Трохи злякана• 19 марта 2023

А вы по какому рецепту пасочки делаете к празднику?

Сало не люблю• 19 марта 2023
Крафіни роблю.

автор Трохи злякана • 19 марта 2023
Ответ дляСало не люблю
Крафіни роблю.
Перший раз чую
Та никада в жизни• 19 марта 2023
Не пекла ще жодного разу
Хочу в цьому році спробувати
постою_послушаю• 19 марта 2023
По бабусиному. Як з´ясувалося, то є український папошник
SectetlyYours• 19 марта 2023
Люблю итальяеские
Сало не люблю• 19 марта 2023
Ответ дляТрохи злякана
Перший раз чую
При такій розкатці можна більше здоби вліпити
Вільний митець• 19 марта 2023
Візьму, як завжди панетоне.
Дістаєш з коробки, аля паска і сама смачна.

Сито для думок• 19 марта 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1436826
По этому рецепту делаю .Не на полную порцию,т.е на 20желтков
Mede• 19 марта 2023
https://vikna.if.ua/news/category/ua/2013/05/01/13...
По цьому рецепту вже кілька років підряд. Дуже смачні
постою_послушаю• 19 марта 2023
Ответ дляСито для думок
Капец, первая страница комментариев змеюшник. Времена идут, а советчицы всё те же...
Правильно_Валерчик• 19 марта 2023
ОБАЛДЕННОЕ СДОБНОЕ ТЕСТО
или ВЕЛИКОЛЕПНЫЙ СЛАДКИЙ ХЛЕБ

поставьте программу ’Сладкий хлеб’ на 1000 гр. корочку среднюю и все. Даже программировать не надо.

2,5 ч.л. дрожжей
540 г муки
0,5 ч.л. соли
5 ст. л. сахара
5 ст. л. сливочного или растительного масла
1 п ванил. сахара
2 яйца (не очень крупные)
110 мл. сметаны
105 мл. воды

150 г изюма (по сигналу в тесто) - по желанию.
Тесто делаю в хлебопечке, пеку или там или в духовке. Обалденно действительно. Пеку так больше 10 лет
Сало не люблю• 19 марта 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Ну хоч якась стабільність в цьому світі! :)
ТаЕщеОптимистка• 19 марта 2023
Очень советую рецепты краффинов по второй версии блогера Люда изи кук. Я делаю тесто по ее рецепту, но выпекаю как обычные куличи с цукатами. Очень нежное тесто.
Весняний Марафон• 19 марта 2023
Александрийскую, иногда просто от себя делаю
ok1904• 19 марта 2023
Папошник з сайту mooka
Ну шо не так?• 19 марта 2023
Творожную
Гарні диньки• 19 марта 2023
Ответ дляok1904
Папошник з сайту mooka
Я так розумію, там без хлібопічки не обійтись? Руками не замісиш?
ok1904• 19 марта 2023
Ответ дляГарні диньки
Я замішую ручним простеньким міксером Vitek з насадками -тістомісками(крючками). Він в мене насадками багато працює, бо я тісто на хліб ним замішую, 7-10 хвилин . На папошник йде більше часу 25-35 хвилин, поки тісто збереться в кулю , щоб легше було, я шнурком підвязую до дверцят верхньої кухонної шафки. Треба фото пошукати . Такий в мене лайфхак. Папошник дуже достойна здобна випічка, я на тому сайті лишала свій відгук теж. Це один з небагатьох рецептів, де я чітко витримую пропорції і дотримуюсь інструкцій, одне, що додаю в тісто кпрдамон і можу фініків трошки додати, разом з іншими сухофруктами.
ok1904• 19 марта 2023
Ответ дляГарні диньки
Александрійська швидко черствіє, а папошник до гробків такий як треба, не черствий.

постою_послушаю• 19 марта 2023
Ответ дляГарні диньки
Ну в смысле? Это же старинный рецепт, какие хлебопечки?
Просто долго месить нужно, моя двоюродная бабушка говорила, что ’допоки в руках підходити не почне’
seni4ka• 19 марта 2023
Ответ дляok1904
Мене кілька разів пригощали Александрійської,і всі рази був дуже сильний запах-смак дріжджів. Якщо не помиляюсь, воно довго зріє. Потрібно вміти температуру витримати, щоб не перебродило.
Чаюри• 19 марта 2023
Сирні печу, всі просять тільки такі готувати.
ok1904• 19 марта 2023
Ответ дляseni4ka
Нууук, як довго, я брала варіант, що на ніч заміс, ранком пекти, коли на роботі з понед по п´ятницю, то в 22-00 замішувала, ранком в 6 у форми, розстоювала і до обіду суботи були готові.
Гарні диньки• 19 марта 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Такіє хлєбопечки) Я не питаю, як раніше пекли і сама не пекла ще по ,,старінним рєцептам,, тому і уточнюю
КонФФетОшка• 19 марта 2023
Ответ дляseni4ka
Не знаю,может ещё от дрожжей зависит,но у меня не пахли.
постою_послушаю• 19 марта 2023
Ответ дляГарні диньки
Понятно. Нет, любое тесто можно вымесить и вручную. Главное, это отличительная особенность теста на паски, месить очень долго. Тогда мука меняет саою структуру и получается не сдобная булочка, а настоящая паска.
Удачи в начинаниях! Бог в помощь!
Гарні диньки• 19 марта 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Удачи в начинаниях! Бог в помощь!
Дякую, а ви по якому рецепту печете?
ok1904• 19 марта 2023
Ответ дляГарні диньки
Дякую, а ви по якому рецепту печете?
Ви справитесь з папошником. Це читати довго, а потім таке класнюче тісто виходить , а смачні коли спечені, структура подібна до якісного панеттоне, тпошки плотніша. Я ще й підвішувала вниз головою папошники, коли мала натхнення.