Метровий сантиметр• 19 марта 2023

Жінки, яким за 45+, ви спите з своїми чоловіками?

Познайомилась з чоловіком … чужим. Виглядає добре на свій вік, переселенець, залишив великий будинок , бізнес, сім’я. Здавалось, все супер. Живе без сексу , їй це непотрібно … Як це взагалі ??? Тепер я розумію, чому залишають сім’ї і шукають когось іншого
Бешене сарі• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ніхто не жалівся? Обговорювали цю тему. Вже дорослі люди
а что он может вам дать ?
пока выглядит говнюком , приплел к своим потенциальным изменам жену
TaFo• 19 марта 2023
Ответ дляішо
в тебе ще є час і нема клімаксу. тобі подружки розповідали, правда?
не тикай стороннім людям, може й життя наладиться.

ща в мене є, чого нема- не псяча справа незнайомок

і гіпотези залиште собі. можете ще й засунути.
Не против• 19 марта 2023
Ответ дляішо
при менопаузі секс зникає досить повільно, але зникає. фізіологічні зміни досить суттєві
Звідки ви це взяли?
Лібідо знижується. Але не зникає. І фізіологічно ніщо не заважає жінці мати секс крім її настрою.
Це я вам кажу як жінка, у якої давно вже пройшов клімакс.
ішо• 19 марта 2023
Ответ дляTaFo

боже, як з тебе поперло)
Брехушечка• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Мені 40
После 45 спят с женами, еле и как:)) Поэтому научитесь правильно переваривать информацию. Он с ней спит. Я такие вещи в 25 лет понимала:))
Бешене сарі• 19 марта 2023
Ответ дляГерцогиня
Такое тоже бывает. Климакс, месячных нет, перестали предохраняться и тут бац - поздравляем! Как назовете девчушку то?
у нас так было в 43. Сейчас в детский садик ходим
Вельшановна• 19 марта 2023
Крайне редко.
Но в нашем случае, не надо мужу.
ішо• 19 марта 2023
Ответ дляНе против
Звідки ви це взяли?
мабуть с власного досвіду? встрикнути не допомогає жодний лубріфікант, якось так
Эт вернячОк• 19 марта 2023
Ответ дляАноним Советчик
Нам по 45, спим вместе и довольно активно )
К сожалению, не все спят довольно активно, прожив определенное время со своим партнером.
В вашем случае, вы оба совпали по темпераменту. Это очень даже круто!
Кашка-маняшка• 19 марта 2023
Ответ дляГерцогиня
Я? Никак?
Рожать после 37-38 считаю огромной глупостью и дуростью.
А уж в 45+ вообще идиотизмом. На старости лет с младенцем...
Так что называть никого не собираюсь, спасибо, воздержусь от подобного счастья, максимум щенка или котенка .
Брехушечка• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
В 48 років? Я так розумію у неї вже клімакс там на повну
Вт смішна, або ж неосвічена , або третє, але я не буду цього писати, щоб
Черпак_для_фантазий• 19 марта 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Мені 48, як годинник місячне, жодних ознак клімаксу. Знімайте вже локшину з вух і беріть справу в свої руки. До речі,він вас ще може здивувати, бо цілком вірогідно, що там нестояк.
И поднимать капитана надо долго и нужно, вот жена и махнула рукой на такие супружеские долги
Кудрі кручу сама• 19 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
И что? Даже если климакс что мало вероятно, те у большинства он в 50-55. Но с чего вы взяли что во время климакса нет секса?

И если с женой ’все плохо’ то чего ж он не разводится дети ж уже выросли?
Вот-вот))
Живёт с женой, а автору жалуется😃
А автор ещё не жилеткой работает, ололо вообще.. Вот-вот утешать побежит🙈
Брехушечка• 19 марта 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Чому, власне кажучі, сексу ж жінкою немає:)) Але тоді шукають молоду, а не 40-річну, щоб збуджувала з пів-оберту
Джага-джага• 19 марта 2023
Они все так говорят, секса нет, она в халате, а он благородный олень живёт ради детей или она болеет.
Принцепесочка• 19 марта 2023
Що то за знайомство таке, що чужий чоловік вже взявся Вам розповідати про секс чи його відсутність з дружиною? Ви сама заміжня?
Приму в дар• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ми говоримо на відверті теми… запитала як часто у нього інтимні стосунки
З якого переляку просто так говорити на відверті теми? Автор ви строїте із себе невинність, а насправді -просто нерозбірливі у зв‘язках
Брехушечка• 19 марта 2023
Ответ дляМадамОхмури
Брату 33,жене его 34 секса не было по пол года,а то и больше,жена не хотела.Брат долго терпел ,в итоге ушел к той,которая секс любит.Так что бывает такое и не после 45
Может ей было с чем сравнивать. Хотя не понимаю, зачем тогда замуж выходить, иди они не спали до свадьбы....
PmB• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
А климакс мешает сексу?
Не против• 19 марта 2023
Ответ дляішо
То ви не вмієте користуватися ними.
автор Метровий сантиметр • 19 марта 2023
Ответ дляБрехушечка
Я себе старою не вважаю
PmB• 19 марта 2023
Ответ дляішо
Мужчина,нафига ерунду писать и обобщать?
ішо• 19 марта 2023
Ответ дляНе против
То ви не вмієте користуватися ними.
я вже казав, що тут усі лікарі і психологи. помилявся, тут є ще і інструктори
Не против• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Я себе старою не вважаю
Так і його жінка себе старою не вважає.
Герцогиня• 19 марта 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Я? Никак?
Ну вы такая. А другие есть рожают
PmB• 19 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
И как это мешает ей сексом в 45 заниматься?
Такой муж ей помеха ))))
Чарочка діда• 19 марта 2023
А вы его сразу же и пожалели.
Своей писечкой
Целительница-спасительница, мля
МамОмужа• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ха-ха , смішно . Як гормональне перелаштування організму заважає регулярному сексу? Ви, як завагітніли теж були без сексу поки не закінчили годувати ?
У мене клімакс « на повну», секс раз на 3-4 дні , чого і всм бажаю, аде з нормальним чоловіком, не тим, що свою дружину гівном поливає перед іншою , щоб затягнути у ліжко
Ответ дляЧарочка діда
А вы его сразу же и пожалели.
Своей писечкой
Целительница-спасительница, мля
У нас звичайні відносини. Поки що каву пили
Трактор Віка• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ви зовсім з головою не дружите?!