SectetlyYours• 19 марта 2023

А Вы делаете как я?

Заливаете на дно томатной пасты кипяток - встряхиваете и используете для подливки или в суп

Если шампунь на дне - заливаете и используете эту пенную жидкость

Если крем или маска подходит к концу или паста - режу напополам и достаю оттуда

Если выпил сок, вскрываю и там еще глоток
автор SectetlyYours • 19 марта 2023
Может дополните тему)?
uhty_puhty• 19 марта 2023
А как же!
с о н ь к а• 19 марта 2023
Нет
manik84• 19 марта 2023
Перші 2 пункти теж роблю)
anabelia• 19 марта 2023
Щось так, щось ні. Соки в банках домашні. Пакетовані не п’ю і не дістаю останній ковток. Шампунь розбавлений не люблю, так робить дитина, сварюся, шампунь я перевертаю один тюбик на інший і лишаю, він виливається весь. Томатну пасту не використовую, але раніше так робила. Крем/зуб. паста-так, ріжу і використовую.
Lenochkabb• 19 марта 2023
Да, роблю так, окрім томатної пасти
Веккy• 19 марта 2023
Ну про сок это какое то жлобство
Адюла• 19 марта 2023
Томатну пасту або соус завжди вимиваю в борщ або голубці. Шампунь буває розбавлчю а кінці, якщо не ліньки. А що тут такого . Я багки використовую під консервацію,чистішими а поскдомийку стануть
Olik B.• 19 марта 2023
Делаю всё, кроме сока)