Море Щастя• 19 марта 2023
якщо у сфері обслуговування або у держ установах працівник ігнорує мовний закон
і розмовляє російською. на мої слова реагує озлоблено та агресивно і не переходить на мову, продовжує руснявою , якщо я викличу поліцію - їй щось буде? вони зафіксують порушення і вона заплатить штраф? відео і докази у мене є
ps у сфері обслуговування - тільки українська. притензій до російськомовних поза роботою я не маю , кому як зручно
просьба не розводити ґвалт і дати відповідь , хто знає
Море Щастя
• 19 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Набрать в рот воды или выпить валерьянки
Вам
ну до чого це? я по ділу запитала
Залізний занавіс• 19 марта 2023
Отношусь с понимание, даже не так, мне все равно. Сама на украинском.
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
У сфері обслуговування не знаю, а в держустанові - людина може бути жорстко наказана гривнею, а може навіть і звільнення бути.
ТигрЛьвович• 19 марта 2023
Считаю таких людей, как вы пособниками Хуйла. Люди, которым на руку во время войны раскачивать нашу Украину.
Море Щастя
• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
якщо це маленький магазин хлібобулочних виробів - сюди теж це підходить?
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Вам
«Какая разніца» тут уже не проканає. Ми не расія щоб мовчати.
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляМоре Щастя
З цим буде важче. Максимум - отримає догану від власника.
Як міряти?• 19 марта 2023
Вообще по закону вы можете требовать чтобы услуги вам оказывали на украинском языке.
Вызвать полицию тоже имеете право
Люблю джаз• 19 марта 2023
Ответ дляМоре Щастя
Авторе, схаменись. Людина там за копійки стоїть, в сирени відпрацьовує. А ти зі своїм мовним срачем. Подякуй людині тихо та йди своїм шляхом.
Швабристка• 19 марта 2023
Сфера услуг - это чей-то частный бизнес. Надеюсь, полиция выкатит вам штраф за ложный вызов или за розжиг конфликта на языковой почве. Можно просто решить свои дела и не сношать людям мозг?
КокошинЭль• 19 марта 2023
У нас в АТБ кацапською касири шпарять. Не всі, але трапляються. І в іншому супермаркеті теж. Я їхню рашистську відповідаю українською. Нікуди не скаржуся.
Мені здається що поліція навіть не приїде на таке порушення. Це краще з´ясовувати з керівництвом магазину чи держустанови.
Як міряти?• 19 марта 2023
Ответ дляШвабристка
Я с вами не согласна, у нас есть закон - на работе в Украине говорим на украинском, дома/на улице/на форуме и тд хоть на английском
Сунуся в чужі справи• 19 марта 2023
Ответ дляМоре Щастя
Пойти в другой магазин.
Люди бывают разные. Мало ли какие у нее проблемы
Трахтибидох• 19 марта 2023
Вам, автор, скучно живется или это самая большая проблема в вашей жизни?
Оставьте человека в покое и сохраните себе и ей нервы.
Броніки для Моніки• 19 марта 2023
Ответ дляМоре Щастя
ну до чого це? я по ділу запитала
Викликати менеджера, написати скаргу
Хвильоватиша• 19 марта 2023
Если бы с таким задором люди боролись с коррупцией, несправедливостью властей на местах, с бесчинствами чиновников, с мусором на своих же или соседских участках и в подъездах. Но нет же - хитро***пые натравливают простой люд друг на друга, как собак, а те и рады стараться. И еще... как русским матом махровым ругаться даже разговаривая на украинском, так ничего? Я бы лучше мат пресекала, который реально ведет к деградации общества.
дожену і ощасливлю• 19 марта 2023
Ответ дляМоре Щастя
Сегодня слушала очередные извинения от работника одесской пекарни
Спішу - перекидаюсь• 19 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Вам
💯 Согласна!
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляШвабристка
Як не знаєте законів України, так хоч не позорьтесь.
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
Я теж відповідаю українською. Хоча раніше розмовляла кацапською. І якщо в інтернеті щось купую, то оберу продавця, який говорить українською.
Хвильоватиша• 19 марта 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Удалено администрацией...
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляШвабристка
Що ви пишете?
Ирина-bbd0• 19 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Вам
Опять? Почему в Украине украинец не может требовать ответов и обслуживания на украинском?
Опять щелепа у кого-то притесненная?
Швабристка• 19 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Притяните сюда за уши что-то.