертифікати і купувати за них собі нове житло.

Насправді ж, при цьому може бути багато нюансів, через які ця програма вибірково запрацює через 2-3 роки в кращому випадку.

автор Lusapasika • 19 марта 2023
а ну матроьшки,намалюйте мені радужні перспективи розвитку і мого житя в Польші,наприклад,який мене чекає мед..значить,у нас фсьо пропало)і їду я туди з 2 ма дітьми,ну ок.світить мені миття туалетів або завод в холоді ,гуртожиток чи аренда роками,жити ж потрібно десь і беру я кредит тис 300 євро,якщо дадуть ,бо доходи не великі, хоч на 2 кімнати .вкалую я 50 років,чи хвора чи не хвора,на кредит і прожиття
sveta122• 19 марта 2023
Автор сейчас покупают те кто остался без жилья и есть деньги. У кого нет ничего поехали в Европу так как там легче выжить. Я не знаю я не рискую сейчас покупать квартиру под аренду.
Не понятно не разбомбят ли ее, . Если будет очередь из желающих купить. Почему стоят стройка? Да потому что денег нет построить. Нет реальных покупателей. Я смотрю канал риэлтора Киева. Он говорит мы держимся на плаву потому что женщины в Европе. И нам оставшимся мужчинам хватает этих сделок. Нас готовят еще к одной тяжелой зиме. Запас прочности меньше. И соседи наши беднее.
LJA• 19 марта 2023
Чекаю поки будуть ціни як до 2014 і продаю квартири ) а до того як подорожчає щось ще прикуплю
автор Lusapasika • 19 марта 2023
дуже легко на словах віддати 500євро за пломбу чи за мільйон євро купити будинок у Польщі,чи 1 га землі 10 тис євро і то в глуші.
автор Lusapasika • 19 марта 2023
самі поляки їдуть підзаробити в Німеччину чи на північ Європи.а тут у матрьох все дуже просто.бац приїхав ,і робота ,і іпотека.не в кожного є здоровья на завод в гумових чоботях чи гімна нюхати ,не кожен айті чи лікар вищої категорії
sveta122• 19 марта 2023
Ответ дляLusapasika
У меня 2 семьи не планируют возвращаться. Не видят смысла. Квартиры не продают, но и жить в Украине не планируют. Да тяжело, но перспектив для детей на родине не видят. И отток украинцев со страны будет. Все не вернутся, увы( количество людей которых выезли в Россию, умерли, лечатся на ПНД, инвалиды. 10% кому желье в Украине не надо. И все это жирный - для економии страны(
rari-tet• 19 марта 2023
Вы не заметили, что в Америке банкопад?
Зашаталась фин. система Америки.
Это отразиться во всем Мире.
Естественно, что все ломанутся в ликвидные активы. Например - золото или недвижимость.
Куда и на сколько весь этот кризис (готовящийся стать мировым) - никто не знает.
натальен• 19 марта 2023
Ответ дляForever_young
Зараз в Харкові можна дешево купити,та чи захоче хтось купляти...поки війна. Люди не хочуть вкладати гроші поки немає конкретики
уже нельзя)) можно было летом ... сейчас даже аренда уже подросла в цене ..квартиры тоже уже почти пришли до военных дней.. никто даром не продает уже... разве что на окраине... ошибаетесь,кто хотел то уже вложился и купил летом осенью... сейчас у нас ооочень много приезжих
натальен• 19 марта 2023
Ответ дляsveta122
не знаю где стоит стройка.. даже в харькове с начало лета возобновили объекты стройки
sveta122• 19 марта 2023
Ответ длянатальен
Я хотела до войны купить квартиру в Одессе. Прям думали в начале февраля поехать смотреть. Но папа сломал руку и эти разговоры про войну решили подождать. Сейчас там цены упали, но я не вижу смысла покупать пока порты заблокированы. Город процветал за счет портов. Какой факт что через год или 7 лет Россия не начнет обстрел Харькова? Я вообще не вижу смысла там покупать что либо.
Клементина• 19 марта 2023
В мене як раз під час війни квартиру в новобудові здали. То я, поки її будували, звикла слідкувати за ринком нерухомості.

Як раз вчора читала статтю, де всі забудовники писали, що ціни на новобудови підуть вгору. По іншому і бути не може, бо всі буд матеріали здорожчали. Нових проєктів зараз немає. Тільки добудова старих.
Нове запускати невігідно, бо собівартість висока, а продажі наразі дуже кволі.
Всі вичикують, що буде далі з цими сертифікатами.
Ситуація з сертифікатами - це на роки. Зараз отримають їх буквально декілька сотен людей. Як швидко по ним прийдуть гроші ще будем дивитись.
Поки що рано робити висновки. Ще багато залежить від ситуації на фронті