Метровий сантиметр• 19 марта 2023
Жінки, яким за 45+, ви спите з своїми чоловіками?
Познайомилась з чоловіком … чужим. Виглядає добре на свій вік, переселенець, залишив великий будинок , бізнес, сім’я. Здавалось, все супер. Живе без сексу , їй це непотрібно … Як це взагалі ??? Тепер я розумію, чому залишають сім’ї і шукають когось іншого
Бешене сарі• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ніхто не жалівся? Обговорювали цю тему. Вже дорослі люди
а что он может вам дать ?
пока выглядит говнюком , приплел к своим потенциальным изменам жену
Не против• 19 марта 2023
Ответ дляішо
при менопаузі секс зникає досить повільно, але зникає. фізіологічні зміни досить суттєві
Звідки ви це взяли?
Лібідо знижується. Але не зникає. І фізіологічно ніщо не заважає жінці мати секс крім її настрою.
Це я вам кажу як жінка, у якої давно вже пройшов клімакс.
Брехушечка• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Мені 40
После 45 спят с женами, еле и как:)) Поэтому научитесь правильно переваривать информацию. Он с ней спит. Я такие вещи в 25 лет понимала:))
Бешене сарі• 19 марта 2023
Ответ дляГерцогиня
Такое тоже бывает. Климакс, месячных нет, перестали предохраняться и тут бац - поздравляем! Как назовете девчушку то?
у нас так было в 43. Сейчас в детский садик ходим
Эт вернячОк• 19 марта 2023
Ответ дляАноним Советчик
Нам по 45, спим вместе и довольно активно )
К сожалению, не все спят довольно активно, прожив определенное время со своим партнером.
В вашем случае, вы оба совпали по темпераменту. Это очень даже круто!
Кашка-маняшка• 19 марта 2023
Ответ дляГерцогиня
Я? Никак?
Рожать после 37-38 считаю огромной глупостью и дуростью.
А уж в 45+ вообще идиотизмом. На старости лет с младенцем...
Так что называть никого не собираюсь, спасибо, воздержусь от подобного счастья, максимум щенка или котенка .
Брехушечка• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
В 48 років? Я так розумію у неї вже клімакс там на повну
Вт смішна, або ж неосвічена , або третє, але я не буду цього писати, щоб
Черпак_для_фантазий• 19 марта 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Мені 48, як годинник місячне, жодних ознак клімаксу. Знімайте вже локшину з вух і беріть справу в свої руки. До речі,він вас ще може здивувати, бо цілком вірогідно, що там нестояк.
И поднимать капитана надо долго и нужно, вот жена и махнула рукой на такие супружеские долги
Кудрі кручу сама• 19 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
И что? Даже если климакс что мало вероятно, те у большинства он в 50-55. Но с чего вы взяли что во время климакса нет секса?
И если с женой ’все плохо’ то чего ж он не разводится дети ж уже выросли?
Вот-вот))
Живёт с женой, а автору жалуется😃
А автор ещё не жилеткой работает, ололо вообще.. Вот-вот утешать побежит🙈
Живёт с женой, а автору жалуется😃
Брехушечка• 19 марта 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Чому, власне кажучі, сексу ж жінкою немає:)) Але тоді шукають молоду, а не 40-річну, щоб збуджувала з пів-оберту
Джага-джага• 19 марта 2023
Они все так говорят, секса нет, она в халате, а он благородный олень живёт ради детей или она болеет.
Принцепесочка• 19 марта 2023
Що то за знайомство таке, що чужий чоловік вже взявся Вам розповідати про секс чи його відсутність з дружиною? Ви сама заміжня?
Приму в дар• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ми говоримо на відверті теми… запитала як часто у нього інтимні стосунки
З якого переляку просто так говорити на відверті теми? Автор ви строїте із себе невинність, а насправді -просто нерозбірливі у зв‘язках
Брехушечка• 19 марта 2023
Ответ дляМадамОхмури
Брату 33,жене его 34 секса не было по пол года,а то и больше,жена не хотела.Брат долго терпел ,в итоге ушел к той,которая секс любит.Так что бывает такое и не после 45
Может ей было с чем сравнивать. Хотя не понимаю, зачем тогда замуж выходить, иди они не спали до свадьбы....
Не против• 19 марта 2023
Ответ дляішо
мабуть с власного досвіду? встрикнути не допомогає жодний лубріфікант, якось так
То ви не вмієте користуватися ними.
Метровий сантиметр
• 19 марта 2023
Ответ дляБрехушечка
Я себе старою не вважаю
Не против• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Я себе старою не вважаю
Так і його жінка себе старою не вважає.
Герцогиня• 19 марта 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Я? Никак?
Ну вы такая. А другие есть рожают
Чарочка діда• 19 марта 2023
А вы его сразу же и пожалели.
Своей писечкой
Целительница-спасительница, мля
Своей писечкой
Целительница-спасительница, мля
МамОмужа• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ха-ха , смішно . Як гормональне перелаштування організму заважає регулярному сексу? Ви, як завагітніли теж були без сексу поки не закінчили годувати ?
У мене клімакс « на повну», секс раз на 3-4 дні , чого і всм бажаю, аде з нормальним чоловіком, не тим, що свою дружину гівном поливає перед іншою , щоб затягнути у ліжко
Метровий сантиметр
• 19 марта 2023
Ответ дляЧарочка діда
А вы его сразу же и пожалели.
Своей писечкой
Целительница-спасительница, мля
Своей писечкой
Целительница-спасительница, мля
У нас звичайні відносини. Поки що каву пили
Трактор Віка• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ви зовсім з головою не дружите?!