В звязку з тим, що людям, втратившим житло, почнуть давати сертифікати на покупку, (президент підписав закон,) і з тим, що будується зараз мало, люди почнуть скуплятися по всій країні, спрос підвищеться і ціна взлетить. думаю, особливо на бюджетне житло.
I_am_Ukrainian• 19 марта 2023
Куди ще дорожчати ? І перед війною вже був наче той надутий пузирь з цінами. А зараз війна, то як візьме та як здорожчає, так ? Ну треба ж реально дивитися на речі. Ми не Париж, не Каліфорнія, і не Канада. Навіть поки ще не Польша.
Я вважаю це заказною статтею. Біжіть купуйте. У людей не має грошей щоб щось купити. З чого вдруг буде здорожчення?. Люди не знають коли закінчится війна, можно еупити а завтра твого майна не стане. Ми повністю залежим від інших країн. Про сертифікати. По них будуть виплачувати довго роками.
Банкір,можу джерело дати.каже так,якби ще хватило варіантів,що зараз виставлені на продаж.буде так-якщо людина втратила хату в селі 3 тис дол приблизно ціна,то за ці гроші по всій країні вона шукає сама собі варіанти ,якщо квартира в районному центрі,трьошка 20 тис дол.то за ці гроші вона шукає чи будинок,чи квартиру.Ніби під 400 тис заявок вже зареєстровано від людей,але я не внимкла,чи то зовсім втрачене,чи на ремонт,але однозначно-багато міст,сіл зруйновано руснею і декілька років ніби продати не можна і гроші по сертифікату не можна на руки,тільки купити житло аналогічне тому,що було..
Ответ дляI_am_Ukrainian
Ви не в темі просто-вже дорожчає нерухомість.
Ответ дляsveta122
Ага,не має,так не має,що вулиці,де були пустир ,то за війну як грибочки будинки виросли,а стояли коробки ,всі розгребли з чистовою(перекупи будували такі одинакові)
Forever_young• 19 марта 2023
Куди ще дорожчати?На Заході халупи продають за 30,40к...у невеличких містах
Ответ дляForever_young
а до чого тут захід.країна велика.олх відкрийте і обирайте
I_am_Ukrainian• 19 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Звідки Ви знаєте в якій я темі? Я бачу гарні квартири в новобудовах з сучасним ремонтом, які на Олх місяцями. Ніхто не поспішає купувати. А ваші казки тут і так всі знають )
Forever_young• 19 марта 2023
Ответ дляLusapasika
До того що багато звалило закордон,це ж очевидно. Залишились хати старих родичів чи які померли..А продають дорого тому що регіон вважається більш безпечним.
Forever_young• 19 марта 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Зараз в Харкові можна дешево купити,та чи захоче хтось купляти...поки війна. Люди не хочуть вкладати гроші поки немає конкретики
Moon shine• 19 марта 2023
Саме так. Маю 2 ріелторів. Те саме сказали. Оренда вже потрозу піднімається. Сусід здав квартиру за 10 тис. 2 кімн. Дуууже скромна. За тиждень здав. Ближче до весни починають в Кихв їхати люди. За тиждень досить часто приходили на оглядини його квартири. Попит є.
Оксана-004e• 19 марта 2023
Надеюсь что не будет такого, иначе не купить вообще ничего. Иначе тогда я лучше в польше возьму
Moon shine• 19 марта 2023
Ответ дляsveta122
У когось немає..а в когось є. Я учора пройшлась по київських взуттєвих магазинах. Не Інтертоп. 2500-3200 весняне взуття.нова колекція. Розмірів деяких вже немає. А ви кажете грошей немає
Moon shine• 19 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
Буде.навіть не сумнівайтеся.
Moon shine• 19 марта 2023
Ответ дляSamch
Так і є, аналітики про це кажуть. Але це буде не прям зараз.
Це буде протягом року..зліта вже почнеться потроху
А Світан каже,не надійтесь,що будуть відбудовувать міста і села,там не можна бути жити..Тільки десь в іншому місті будувати нове село і місто,а це скільки грошей,ціни бачили на буд матеріали?а садочки-школи-лікарні-дороги-комунікація.тому вигідніше вже готове людям купити,а куди люди підуть ?на олх і ріадом.і звичайно,як прийде до мене 3 покупця на мою хату,я віддам тому,хто дасть дорожче.
Ответ для_Анна_83
Недвижимость подорожает, но в долгосрочном периоде. Перед этим будет провал. Будет это после войны.
Які провали,де людям жити.пособія знімуть і куди люди приїдуть жити.звичайно,отримують сертифікат і будут обирати варіанти
Moon shine• 19 марта 2023
Ответ дляSamch
Ну виплати постраждалим і зсу. Купівельна спроможність є
Саме так.біля нас новострой..так я бачу як ріелтори водять людей на оглядини.щодня хтось є.
Ответ дляsveta122
Цены на рынке недвижимости не ориентируются на людей, у которых нет денег
Оксана-004e ви в Польщі ціни бачили ?скільки коштує хата в селі ?)а квартира?у вас документи які є,для законного перебування там і покупки нерухомості.ви дуже багата,якщо так міркуєте
Ответ дляLusapasika
Вы забыли сколько квартиры стоили в 90х? Вот будет что-то подобное.
Зачем людям квартира - если не будет работы? Жить в квартире за что?
Ответ для_Анна_83
Як це в місті та не буде роботи.в селі-земля.в місті-кафе таксі школи садочки лікарні банки салони і тд..
Гроші дають країни-союзники нам людям на житло -писали в новинах.
Ответ дляLusapasika
Работа - это то, что создает прибавочный продукт. Его не на чем будет создавать еще долго, к сожалению...
То, что вы описали - живет за счет создания прибавочного продукта.
Ответ дляI_am_Ukrainian
Вы загляните на цена например в Мюнхене. Однушка минимум 300 т евро. Так что у нас это еще не рыночные цены